Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Birželio 23 d. (SEKAMADIENIS)
19 val. gražiausia vasaros šventė – Joninės prie Rėkyvos ežero – kviečia šiauliečius ir miesto svečius trumpiausią vasaros naktį palydėti drauge. Šventės dalyvių lauks įvairios tradicinės apeigos, varžytuvės, edukacijos ir degustacijos, koncertas ir fotografijų konkursas, įstabi ugnies misterija ir, žinoma, tradicinis Joninių laužas. 
Renginys nemokamas

 Plačiau >

Birželio 14 d. Šiauliuose vykę Gedulo ir vilties dienos renginiai šiauliečius subūrė pagerbti buvusių tremtinių atminimų.Prie geležinkelio rampos, iš kurios anuomet į tremtį pajudėjo žmonių prigrūsti vagonai, vyko Šiaulių kultūros centro organizuojamas minėjimas „Išgyvenę istoriją“.

 Plačiau >

Buityje susidarančios pavojingos atliekos - tai namų ūkyje susidarančios atliekos, pasižyminčios viena ar keliomis pavojingumą lemiančiomis savybėmis (galvaniniai elementai, akumuliatoriai, buitinės chemijos produktai, lakų, dažų, skiediklių atliekos, cheminėmis medžiagomis užteršta pakuotė, panaudoti tepalai, tepalų filtrai ir kitos naftos produktų atliekos, gyvsidabrio turinčios atliekos, kitos pavojingos atliekos, susidarančios buityje). Pavojingas atliekas galima atpažinti iš skiriamojo ženklo ant pakuotės, tai rombas kuriame pavaizduotas medžiagos pavojingumas (degi, sprogstama, kenksminga ir kt.)

 Plačiau >

Kviečiame teikti paraiškas pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“  2019 metų projektų finansavimo konkursui Šiaulių miesto savivaldybėje.
Projektų paraiškos finansuojamos vadovaujantis Šiaulių miesto savivaldybės administracijos 2019 m. birželio11 d. patvirtintu įsakymu Nr. A-846 „Dėl  Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo Šiaulių miesto savivaldybėje tvarkos aprašo patvirtinimo“ (toliau – Aprašas ) ir kitais teisės aktais.

 Plačiau >

Europos Tarybos Vietos ir regionų valdžių kongrese buvo įvertinti Lietuvos pasiekimai valdžios decentralizavimo srityje, pasidžiaugta, kad įstatymuose buvo įtvirtinti pagrindiniai vietos savivaldos principai, padaryta pažanga plečiant savivaldybių teises, sustiprintas piliečių dalyvavimas priimant viešuosius sprendimus. Tačiau Kongreso dalyviai atkreipė dėmesį ir į valdžios funkcijų padalijimo trūkumus. Dalį problemų, su kuriomis susiduria savivalda, jau ne kartą kėlė ir Šiaulių miesto meras.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė, įgyvendindama Šiaulių miesto integruotą teritorijų vystymo programą, pradeda projekto Pasaulio teisuolių skvero Vilniaus-Ežero gatvių sankirtoje, Ežero g. 18, Šiauliuose, ir jo prieigų kompleksinis sutvarkymas“ įgyvendinimą.

 Plačiau >

Informuojame, kad Civilinės saugos, viešosios tvarkos ir sanitarijos skyriaus specialistai nustatė ir sudarė preliminarius Nenaudojamų privačios nuosavybės teise valdomų žemės sklypų sąrašo ir Nenaudojamų iš valstybės nuomojamų ir naudojamų žemės sklypų sąrašo projektus, vadovaujantis Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2019 m. birželio 6 d. sprendimu Nr. T-251 patvirtintu Nenaudojamų žemės sklypų Šiaulių mieste nustatymo tvarkos aprašu.

 Plačiau >

Praėjusį savaitgalį Šiauliuose bigbendinės muzikos garsai aidėjo visoje Talkšos ežero pakrantėje. Daugybę žmonių sutraukęs tarptautinis festivalis „Big Band Festival Šiauliai 2019” sužavėjo kiekvieną tą penktadienį ir šeštadienį nepabūgusį kaitrios saulės ir prognozuoto stipraus lietaus su perkūnija.

 Plačiau >

Rugsėjo 5-7 dienomis vyks miesto šventė „Šiaulių dienos 783“. Tai viena iš svarbiausių miesto švenčių, kurios metu iškiliausiems šiauliečiams, ar kitur gyvenantiems miestui nusipelniusiems žmonėms suteikiamas Šiaulių miesto garbės piliečio vardas. Iki šiol jį gavo 41 asmuo.

 Plačiau >

Baigėsi Šiaulių miesto savivaldybės įgyvendinamo Šiaulių miesto integruotų teritorijų vystymo programos „Paminklas TAUTOS LAISVEI Prisikėlimo aikštėje, Šiauliuose“ konkurso etapas, kuriame turėjo paaiškėti konkurso nugalėtojas. Deja, komisijos vertinimu, nė vienas kūrinys nesurinko reikiamo balų skaičiaus, todėl konkursas laikomas neįvykusiu. Atnaujinamai Prisikėlimo aikštei tinkamą monumentą tikimasi parinkti kitais metais.

 Plačiau >

Šiauliai sulaukia vis didesnio dėmesio. Po užsienio reikalų ir ekonomikos ir inovacijų ministrų vizitų sekė per pusšimčio Lietuvos diplomatų ir specialiųjų ekonomikos atašė apsilankymas – metinis Lietuvos ambasadose dirbančių specialistų suvažiavimas. Svečiams pristatyta Šiaulių miesto ir regiono ekonominė situacija, investicijų aplinka, naujų rinkų ieškančių įmonių galimybės.

 Plačiau >

Per savivaldybės įmonių vadovų pasitarimą Šiaulių miesto meras Artūras Visockas atkreipė dėmesį, jog įmonės, naudojančios požeminį vandenį iš nuosavų gręžinių, privalo jų atsisakyti ir prisijungti prie centralizuotos vandentiekio ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros. Tai padaryti įmones įpareigoja Lietuvos Respublikos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo įstatymas. Panaikinus nuosavus gręžinius, didėtų geriamojo vandens pardavimai ir tai leistų mažinti vandens paslaugų kainą.

 Plačiau >

Iki 2019 m. birželio 18 d. ieškome aktyvių, Europos Sąjunga (ES) besidominčių 15–22 metų amžiaus jaunuolių iš visos Lietuvos, kurie, bendraudami su kolegomis ir bendraamžiais savo miestuose ir miesteliuose, dalytųsi savo žiniomis apie Europos Sąjungą.

 Plačiau >

 „Pasimatuok savanorystę – savanoris 2 savaitėms“ - tai programa skirta jaunimui išbandyti savanorystę organizacijose, įstaigose, susipažinti su miesto visuomeniniu gyvenimu, įsitraukti į ilgalaikę savanorystę ir suprasti jos reikšmingumą. Savanorystė gali trukti nuo kelių valandų iki 2 savaičių, pagal tai kokią vietą pasirinksi. O atradus sau tinkamiausią vietą, bus galima pasilikti ir ilgesniam laikui.

 Plačiau >

2019 m. birželio 14 d. Lietuvoje minima Gedulo ir vilties diena. Atmintinai dienai įprasminti Šiauliuose renginiai organizuojami jau nuo birželio 12 d., o pačią birželio 14-ąją šiauliečius suburs Visuotinė tylos minutė, minėjimas „Išgyvenę istoriją“, šv. Mišios, atminties akcija „Ištark, išgirsk, išsaugok“ ir kiti renginiai. Šiemet minimos 78-osios trėmimų pradžios metinės kvies šiauliečius pagerbti buvusių tremtinių atminimus ir prisiminti nepalaužiamą lietuvių tautos tvirtybę.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Birželis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.