Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Informacija dėl gyventojų aptarnavimo Savivaldybėje ir kitose įstaigose

Miesto Savivaldybė, reaguodama į koronaviruso pandemiją pasaulyje, informuoja, kad  Savivaldybės priimamajame Vasario 16-osios g. 62 gyventojai bus aptarnaujami nuotoloniu būdu. Visus raginame naudotis elektroninėmis paslaugomis. Prašymus galite siųsti  el. paštu rastine@siauliai.lt ar  e.pristatymu.  Popierinius dokumentus galite palikti prie Savivaldybės priimamojo  įrengtoje dokumentų dėžutėje.

Konsultacijos teikiamos telefonu (8 41)  50 05 10,  elektroniniu paštu konsultacija@siauliai.lt,  interneto svetainėje /lit/E-konsultavimas.

 Paslaugas galite užsisakyti:

https://www.epaslaugos.lt/portal/

https://mepis.vrm.lt/

https://www.spis.lt/

Bendrųjų reikalų skyriaus informacija


****************************

 

Informacija dėl Socialinių išmokų ir kompensacijų skyriaus darbo

Nuo 2020 m. kovo 16 d. iki 2020 m. kovo 30 d. Lietuvoje paskelbus karantiną, Socialinių išmokų ir kompensacijų skyriuje klientai nebus priimami. Prašymus socialinėms išmokoms ir kompensacijoms prašome teikti elektroniniu būdu www.spis.lt. Nesant galimybės pateikti prašymo elektroniniu būdu, prašome skambinti informacijos telefonais: centrinės miesto dalies gyventojams - tel. (8 41) 386 487, pietinės miesto dalies gventojams - tel. (8 41) 386 462. Popierinius dokumentus galite palikti prie skyriaus (centro ir pietinėje dalyje) įėjimo įrengtose dokumentų dėžutėse.

 Dėl laidojimo pašalpos prašymus prašome teikti elektroniniu būdu www.spis.lt, nesant galimybės – skambinti tel. (8 41) 386 488.

Pažymas apie gaunamas pajamas galima užsisakyti elektroniniu paštu arba telefonu: centrinės miesto dalies gyventojams –  tel. (8 41) 386 487, 386 488, el. paštu vida.tupyte@siauliai.ltmatilde.mikuleniene@siauliai.lt; pietinės miesto dalies gyventojams – tel. (8 41) 386 462, el. paštu paulius.gerulskis@siauliai.lt . Išrašytos pažymos bus išsiunčiamos prašyme nurodytu adresu.


Socialinių išmokų ir kompensacijų skyriaus informacija


****************************

 

Socialinių paslaugų skyriuje asmenys bus aptarnaujami nuotoliniu būdu

Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus ekstremalią padėtį dėl koronaviruso (COVID-19) grėsmės, laikinai stabdomas asmenų aptarnavimas Socialinių paslaugų skyriuje.

Socialinių paslaugų skyriuje nuo 2020 m. kovo 16 d. iki kovo 30 d. klientus aptarnaujame tik nuotoliniu būdu – el. paštu arba telefonu.

Konsultacijos būtiniausioms socialinėms paslaugoms gauti teikiamos šiais telefonais:

Dėl integralios pagalbos ir dienos socialinės globos asmens namuose – tel. ( 8 41) 38 64 83

Dėl ilgalaikės, trumpalaikės socialinės globos – tel. (8 41) 38 64 85

Prašymus dėl integralios pagalbos, dienos socialinės globos asmens namuose ar apgyvendinimo globos namuose galite pateikti el. paštu socialines.paslaugos@siauliai.lt arba siųsti paštu Socialinių paslaugų skyriui adresu Tilžės g. 170, Šiauliai.

Informacija apie Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų įstaigų teikiamas paslaugas skelbiama interneto svetainėse:

Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centras - http://siauliuspc.lt/

Šiaulių miesto savivaldybės globos namai - www.siauliuglobosnamai.lt/ 

Šiaulių miesto savivaldybės vaikų globos namai - www.svgn.lt/

Kompleksinių paslaugų namai „Alka“ - www.kpnalka.lt/

 

Socialinių paslaugų skyriaus informacija


**************************


Rekomenduojame dėl civilinės metrikacijos paslaugų kreiptis per metrikacijos paslaugų informacinę sistemą MEPIS (https://mepis.registrucentras.lt), el. paštu cms@siauliai.lt ir telefonais:

Dėl prašymo santuokai įregistruoti pateikimo ir užsienio valstybėje įregistruotos santuokos įtraukimo į apskaitą (8 41) 59 62 52.

Dėl vaiko gimimo įregistravimo ir vaiko gimusio užsienio valstybėje įtraukimo į apskaitą (8 41) 59 62 49.

Dėl archyvinių dokumentų ir civilinės būklės akto įrašą liudijančių išrašų išdavimo (8 41) 59 62 54.

Dėl mirties įregistravimo ir santuokos nutraukimo, dėl užsienyje mirusio Lietuvos Respublikos piliečio mirties ir užsienyje nutrauktos santuokos įtraukimo į apskaitą registravimo (8 41) 59 62 53.

Dėl civilinės būklės akto įrašo keitimo, taisymo, pildymo, atkūrimo ir anuliavimo ir asmens vardo ir pavardės keitimo (8 41) 59 62 51.

Užsakius paslaugą per MEPIS (https://mepis.registrucentras.lt), dokumento originalą bus galima atsiimti civilinės metrikacijos skyriuje pasibaigus karantinui.

KARANTINO LAIKOTARPIU REGISTRUOJANT SANTUOKĄ:

Santuokos registravimo ceremonijoje gali dalyvauti 5 asmenys (jaunavedžiai ir liudytojai).

Santuokos registravimas, turėjęs vykti reprezentacinėse vietose, perkeliamas į civilinės metrikacijos skyriaus patalpas.

 

Civilinės metrikacijos skyriaus informacija


***************************


Informacija dėl gyventojų aptarnavimo Medelyno seniūnijoje

Reaguodami į susidariusią situaciją ir siekdami užtikrinti klientų, partnerių ir darbuotojų saugumą, imamės tam tikrų veiksmų.
Pagal LR Vyriausybės 2020-03-12 nutarimą Nr. 207 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ įgyvendinimo nuo 2020 m. kovo 17 d. iki kovo 27 d., gyventojų priėmimo laikas yra atšaukiamas, t.y. nebus teikiamos tiesioginio kontakto paslaugos (deklaravimas, pažymų išdavimas)

 Deklaravimo paslaugas galite gauti per www.epaslaugos.lt 

Jei jums reikalinga pažyma apie deklaruotą gyvenamąją vietą, tai pasirašytus prašymus siųskite el.paštu: karolina.bertasiene@siauliai.lt. Pažymas pateiksime el.būdu.

Medelyno seniūnija su interesantais bendraus tik nuotoliniu būdu. Prašome kreiptis telefonais: 8 6 364 3378; 8 614 60577, el.paštais: karolina.bertasiene@siauliai.lt; egle.simkeviciene@siauliai.lt;

Privalome tai labai aiškiai suvokti ir laikytis karantino laikotarpiu nustatytų griežtų, bet būtinų taisyklių. Žmonių saugumas, sveikata ir gyvybių apsaugojimas yra svarbiausia, ką šiandien visi galime padaryti vieni dėl kitų.

Atsižvelgdami į skelbiamas rekomendacijas ir saugodami Jūsų ir mūsų darbuotojų sveikatą, rekomenduojame laikytis saugaus bent 1 metro atstumo ir dezinfekuoti rankas.

Išlikime pagarbūs, žmogiški, supratingi, bendruomeniški.

Linkime visiems kantrybės, sveikatos ir sąmoningumo.

 

Medelyno seniūnijos informacija


************************


Nuo kovo 16 d.  UAB „Šiaulių vandenys“ klientus aptarnaus tik nuotoliniu būdu. Prašome klientų visais klausimais kreiptis ir konsultuotis tel. (8 41) 59 22 62 arba el. paštu aptarnavimas@siauliuvandenys.lt.

Karantino laikotarpiu UAB „Šiaulių vandenys“ neteiks papildomų paslaugų, išskyrus nuotekų vežimą pagal sutartis. Nebus imami vandens mėginiai laboratoriniams tyrimams klientų patalpose, o taip pat mėginiai nebus priimami į bendrovės laboratoriją. Nebus keičiami šalto vandens skaitikliai, vandens apskaitos kontrolieriai nesilankys namuose.

Vandentiekio ir nuotekų tinklų projektų derinimas vyks nuotoliniu būdu. Prašome kreiptis tel. (8 41) 59 22 72 arba el. paštu bronislava.j@siauliuvandenys.lt.

Bendrovės administracija su interesantais taip pat bendraus tik nuotoliniu būdu. Prašome kreiptis tel. (8 41) 52 55 50 arba el. paštu  office@siauliuvandenys.lt.

Atsiprašome už nepatogumus. Saugokime vieni kitus ir būkime sveiki!

UAB „Šiaulių vandenys“ informacija


*************************


VšĮ ,,Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“ reaguodamas į Lietuvos Respublikos Vyriausybės kovo 16 d. 00 val. 00 min. - kovo 30 d. 00 val. 00 min. skelbiamą karantiną visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje, organizuoja savo darbą nuotoliniu būdu!

Karantino metu,  klientai aptarnaujami tik el. ryšio priemonėmis:

Šiaulių miesto gyventojai savo rūpimus klausimus dėl vietinės rinkliavos mokėjimo gali teikti el. paštu s.rozanaite@sratc.lt arba tel. +370 645 11523, dėl atliekų vežimo paslaugos kokybės el. paštu s.rozanaite@sratc.lt arba tel. +370 41 595 365;

• Atliekų priėmimo punktai ir didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelės šiuo laikotarpiu nedirbs.

• Nepavojingų atliekų sąvartynas dirbs įprastu darbo laiku.

Išsamiau: http://bit.ly/Karantinas

 

***********************

 

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Šiaulių departamentas (VMVT Šiaulių departamentas) informuoja, kad konsultacijos maisto tvarkymo, gyvūnų gerovės ir sveikatos bei kitais VMVT veiklos klausimais laikinai bus teikiamos tik nuotoliniu būdu (konsultavimas atvykus į  VMVT Šiaulių departamentą laikinai stabdomas).

Dėl konsultacijų į VMVT Šiaulių departamentą galima kreiptis:

- elektroniniu paštu:  siauliai@vmvt.lt;

- nemokamu telefonu: 8 800 40 403;

- užpildant formą:  https://vmvt.lt/anketos/pastaba-pasiulymas-klausimas;

- VMVT Šiaulių  departamento telefonais: 8 41 540703, 8 41 509031.

 

***********************

 

Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos informuoja, kad dėl koronaviruso grėsmės vizito į Tarnybą nuo 2020-03-16 dėl negalios nustatymo  galima atvykti tik iš anksto užsiregistravus.

www.ndnt.lt/Paslaugos/Elektroninės paslaugos/Išankstinė registracija

arba nurodytais telefono numeriu Šiauliuose - (8 41) 52 3387

Be išankstinės registracijos bus aptarnaujami tik asmenys, turintys laikino nedarbingumo pažymėjimus.

el. p. info@ndnt.lt, www.ndnt.lt

 

************************

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Birželis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: