Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Iki birželio 1 d. pradinis, pagrindinis ir vidurinis ugdymas organizuojamas nuotoliniu būdu. Nuo birželio 1 d. rekomenduojama mokykloms ugdymo procesą organizuoti kitomis nei pamoka ugdymo formomis, t. y., organizuoti individualias ar grupines konsultacijas, ypač atkreipiant dėmesį į specialiųjų ugdymosi poreikių turinčius mokinius, mokinius, kuriems teko mokytis nuotoliniu būdu nepalankioje edukacinėje aplinkoje namuose, kompensuojant pastebėtus mokymosi praradimus, mažinant karantino metu patirto streso padarinius, stiprinant socialines emocines kompetencijas, padėti siekti geresnių mokymosi rezultatų, ugdymą orientuoti į bendrųjų kompetencijų ugdymą.

 Plačiau >

Šiandien 12 valandą įvyko jau tradicija tapusi tiesioginė nuotolinė Šiaulių miesto savivaldybės administracijos spaudos konferencija. Pagrindinės šios savaitės temos - Savivaldybės darbo pasikeitimai artimiausiu metu bei Savivaldybės įmonių pasiekimai 2019-aisiais.

 Plačiau >

Kasmet gegužės 18-ąją visame pasaulyje švenčiama Tarptautinė muziejų diena.
Sveikiname Šiaulių miesto muziejininkų bendruomenę ir dėkojame už prasmingą veiklą, kuri suteikia galimybę pažinti miesto praeitį.
Su Tarptautine muziejų diena!

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas susitiko su UAB „Metso Lithuania“ gamybos padalinio vadovu Ričardu Šalkausku. Suomijos bendrovė „Metso“ plečia pasaulinę apdirbamosios pramonės veiklą – Lietuvoje steigiama nauja gamykla.  UAB „Metso Lithuania“ savo veiklai pasirinko Šiaulius ir čia sėkmingai kuriasi.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas raštu kreipėsi į Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį prašydamas valstybės pagalbos stiprinant regiono konkurencingumą, gerinant verslo ir investicijų sąlygas. Pasak mero, Vyriausybė šiuo metu ieško, kaip  išjudinti dėl COVID-19 ir karantino lėtėjančią ekonomiką, tad prisidėti prie visai Šiaurės Lietuvai svarbaus oro uosto projekto būtų išties racionalus ir perspektyvus sprendimas. Juolab kad šiam valstybės turtui pagerinti net pusę reikalingos sumos skiria Šiaulių miesto savivaldybė.

 Plačiau >

Vyriausybei vakar patvirtinus naujus karantino sąlygų švelninimus, numatyta, kad jau nuo ateinančio pirmadienio, t. y. gegužės 18 d., duris galės atverti kavinės, restoranai, barai ir kitos pasilinksminimo vietos, esančios uždarose patalpose. Jos galės veikti nuo 8 iki 22 valandos, taip pat privalės imtis nustatytų priemonių, užtikrinsiančių ir lankytojų, ir darbuotojų saugumą.

 Plačiau >

Švelnėjant karantino sąlygoms, nuo gegužės 18 d. mažėja apribojimų atvirose erdvėse įsikūrusiems traukos objektams. Nuo šiol lankytojams atveriami ne tik atvirose erdvėse esantys pažintiniai ir mokomieji takai, parkai, zoologijos, botanikos sodai, bet ir apžvalgos bokštai. Taip pat į minėtuosius objektus lankytojai gali atvykti ne didesnėmis nei 5 žmonių grupėmis, išskyrus šeimas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos specialistai atliko jau 10-ąjį daugiabučių namų laiptinių švaros patikrinimą, kurio metu bendrojo naudojimo patalpų valymo ir priežiūros įvertinta 12 daugiabučių namų.

 Plačiau >

Kasmet gegužės 18-ąją visame pasaulyje švenčiama Tarptautinė muziejų diena šiais metais bus pažymima kitaip –šventę palydintys Europos muziejų nakties akcijos ir nacionalinio kultūros paveldo aktualinimo projekto „Lietuvos muziejų kelias“ renginiai dėl karantino perkeliami į metą, kai bus saugu lankytis.

 Plačiau >

STASIO ŠALKAUSKIO PREMIJOS skyrimo nuostatų, patvirtintų Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2019 m. kovo 7 d. sprendimu Nr. T-72, 2 punkte nurodoma, kad premija teikiama gegužės mėnesį, datą siejant su filosofo Stasio Šalkauskio gimimo diena.

 Plačiau >

Apie karantino išvakarėse gimusią Vilmanto Dambrausko iniciatyvą „Neatšaukti atidarymai / Not cancelled openings“ jau skelbė visos televizijos, dienraščiai, medijų portalai. Žiniasklaida skuba dalytis šiuo sumanymu, kadangi tai pirmą kartą sukurta ir puikiai veikianti tokio masto virtuali paroda.

 Plačiau >

Nuo gegužės 18 d. bus leidžiama teikti daugiau grožio paslaugų – plaukų, veido, kūno ir nagų priežiūros, tatuiravimo, ilgalaikio makiažo, papuošalų vėrimo, soliariumo ir kitas. Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) parengė rekomendacijas, kaip užtikrinti grožio paslaugų teikėjų ir klientų apsaugą nuo koronaviruso infekcijos (COVID-19).

 Plačiau >

Šiaulių dailės galerija dalyvavo atrankoje ir yra pakviesta dalyvauti projekte „Atvirumo menas 2020“. Šį projektą rengia asociacija „Kūrybinės jungtys“. Jis skirtas motyvuotoms kultūros organizacijoms, siekiančioms aktyviai tyrinėti, mokytis ir eksperimentuoti, užmegzti glaudesnius ryšius ir sukurti aktualias patirtis savo organizacijos auditorijoms.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė Rėkyvos ežero pakrantėje įrengė patalpas tinkamas vandens pramogų ir laisvalaikio bei ekstremaliojo sporto organizavimui. Kompleksas, kurį sudaro administracinės patalpos,  dušų ir tualetų pastatas, lauko treniruokliai ir automobilių stovėjimo aikštelė, patogiai pasiekiamas nuo atnaujinamos Bačiūnų gatvės.

 Plačiau >

2020-05-13 įvyko devintasis Šiaulių miesto daugiabučių gyvenamųjų namų bendrojo naudojimo patalpų valymo ir priežiūros patikrinimas. Patikrinime dalyvavo Šiaulių miesto savivaldybės ir Šiaulių visuomenės sveikatos biuro atstovai.
Iš viso patikrinta 15 daugiabučių namų, bendrauta su 1 pirmininku.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7 8  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Birželis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.