Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Snieguotą ir šaltą etapą pakeitęs atlydys čiuožyklomis pavertė visus takus, dalį šaligatvių ir mažesnių gatvių – ant suminto sniego susidarė vandens sluoksnis.  Viešųjų teritorijų priežiūros ir valymo paslaugas teikianti bendrovė teigia, kad dirba pasitelkus visus pajėgumus, tačiau gyventojai raginami būti itin atsargiais.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė įgyvendina projektą „Socialinio būsto fondo plėtra Šiaulių miesto savivaldybėje“ (toliau – Projektas), kurio metu planuoja įsigyti socialinius būstus.

Projekto tikslas – padidinti Šiaulių miesto savivaldybės socialinio būsto fondą, siekiant išplėsti galimybes apsirūpinti būstu socialiai pažeidžiamiems gyventojams.

 Plačiau >

Regionų apygardos administracinis teismas aiškinsis aplinkybes, ar 2018 m. gruodžio 13 d. Šiaulių miesto savivaldybės tarybos narių inicijuoto posėdžio metu priimti sprendimai yra teisėti, ar teisėtai posėdžio metu atleistas Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis ir mero pavaduotojas Domas Griškevičius. Teismas jau yra numatęs ir artimiausių posėdžių datas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija Šiaulių miesto tarybos nariams ir visuomenės atstovams išsamiai pristatė 2019 m. Šiaulių miesto savivaldybės biudžeto projektą. Biudžeto pristatymas vyko dviem etapais – sausio 14–15 dienomis Šiaulių miesto savivaldybės tarybos posėdžių salėje nuo 15 iki 17 val. Atskirų biudžeto programų pristatymas buvo tiesiogiai transliuojamas internetu, tad susipažinti su svarbiausiu miesto dokumentu galėjo visi norintieji. Pristatymo vaizdo įrašą galima rasti Savivaldybės YouTube kanale.

 Plačiau >

Šiaurės Lietuvos kolegijos įkurti bendruomeniniai šeimos namai pietiniame rajone kviečia į seminarą „Kaip šeimai susidraugauti su žiniasklaida ir kūrybiškai komunikuoti.“

 Plačiau >

Pastaraisiais metais pradėtas Šiaulių miesto gatvių apšvietimo tinklų modernizavimas, kurio metu iš esmės atnaujinamas apšvietimo tinklas – keičiami susidėvėję kabeliai, statomos naujos cinkuoto metalo apšvietimo atramos, modernizuojamos apšvietimo valdymo spintos bei įrengiami šiuolaikiški puslaidininkinių šviesos diodų (LED) šviestuvai.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto departamento Kultūros skyrius skelbia paraiškų priėmimą 2019 m. Šiaulių miesto savivaldybės Kultūros plėtros programos projektams finansuoti.

 Plačiau >

2019 m. Vilniaus universitetas (VU) kartu su Šiaulių universitetu vykdys bendrą stojančiųjų priėmimą. Tai reiškia, kad į universitetines studijas Šiauliuose stojantys abiturientai pageidaujamas studijų programas rinksis jau iš VU siūlomo studijų programų sąrašo.

 Plačiau >

Į Šiaulių miesto savivaldybę kreipėsi šiauliečiai, susirūpinę, kad prie Šiaurės Lietuvos kolegijos gadinamas neseniai nutiestas pėsčiųjų-dviračių  takas. Savivaldybės atstovai taip pat buvo užfiksavę atvejų, kai taku važiuoja sunkiasvorė technika. Rangovai įspėti saugoti miesto turtą.  

 Plačiau >

Berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ (meno vadovas ir dirigentas Remigijus Adomaitis, koncertmeisterė Daiva Šulcaitė) XIII tarptautiniame muzikos festivalyje - konkurse „Silver Bells“ (Latvijoje) pelnė I vietą ir buvo pripažinti geriausi berniukų chorų kategorijoje!

 Plačiau >

Informuojame, kad Šiaulių miesto savivaldybės pakartotinių seniūnaičių rinkimų komisija, vadovaudamasi Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. gruodžio 18 d. įsakymu Nr. A-2104 „Dėl Šiaulių miesto savivaldybės pakartotinių seniūnaičių rinkimų komisijos sudarymo, seniūnaičių rinkimų grafiko patvirtinimo“ patvirtino kandidatus į seniūnaičius šiose seniūnaitijose:

 Plačiau >

VšĮ Socialinių inovacijų centro įkurti „Bendruomeniniai šeimos namai" organizuoja ŠEIMOS DIENĄ MENOPOLYJE - tai Šiaulių dailės galerijos vykdomas meno edukacijos vaikams ir jaunimui projektas.

Šeimos dienos metu vyks edukaciniai užsiėmimai, kurių metu dalyviai galės iš arčiau susipažinti su menu, apžiūrėti Šiaulių dailės galerijoje vykstančią darbų parodą.

 Plačiau >

Laisvės gynėjų dieną šiauliečiai pakviesti į minėjimą ir koncertą prie atminimo laužų. Žmonės gausiai susirinko pagerbti už laisvę žuvusiųjų atminimo ir pasidžiaugti nepriklausomybe. Šiai įsimintinai datai skirti renginiai mieste vyko visą savaitę.

 Plačiau >

Kad 1991 metų sausio 13 d. įvykių atminimas gyvas mūsų širdyse, patvirtino Šiaulių mokyklų bendruomenės. Žvarbų rytą susirinkę Prisikėlimo aikštės skvere jaunuoliai dainavo apie laisvę, pagerbė laisvės gynėjų atminimą ir liepsnelėmis užrašė žodį LAISVĖ.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės paskirta dovana – kūdikio kraiteliai, pradėti dalyti 2018 metų liepą, jau įteikti pusei tūkstančio mažylių susilaukusių šiauliečių šeimų. Tikimasi, kad ši graži iniciatyva bus toliau tęsiama ir taps tradicija. Šiauliai turi ir daugiau pagarbos šeimai tradicijų – Šeimų šventę ir renginį „Aš mažasis šiaulietis“.

 Plačiau >
 1 2 3 4  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

 

 

 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Sausis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.