Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Atvers Saulės Laikrodžio aikštę

Viena labiausiai šiauliečių ir miesto svečių mėgstamų vietų – Saulės Laikrodžio aikštė jau baigiama atnaujinti. Reprezentacinėje aikštėje dar darbuojasi rangovai, tačiau praktiškai visi svarbiausieji darbai yra atlikti, beliko keletas smulkmenų. Savivaldybės vadovų paprašyti rangovai sutiko nuo pagrindinių takų nuimti aptvėrimus – šiauliečiai galės apžiūrėti baigiamą objektą dar belaukdami oficialaus atidarymo.

UAB „Limega“ darbuotojai jau atlieka paskutinius darbus, bene labiausiai Šiaulių miestą  reprezentuojanti aikštė, kurios centre stovi vienas pagrindinių miesto simbolių – auksinis šaulys, jau baigiama atnaujinti. Rangovai naujomis dangomis išgrindė takus, atnaujino amfiteatrą, apšvietimo sistemą, išlygino gruntą ir atsėjo žolynus.

Dalis šiauliečių per tvorą jau matė, kaip pasikeitė ši erdvė ir nekantrauja pamatyti viską iš arčiau. Pagal sutartį rangovai aikštę perduoti miestui turėtų iki lapkričio 14 dienos, tačiau, Šiaulių miesto mero Artūro Visocko ir Savivaldybės administracijos direktoriaus Antano Bartulio prašymu, sutiko jau nuo šio ketvirtadienio nuimti aptvėrimus nuo pagrindinių takų.

„Rangovai visus svarbiausius darbus yra atlikę. Dabar vyksta baigiamasis etapas, kai daugiau laiko skiriama dokumentams derinti. Taigi, „Limega“ atstovai nemato nieko blogo, jei šiauliečiai galės praeiti pagrindiniu taku ir apžiūrės atnaujintą aikštę. Rangovai tik prašo pasaugoti suformuotus žolynus, ant kurių dar negalima vaikščioti“, – sakė Antanas Bartulis.

„Apie Saulės Laikrodžio aikštės oficialų atidarymą paskelbsime, kai tik bus sutvarkyti visi formalumai. Šventėje bus laukiami visi šiauliečiai, o perkirpti simbolinę juostelę ir taip atidaryti pirmąją rekonstruotą erdvę Šiauliuose kviesime aikštės autorius ir visus Šiaulių miesto tarybos narius. Esu nuoširdžiai dėkingas visai Tarybai, kad pritarė aikštės atnaujinimui ir paskyrė reikalingas lėšas. Saulės Laikrodžio aikštė yra miesto simbolis, o jos atnaujinimas tarsi simbolizuoja ir viso miesto atsigavimą“, – kalbėjo meras Artūras Visockas.

Aikštės atnaujinimo procesą profesionalia akimi stebintis Šiaulių miesto mero visuomeninis patarėjas, architektas Vytautas Anužis  pasikeitimus nuolat fiksuoja išraiškingose nuotraukose.

Anot Vytauto Anužio, labai gerai, kad miestas nenuėjo lengviausiu keliu pirkdamas pigiausias trinkelių perklojimo paslaugas, o darbai buvo planuojami atsižvelgiant ir į aikštę projektavusių architektų nuomonę ir pastebėjimus. Todėl atnaujinta aikštė yra šviesi, jauki, išlaikiusi savo pirminę idėją ir dvasią.Bendrųjų reikalų skyriaus informacija,
tel. (8 41) 596 304,
el. p. vitalis.lebedis@siauliai.lt

Vytauto Anužio nuotraukos

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Lapkritis
    2018     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: