Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas apsilankė Šiaulių sporto gimnazijoje vykusioje merginų imtynių treniruotėje. Pasveikintos Romoje vykusio Europos imtynių čempionato dalyvės, o čempionato prizininkei įteikti simboliniai marškinėliai.

 Plačiau >

Vasario 22 d. (ŠEŠTADIENIS)
14 val. Žaliūkių malūnininko sodyboje (Architektų g. 73, Šiauliai) prasidės Užgavėnių šventė. Tai pirmas ir turbūt pats triukšmingiausias projekto „Tradiciniai sambūriai prie Žaliūkių vėjo malūno“ renginys, kuriuo pradedamas 2020 metų kalendorinių švenčių ciklas „Aušros“ muziejuje. Renginys nemokamas.

 Plačiau >
Užgavėnės mieste
2020-02-21

Vasario 25 d. (ANTRADIENIS)
17.30 val. šiauliečiai kviečiami švęsti Užgavėnes mieste. Tradicinė žiemos šventė šiais metais bus kitokia, nes šiauliečius suburs šėlti ir triukšmauti pačiame miesto centre – Vilniaus g. bulvare, prie Kaštonų alėjos.

 Plačiau >

Kasmet Lietuvoje viešiesiems pirkimams išleidžiama apie 5 mlrd. eurų, tai sudaro apie trečdalį visų viešųjų išlaidų ir apie 12 proc. šalies BVP. Tai yra faktas. Nuolatinė teisės aktų, reglamentuojančių viešuosius pirkimus kaita ir nuolat atliekamos gausios Viešųjų pirkimų įstatymo keitimo redakcijos: 1996 – 2017 m. laikotarpiu įstatymas keistas 37 kartus, o iki 2017 m. buvo 49 šio įstatymo redakcijos, 2005 12 22 – 2016 09 20 laikotarpiu iš įstatyme buvusių 100 straipsnių atlikti 74 straipsnių pakeitimai, kai kurie straipsniai keisti nuo 5 iki 10 kartų, į juos įtrauktos naujos nuostatos, kuriuos iš dalies keičia viešųjų pirkimų vykdymo tvarką.

 Plačiau >

Šiauliečiai aktyviai teikė projektų idėjas Šiaulių miesto gyvenamajai aplinkai gerinti, buvo pateikti net 35 pasiūlymai! Vasario 26 - 27 dienomis 17:30 val. Šiaulių miesto savivaldybės tarybos posėdžių salėje (Vasario 16-osios g. 62) vyks idėjų Šiauliams pristatymas, kurio metu galėsite geriau susipažinti su pasiūlytais projektais ir užduoti rūpimus klausimus jų autoriams. Pristatymas bus transliuojamas ir Savivaldybės YouTube kanalu.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė įgyvendina 2020 metų užimtumo didinimo programą (toliau – Programa). Programa skirta Šiaulių miesto savivaldybės gyventojams, registruotiems Užimtumo tarnyboje, turintiems bedarbio statusą ir kurie atitinka Lietuvos Respublikos Užimtumo įstatymo 48 straipsnyje numatytas aplinkybes.

 Plačiau >

Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje NATO oro policijos misiją vykdantys Belgijos kontingento kariai sulaukė delegacijos iš gimtos šalies. Šiauliuose nusileido lėktuvas su belgais kariais ir dviejų Belgijos miestų merais. Su svečiais susitiko Šiaulių miesto savivaldybės meras.

 Plačiau >

Šį trečiadienį Šiauliuose viešėjo Kroatijos Respublikos ambasadorius Lietuvoje Krešimir Kedmenec. Jo vizitą lydėjo net du renginiai. Iš pradžių prie Chaimo Frenkelio paminklo įvyko ceremonija, kurios metu skulptūra buvo papuošta kroatų delegacijos atsivežtu kaklaraiščiu, po to susirinkusieji vyko į Šiaulių apskrities Povilo Višinskio Viešąją biblioteką, kur įvyko parodos „Markas Maruličius (Marko Marulić) – Europos humanistas“ atidarymas, o ambasadorius susipažino su šiuo metu ten eksponuojama paroda „Šiaulių garbės CV“.

 Plačiau >

Vienas iš Lietuvių kalbos dienų, vykstančių visoje šalyje vasario 16 d. – kovo 11 d., renginių – jau tradiciniu tapęs Nacionalinio diktanto konkursas. Į tryliktą kartą organizuojamą Nacionalinio diktanto konkursą kviečiami visi lietuvių kalbos mylėtojai Lietuvoje ir užsienyje.  Konkurse negali dalyvauti lituanistai. 

Šiauliečiai, pageidaujantys nacionalinį diktantą rašyti Šiaulių miesto savivaldybėje, gali registruotis internetu (spausti čia), tel.: (8 41) 500 519, (8 41) 500 518 arba Šiaulių miesto savivaldybės administracijos priimamajame prie 8 ar 9 langelių (Vasario 16-osios g. 62). Išankstinė registracija būtina!

 Plačiau >

Valstybinė lietuvių kalbos komisija 2020 m. vasario 16 d. – kovo 11 d. kviečia penktą kartą dalyvauti Lietuvių kalbos dienų renginiuose, kurie vyks visoje Lietuvoje ir užsienyje.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybėje pasirašyta neeilinė infrastruktūros darbų sutartis. Per mažiau nei metus tarptautiniame Šiaulių oro uoste turi būti atnaujintas riedėjimo takas, peronas, nutiesti nauji keliai, inžinerinės linijos. Šios investicijos bus reikalingos ne tik laukiamam naujam investuotojui UAB „Aviatic MRO“, bet ir suteiks didžiulę pridėtinę vertę greta esantiems Šiaulių LEZ‘ui ir pramoniniam parkui bei viso regiono investicinei aplinkai ir jau veikiantiems verslams.

 Plačiau >

Kviečiame nevyriausybines organizacijas ir kitus suinteresuotus gyventojus dalyvauti Šiaulių miesto savivaldybės nevyriausybinių organizacijų tarybos posėdyje, kuris vyks 2020 m. vasario 27 d. 17.30 val. Šiaulių miesto savivaldybėje, adresu Vasario 16-osios g. 62,  237 kab. 

 Plačiau >

Šiaulių regiono plėtros tarybos pirmininkas Artūras Visockas kreipėsi į Vyriausybės kanceliariją, Aplinkos ministeriją ir Lietuvos savivaldybių asociaciją prašydamas Atliekų tvarkymo įstatyme užtikrinti solidarumo principo laikymąsi. Visos šalies savivaldybės turėtų vienodai mokėti ne tik už komunalinių atliekų deginimą, bet ir už jų transportavimą iki deginimo įrenginių.

 Plačiau >

Lietuvos žolės riedulio sostinėje – Šiauliuose, vasario 21-23 dienomis vyks „Europos moterų riedulio uždarų patalpų Trophy čempionatas 2020“. Tai yra antrasis pagal pajėgumą Europos čempionato divizionas. Šiaulių sporto gimnazijos sporto salėje susigrums aštuonių Europos šalių čempionių komandos. Dėl patekimo į Elitinį divizioną kovos klubai iš Prancūzijos, Turkijos, Šveicarijos, Italijos, Kroatijos, Čekijos, Belgijos ir turnyro šeimininkės lietuvaitės. Šiandien Šiaulių sporto gimnazijoje surengtoje spaudos konferencijoje Šiaulių miesto savivaldybės, sporto klubo „Ginstrektė“, Šiaulių sporto gimnazijos ir Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos atstovai pasidalino mintimis apie artėjantį čempionatą.

 Plačiau >

2020 m. vasario 16-ąją, minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Šiaulių „Aušros“ muziejus pirmą kartą artvėrė restauruotų Venclauskių namų duris ir miesto bendruomenei visą dieną organizavo ekskursijas.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

   
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282901
Vasaris
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.