Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Šiaulių valstybinė kolegija: kviečiame rinktis aukštąjį mokslą Šiauliuose!

Birželio 1-ąją startavo 2019 metų bendrasis priėmimas į Lietuvos aukštąsias mokyklas. Šiaulių valstybinė kolegija (ŠVK) stojantiesiems siūlo per 20 studijų programų informatikos, inžinerijos, socialinių, sveikatos bei verslo ir viešosios vadybos studijų krypčių grupėse.

Kolegijos Verslo ir technologijų bei Sveikatos priežiūros fakultetuose šiuo metu studijuoja daugiau nei 1800 studentų, pasirinkusių nuolatines (3 m.) arba ištęstines (4 m.) studijas.

Atnaujinta studijų bazė, ypatingas dėmesys praktinių įgūdžiui tobulinimui, inovatyvūs mokymo(si) metodai, gausios praktikos – visa tai leidžia per studijų metus pasiekti pačių geriausių rezultatų ir pasirengti profesinei veiklai. Kolegija turi daugiau nei 300 socialinių partnerių, kurie ne tik priima studentus į praktiką, bet ir aktyviai dalyvauja tobulinant jau vykdomas ar rengiant naujas programas, todėl siekiantiems aukštojo išsilavinimo atsiveria plačios perspektyvos.

Atsižvelgdama į darbo rinkos poreikius, 2019 m. bendrajam priėmimui Šiaulių valstybinė kolegija siūlo naujieną – naują programą Programų sistemos, kurios tikslas – rengti itin paklausius specialistus – programuotojus. Mechatronika – taip pat viena iš naujausių studijų programų. Ją kviečiami rinktis ateities kūrėjai – inžinerinio universalumo siekiantys žmonės, besidomintys robotizavimo, skaitmenizacijos procesais ir norintys būti jų sūkuryje.

Aukštoji mokykla stengiasi prisitaikyti prie studijuojančiųjų poreikių – lankstus studijų grafikas, individualūs sprendimai lemia gerus įstaigos ir studentų santykius, abipusį supratimą.

Studentų laukia renovuoti bendrabučiai – šviesūs, erdvūs, saugūs, aprūpinti modernia buitine technika, galintys priimti visus, norinčius pajusti savarankiško studentiško gyvenimo žavesį.

Šiauliai – jaunimui patrauklus miestas. Žiūrintiems į studijų laikotarpį praktiniu požiūriu aktualu tai, kad šiame mieste gerokai pigesnis pragyvenimas nei kituose Lietuvos didžiuosiuose miestuose – vadinasi, daugiau pinigų lieka pramogoms, kurių Šiauliuose taip pat gausu.

Laiką po paskaitų Šiaulių valstybinė kolegija siūlo leisti aktyviai: veikia Studentų atstovybė, prisijungti kviečia sporto komandos, muzikos grupė, šokių kolektyvas. Sudaromos galimybės dalyvauti įvairiuose verslumo, savanorystės, socialiniuose projektuose kolegijos ir miesto mastu, dalis studentų studijas sėkmingai derina su darbu.

Kasmet įvairių Šiaulių valstybinės kolegijos programų studentai pasinaudoja galimybe išvykti praktikai ar studijoms į užsienio šalis pagal mainų programą „Erasmus+“. Gerokai daugiau nei šimtas tarptautinių partnerių iš daugiau nei 25 šalyse veikiančių aukštųjų mokyklų sudaro sąlygas ne tik susipažinti su kitų šalių studijų ypatumais, bet pamatyti naujų kultūrų, užmegzti ryšių.

Kolegija palaiko mokymosi visą gyvenimą koncepciją, tad mūsų absolventų amžius labai įvairus – nuo 21 iki 60 metų. Šiuolaikinės technologijos, nuotolinių studijų įvairovė, kokybiško išsilavinimo galimybę suteikia ir tiems, kurie daug laiko praleidžia užsienyje.

Bendrasis priėmimas į Lietuvos aukštąsias mokyklas vyksta keliais etapais. Pagrindinio priėmimo I etapo prašymai internetu (lamabpo.lt) teikiami birželio 1 – liepos 22 dienomis.

 

Visa reikalinga informacija apie priėmimą į Šiaulių valstybinę kolegiją skelbiama aukštosios mokyklos interneto svetainės www.svako.lt skiltyje Stojantiesiems.

 

 

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Spalis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: