Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo 23 straipsnio 2 dalimi ir 30 straipsnio 2 dalimi, atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos Seimo 2013 m. birželio 18 d. nutarimą Nr. XII-381 „Dėl Rytų–Vakarų transporto koridoriaus Lietuvos dalies projekto (Klaipėdos valstybinio jūrų uosto, kelių, geležinkelių infrastruktūros komplekso) pripažinimo ypatingos valstybinės svarbos projektu“ ir siekdama įgyvendinti Nacionalinės susisiekimo plėtros 2014–2022 metų programos,

 Plačiau >

Savivaldybės veiklą prižiūri ir kontroliuoja ne viena institucija. Savivaldybės tarybos priimamus sprendimus stebi Vyriausybės atstovas Šiaulių apskrityje, patikrinimus Savivaldybėje ir jai pavaldžiose įstaigose rengia Centralizuotas vidaus audito skyrius ir Šiaulių miesto savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba. Kaip tik ši institucija prižiūri, ar teisėtai, skaidriai ir  efektyviai naudojamos savivaldybės biudžeto lėšos. Pastaruoju metu buvo tikrinti miesto keleivinio transporto bendrovės Savivaldybei teikiami duomenys. UAB „Busturas“ padarė rimtą pažangą.

 Plačiau >

Šiauliuose lankosi Europos Parlamento narė Laima Andrikienė. Vizitą Šiauliuose europarlamentarė pradėjo susitikimu miesto savivaldybėje su Šiaulių miesto meru Artūru Visocku, susitikime dalyvavo ir jo patarėjas Antanas Bartulis.

 Plačiau >

Konkurso tikslas – skatinti Savivaldybės ir mieste veikiančių aukštųjų mokyklų bendradarbiavimą įgyvendinat Šiaulių miesto strategiją, sprendžiant aktualias Šiaulių miesto problemas ir skleidžiant Šiaulių miesto visuomenei mokslo ir technologijų pasiekimus ir galimybes.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės biudžete 2019 m. numatytos lėšos Šiaulių miesto savivaldybės ir Šiaulių miesto teritorijoje veikiančių aukštųjų mokyklų bendradarbiavimo programoms finansuoti. 2017 m. rugsėjo 7 d. sprendimu Nr. T-328 patvirtintas Inžinerijos ir informatikos mokslų krypties studijų Šiaulių mieste paramos programos tvarkos aprašas. Aprašas reglamentuoja finansinės paramos skyrimo kviestiniams dėstytojams, atvykstantiems dėstyti į Šiaulių miesto savivaldybės teritorijoje veikiančias aukštąsias mokyklas pagal inžinerijos ir informatikos mokslų krypties studijų programas, tvarką.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas susitiko su naują banko padalinį Šiauliuose atidariusio banko atstovais. Patogioje miesto vietoje įsikūręs filialas jau laukia gyventojų.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė smulkiuosius verslininkus kviečia pasinaudoti įrangos ir įrankių įsigijimo išlaidų dalinio dengimo priemone. Ši paramos priemonė skirta jaunoms įmonėms, veikiančioms gamybos ir paslaugų srityje, ne ilgiau nei 3 metus bei registruotoms Šiaulių mieste.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia Vyresnių nei 50 m. asmenų verslo projektų konkursą. Jeigu Jums daugiau nei 50 metų ir turite neįgyvendintų idėjų - šis konkursas kaip tik Jums.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia Jaunimo verslo projektų konkursą. Kviečiame jaunimą, nuo 18 iki 29 m., dalyvauti konkurse, pildyti paraiškas ir gauti finansavimą verslo pradžiai.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė įgyvendina projektą „Socialinio būsto fondo plėtra Šiaulių miesto savivaldybėje“ (toliau – Projektas), kurio metu planuoja įsigyti socialinius būstus.

Projekto tikslas – padidinti Šiaulių miesto savivaldybės socialinio būsto fondą, siekiant išplėsti galimybes apsirūpinti būstu socialiai pažeidžiamiems gyventojams.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas surengė siurprizą dviem jauniesiems Šiaulių talentams. Savivaldybės vadovas apsilankė mokytojos ekspertės Marytės Markevičienės pamokoje ir su malonumu išklausė repetuojamą kūrinį. Meras pasveikino jaunuosius virtuozus su laimėjimu tarptautiniame akordeonininkų konkurse ir padėkojo už Šiaulių miesto vardo garsinimą. 

 Plačiau >

Šiauliuose šiuo metu rengiama Šiaulių – išmaniojo miesto – koncepcija. Vienas iš koncepcijos rengimo etapų – susitikimai su suinteresuotomis šalimis, miesto gyventojų lūkesčių, poreikių išsiaiškinimas ir atitinkamų rekomendacijų rengimas.

Kviečiame Šiaulių miesto gyventojus, besidominčius miesto ateitimi, dalyvauti diskusijoje su koncepcijos rengėjais. Diskusija vyks š. m. kovo 18 dieną (pirmadienį) 17.30 val. Šiaulių miesto savivaldybėje adresu: Vasario 16-osios g. 62, Šiauliai, 237 kab.

 Plačiau >

Lietuvos Respublikos vyriausiajai rinkimų komisijai patvirtinus savivaldos rinkimų rezultatus, Šiaulių miesto meras sulaukė Ministro Pirmininko sveikinimo. Už aktyvų darbą Artūrui Visockui premjeras Saulius Skvernelis padėkojo ir pernai, merui švenčiant jubiliejinę sukaktį.

 Plačiau >

Lietuvos Respublikos vyriausioji rinkimų komisija patvirtino kovo 3 d. vykusių savivaldybių tarybų rinkimų galutinius rezultatus 19 savivaldybių, kuriose merai buvo išrinkti jau pirmo turo metu.

 Plačiau >

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimo renginiai Šiauliuose prasidėjo Trispalvės žygiu. Žygeiviams su įspūdingo dydžio Trispalve pasiekus šventės vietą, įvyko iškilminga vėliavos pakėlimo ceremonija, susirinkusiuosius sveikintino miesto, kariuomenės ir bažnyčios atstovai. Džiugią nuotaiką kūrė žinomi Šiaulių kolektyvai ir specialiai šiai progai paruoštas masinis šokis.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Kovas
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.