Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių miesto gyventojams yra dalinami pakuočių atliekų ir stiklo atliekų konteineriai. Individualių namų valdų gyventojai bei deklaruoti sodo bendrijų gyventojai, norintys gauti šiuos konteinerius, turi kreiptis į VšĮ „Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centrą“, tel. (8 41) 595 365 arba el. paštu v.balciuniene@sratc.lt. Konteineriai suteikiami ir aptarnaujami nemokamai.

Rūšiuojamasis atliekų surinkimas prisideda prie atliekų šalinimo sąvartynuose mažinimo. Būkite aktyvūs!

 Plačiau >

Savivaldybės įmonei „Šiaulių oro uostas“ aptarnaujant civilinių orlaivių skrydžius reikalinga Šiaulių karinio aerodromo infrastruktūra. Iki 2015 metų Lietuvos kariuomenės turtu buvo leidžiama naudotis panaudos teise. Nuo to laiko turto naudojimo būdas taip ir nebuvo apibrėžtas, veiklą buvo galima ir toliau vykdyti tik dėka geranoriško tarpusavio sutarimo. Savivaldybė siekia, kad kariuomenės turto naudojimą būtų galima įteisinti patikslinus reikalingus teisės aktus, o vietoje nuomos mokesčio mokėjimo būtų leidžiama atsiskaityti  investuojant į aerodromo infrastruktūros atnaujinimą.

 Plačiau >

UAB „Šiaulių vandenys“ informuoja šiauliečius ir aplinkinių gyvenviečių – Ginkūnų, Aukštelkės ir Vijolių – gyventojus, kad iš bendrovės vandenviečių vandentiekiu tiekiamas geriamasis vanduo yra saugus ir tinkamas vartoti. Tai patvirtina laboratoriniai tyrimai, kurie atliekami ištisus metus.

 Plačiau >

Šiauliuose keleivius vežančios bendrovės „Busturas“ vadovas Vaidas Seirackas informavo, kad pirmaisiais šių metų mėnesiais į miesto gatves išriedės 27 gamtinėmis dujomis varomi žemagrindžiai autobusai ir šeši visiškai nauji žemagrindžiai miesto mikroautobusai. Patogesnės ir ekologiškesnės transporto priemonės pakeis seniausius skandinaviškus autobusus.

 Plačiau >

Dešimčiai perspektyviausių Šiaulių miesto sportininkų Savivaldybės administracija paskyrė premijas, kurios dalimis bus išmokėtos per 2019 metus. Taip pat paskirtas finansavimas neįgaliųjų socialinės integracijos projektams, kuriuos įgyvendins 5 visuomeninės organizacijos.

 Plačiau >

Šiaulių miesto vaikų dienos centrai (toliau – VDC) atlieka dienos socialinės priežiūros ir ugdymo paslaugas vaikui ir jo šeimos nariams, gina vaiko teises, padeda vaikui adaptuotis šeimoje bei visuomenėje. Šiaulių miesto savivaldybė iš dalies finansuoja VDC veiklą.

 Plačiau >

Pirmieji 4 iš mūsų miestui skirtų 12 vnt. MAN LION'S CITY CNG įvažiavo į UAB „Busturas" kiemą sausio 24 pavakarę, dar keturi Šiaulius turėtų pasiekti penktadienio vakarą. Žemagrindžiai (angl. low floor) vienaaukščiai miesto tipo autobusai, naudojantys suslėgtąsias gamtines dujas, kurių visų bendra kaina be PVM 2716992 Eur.

 Plačiau >

Vidinės sienos apsaugą ir kitas užduotis sėkmingai įgyvendinantys Šiaulių pasieniečiai tikriausiai gali pasidžiaugti ne tik puikiais rezultatais, bet ir suburtu plačiu bendraminčių, kolegų ir socialinių partnerių būriu. Šiaulių krašto pareigūnams sėkmės linkėjo Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, Seimo nariai, kitų savivaldybių atstovai, įmonių ir organizacijų vadovai.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės seniūnaičių rinkimų komisija, vadovaudamasi Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. sausio 16 d. įsakymu Nr. A-74 „Dėl Šiaulių miesto savivaldybės pakartotinių seniūnaičių rinkimų komisijos sudarymo, seniūnaičių rinkimų grafiko patvirtinimo“ patvirtino seniūnaičius šiose seniūnaitijose:

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės vadovai pakvietė į pokalbį miesto gatves ir šaligatvius prižiūrinčios bendrovės UAB „Ecoservice projektai“ atstovus. Kalbėta apie praėjusios savaitės pabaigoje tekusius oro sąlygų išbandymus ir apie tai, kaip teritorijų prižiūrėtojams pavyko su jais susidoroti. Savivaldybė nėra patenkinta rangovų darbu, dėl kai kurių teritorijų valymo pareikšti įspėjimai.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija primena, kad dėl oro sąlygų ir temperatūros svyravimų ant pastatų stogų susikaupusios sniego sankaupos ir susidarę varvekliai kelia grėsmę žmonių sveikatai ir gyvybei. Siekdami išvengti nelaimingų atsitikimų bei užtikrinti praeivių saugumą, gyvenamųjų namų ir kitų statinių savininkai, naudotojai, prižiūrėtojai privalo laiku pašalinti susikaupusį sniegą ir varveklius, pavojingas vietas aptverti ar kitais būdais užtikrinti praeivių saugumą.

 Plačiau >

Sausio 24 dieną, 12:30 val. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija kartu su Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija bei „Europe direct“ Šiaulių informaciniu centru kviečia Šiaulių miesto jaunimą į neformalią diskusiją „15 metų Europos Sąjungoje jaunimo akimis“. Diskusija vyks Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazijoje (S. Šalkauskio g. 3, Šiauliai).

 Plačiau >

Sausio 14d. Šiaulių miesto rusų kalbos mokytojai rinkosi į diskusiją dėl Bendrųjų programų atnaujinimo gairių projekto. Apžvelgę ugdymo turinio atnaujinimo priežastis, mokytojai reiškia susirūpinimą dėl Bendrųjų programų atnaujinimo gairių skuboto darbų atlikimo grafiko. Šie dokumentai lemia daug pokyčių, kurie bus įgyvendinami ne tik ugdymo turinio srityje, bet ir gali pakeisti mokyklų struktūrą, todėl būtina tikslinti ir išdiskutuoti struktūrinius elementus, kuriuos siūlo šis projektas.

 Plačiau >

Sausio 20 dieną Amžinybėn iškeliavo Šiaulių miesto garbės pilietis, lituanistas, pedagogas, įvairių leidinių autorius, profesorius Bronius Prėskienis. Žinomam šiauliečiui šią vasarą būtų sukakę 89 metai. Bronius Prėskienis didžiąją dalį savo gyvenimo paskyrė Šiaulių universitetui.

 Plačiau >

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka naujus metus pasitiko su nauja paslauga norintiems skaityti, tačiau dėl sveikatos problemų ar amžiaus negalintiems atvykti į biblioteką. Tai – knygų pristatymas į namus.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

  

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728010203
Vasaris
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.