Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių miesto oro kokybės valdymo programa (toliau – Programa) parengta įgyvendinant projektą „Aplinkos oro kokybės gerinimas Šiaulių mieste“ (toliau – Projektas). Projektas finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir savivaldybės biudžeto lėšomis.

Programos rengėjas: Vilniaus Gedimino technikos universitetas Aplinkos apsaugos institutas

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. kovo 26 d. įsakymu Nr. A-428 „Dėl 2019 m. jaunimo iniciatyvų projektų finansavimo iš Šiaulių miesto savivaldybės biudžeto lėšų“ patvirtintas dalinio finansavimo iš savivaldybės biudžeto jaunimo iniciatyvų projektų sąrašas.

 Plačiau >

Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje balandžio 6 dieną vyks vienas unikaliausių bėgimų Lietuvoje Šiaulių karinio aerodromo kilimo – tūpimo taku „Runway Run 2019“!

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybėje lankėsi verslininkų delegacija iš Latvijos. Vizitas buvo VšĮ Šiaulių verslo inkubatoriaus ir Žiemgalos planavimo regiono įgyvendinamo projekto „Verslo paramos kūrimas ir prieinamumas Žiemgaloje, Kuržemėje ir Šiaurės Lietuvoje / Parama verslui Nr. LL-131“ dalis.

 Plačiau >

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis kovo 29 d. (penktadienį) planuoja lankytis Šiauliuose. Programoje numatytas vizitas į Karinių oro pajėgų Aviacijos bazę, vėliau premjeras susitiks su miesto vadovais, 15 val. Savivaldybėje planuojama spaudos konferencija. Vakarop Ministras Pirmininkas dar dalyvaus renginyje Šiaulių pramonininkų asociacijoje, lankysis Šiaulių sanatorinėje mokykloje. Nuo 17 val. Saulius Skvernelis susitiks su gyventojais.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursą.

 Plačiau >

Informuojame, kad nuo balandžio 1 d. iki birželio 1 d. bus vykdoma vandentiekio ir nuotekų tinklų renovacija Vytauto g. atkarpoje nuo Draugystės pr. iki Tilžės g. Atkreipiame dėmesį, kad šioje gatvės atkarpoje eismas bus uždarytas. Atsiprašome už nepatogumus.

 Plačiau >

2019 m. kovo 25–29 d. Šiaulių universiteto alumnai kviečia į atvirą ir nemokamą viešų paskaitų ciklą „ATEIK. IŠGIRSK. TOBULĖK“.
* Vieta: Šiaulių universiteto biblioteka , Vytauto g. 84, 205 auditorija
* Laikas: 17:30–19:00 val.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija pradeda įgyvendinti Šiaulių m. susisiekimo komunikacijų (Lyros ir Gardino g.) rekonstravimo projektą. Daugelis šiauliečių, norėdami pravažiuoti Lyros ir Gardino g. sankryžą, susiduria su problemomis. Sankryža neatlieka greičio mažinimo ir eismo saugumo funkcijos: didelis plotis ir netinkamas kelių prisijungimo būdas lemia didelį važiavimo greitį ir didelį avarinių situacijų skaičių. Todėl buvo priimti sprendimai Šiaulių miesto Lyros ir Gardino gatvių sankryžą rekonstruoti į žiedinę sankryžą.

 Plačiau >

Valstybiniame Šiaulių dramos teatre paminėta Tarptautinė teatro diena. Ta proga publikai, svečiams ir miesto teatralams parodyta N. Gogolio „Revizoriaus“ premjera, kurią režisavo Aidas Giniotis. Po spektaklio tradiciškai pagerbti teatro aktoriai, praėjusiais metais sukūrę reikšmingus vaidmenis.

 Plačiau >

Šie­met ko­vo 23 die­ną su­kan­ka 30 me­tų, kai Lietuvoje bu­vo atkurtas olimpinis judėjimas ir įkurta Šiau­lių olim­pi­nė ta­ry­ba. Organizacija gy­va­vo be­veik 25 me­tus ir gar­si­no Šiau­lių mies­tą bei ap­skri­tį žinomais spor­to ren­gi­niais:„Olim­pi­nė die­na“, „Olim­pi­nis ru­duo“, IV pa­sau­lio lie­tu­vių žai­dy­nės, „Ma­ža­sis olim­pie­tis“ ir ki­tais. Miesto olimpinio judėjimo pradininkams įteiktos miesto mero padėkos. 

 Plačiau >

Šiauliai kviečia Susisiekimo ministeriją kartu finansuoti spartesnį Bačiūnų gatvės remontą. Norima, kad projekto įgyvendinimas užtruktų ne ilgiau nei dvejus metus. Pirmasis darbų etapas kainavo apie milijoną eurų, likusiai gatvės daliai reikia kur kas didesnės sumos. Miesto meras kreipėsi į susisiekimo ministrą siūlydamas reikiamas lėšas numatyti ministerijos ir miesto biudžetuose ir darbus atlikti kiek įmanoma greičiau.

 Plačiau >

Migracijos departamentas primena apie galimybę turimo asmens dokumento galiojimo terminą pasitikrinti naudojantis elektroninėmis paslaugomis – priminimą apie baigiantį galioti dokumentą galima gauti nemokama SMS žinute arba elektroniniu paštu.

 Plačiau >

Paslaugų pramoginiais įrenginiais teikėjo parinkimo konkursas (toliau – Konkursas) skelbiamas siekiant parinkti tinkamiausią paslaugų, teikiamų pramoginiais įrenginiais, teikėją (-us).

 Plačiau >

Šiauliuose apsilankę Užsienio reikalų ministerijos atstovai susitiko su miesto vadovu. Kartu su svečiais tartasi, kaip stiprinti ryšius su užsienyje šiuo metu gyvenančiais kraštiečiais, kalbėta apie iniciatyvą „Globali Lietuva“. Po susitikimo Savivaldybėje Šiaulių miesto sanatorinei mokyklai pristatyta Hamburgo lietuvių dovana.  

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Kovas
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.