Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių regiono merai raštu kreipėsi į Ministrą pirmininką Saulių Skvernelį, prašydami išspręsti susidariusią sudėtingą situaciją Šiaulių regione dėl neatsakingo valstybės institucijų darbo bei prarastų 3 765 060,30 Eur Europos Sąjungos paramos lėšų, kurias reikalaujama grąžinti iš VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro (ŠRATC). Į šį raštą gautas atsakymas, kad situaciją pavesta išnagrinėti Aplinkos ir Finansų ministerijoms.

 Plačiau >

Prezidento Gitano Nausėdos siūlomos Elektros energetikos įstatymo pataisos sutaupytų dalį savivaldybių patiriamų išlaidų modernizuojant gatvių apšvietimą bei vykdant kitus infrastruktūros plėtros projektus.

 Plačiau >

Birželio 3 dieną jubiliejinį gimtadienį šventė aktorė Irena Liutikaitė, jai sukako 70 metų. Šia proga Jubiliatę ir jos vyrą, ne ką mažiau nusipelniusį kultūrai fotografą Aleksandrą Ostašenkovą, vizitui pasikvietė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas. Atvykusius garbingus svečius pasitiko ne tik jis, bet ir Seimo Narys Stasys Tumėnas ir Valstybinio Šiaulių dramos teatro vadovas Aurimas Žvinys.

 Plačiau >

Apie draugystę tarp sektorių kalbėjome dar 2019 metų lapkričio mėnesį. Deja, šiai draugystei nebuvo lemta vystytis sėkmingai. Šiaulių miesto merui iškėlus tikslą UAB „Busturo“ autobusų parką padaryti labiausiai žaliu, įmonė tikslingai dirbo ir dirba šia kryptimi. Kai jau finišas buvo ranka pasiekiamas, staiga procesas buvo sustabdytas, na kaip ten sakoma - buldozeriu.

 Plačiau >

Šį sekmadienį Kroatijos kariuomenės 2-o kontingento kariai organizavo piligriminį žygį į Kryžių kalną. Čia jie pastatė ir iš gimtinės atsigabentą kryžių.

 Plačiau >

Bendromis Seimo narių ir Šiaulių miesto savivaldybės vadovų pastangomis pavyko pasiekti, kad svarbūs miestui ir regionui objektai –  Šiaulių oro uostas ir Šiaulių laisvoji ekonominė zona (LEZ) – būtų įtraukti į Finansų ministerijos rengiamą ilgalaikių investicijų ekonomikos skatinimo projektą. Pagal vadinamąjį Ateities ekonomikos DNR planą, šiais ir kitais metais šalies ekonomikai skatinti suplanuota įspūdinga daugiau nei 6 milijardų eurų suma.

 Plačiau >

Įgūdžiai gydant ir slaugant koronavirusine infekcija (COVID-19) sergančius ligonius ir ekspertinė patirtis valdant koronaviruso sukeltą ekstremalią situaciją – su tokiu bagažu šiandien iš Šiaulių oro uostą į Armėnijos sostinės Jerevano oro uostą pakilo Karinių oro pajėgų transporto lėktuvas „Spartan“. Jame – 11-likos specialistų savanorių komanda, padėsianti su itin rimtais iššūkiais dėl pandemijos susiduriančiai Pietų Kaukazo valstybei.

 Plačiau >

Šiauliuose apsilankė Vilniaus universiteto vadovybė. Šiaulių miesto savivaldybėje VU rektorių prof. dr. Rimvydą Petrauską ir jo komandą priėmė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas ir kiti Savivaldybės vadovai, susitikime dalyvavo ir Šiaulių universiteto atstovai. Aptartos aukštųjų mokyklų jungimosi aktualijos, kalbėta apie miesto indėlį prisidedant prie universitetinių studijų mūsų mieste.

 Plačiau >

Lietuvos Respublikos Vyriausybė 2020 m. gegužės 20 d. nutarimu Nr. 504 patvirtino Ugdymosi šeimoje įgyvendinimo tvarkos aprašą ir įteisino mokymosi pagal formaliojo švietimo programas naują mokymo proceso organizavimo būdą. Vadovaujantis minėtu aprašu, tėvams (globėjams, rūpintojams), nusprendusiems vaikų ugdymąsi organizuoti šeimoje, turi padėti bendrojo ugdymo mokykla, kurios nuostatuose yra įteisintas pavienio mokymosi forma ugdymosi šeimoje mokymo proceso organizavimo būdas.

 Plačiau >

Galbūt Tavo vaikas grįžo išgėręs? Galbūt Tavo vaikas elgėsi keistai grįžęs iš susitikimo su draugais, nors alkoholio kvapo neužuodėte? Galbūt pasikeitė draugų ratas, kuris kelia Jums įtarimų? Galbūt pablogėjo santykiai su tėvais, mokytojais ir aplinkiniais? Galbūt ....?
Nesvarbu, jeigu tai įvyko, jūsų manymu, pirmą kartą, galbūt tai kartojasi dažniau, tik Jūs nieko neįtariate.

 Plačiau >

Užbaigti vandentiekio ir nuotekų tinklų rekonstrukcijos darbai pagal dar vieną stambią rangos sutartį, kurią UAB „Šiaulių vandenys“ su rangovu Danijos kompanija „Per Aarsleff A/S“ pasirašė prieš porą metų – 2018 m. balandžio 18 d. Pagal šią sutartį Šiauliuose rekonstruota apie 11 km labiausiai susidėvėjusių vandentiekio ir nuotekų vamzdynų. Birželio 12 d. Statybos inspekcija vertino atliktus darbus ir pripažino, kad tinklai tinkamai rekonstruoti ir galima juos eksploatuoti. Rangovas darbų atliko už 3,45 mln. Eur (be PVM). Darbai įgyvendinti pagal Europos Sąjungos finansuojamą projektą „Vandentiekio ir nuotekų tinklų rekonstravimas Šiaulių mieste“.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia šiauliečius į nemokamas funkcines treniruotes lauke. Užsiėmimai vyksta centrinėje ir pietinėje miesto dalyse esančiuose stadionuose nuo pirmadienio iki ketvirtadienio.

 Plačiau >

Prisikėlimo aikštė po rekonstrukcijos pirmą kartą šiauliečiams buvo atverta jau nuo kalėdinio laikotarpio, o dabar joje vyksta paskutinieji darbai. Jei COVID-19 pandemija nebūtų sutrukdžiusi sulaukti užsakytų gaminių iš užsienio, šiauliečiai jau džiaugtųsi visiškai užbaigtu objektu. Aikštės projekto autorius architektas Vytenis Rudokas teigia, kad tokios kardinalios permainos miesto centre prilygsta širdies persodinimo operacijai.

 Plačiau >

Šalyje atšaukus karantiną, nuo birželio 17 d. UAB „Šiaulių vandenys“ klientus aptarnaus įprastai, be jokios išankstinės registracijos. Tačiau, atsižvelgiant į tai, kad šalyje pratęsta valstybės lygio ekstremali situacija, kontaktinio aptarnavimo metu klientams rekomenduojama laikytis saugos ir sveikatos reikalavimų.

 Plačiau >

Birželio 14-ąją Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“ šiauliečius sukvietė į nepaprastai jausmingą koncertą „Svajonė sugrįžti namo“, skirtą Gedulo ir vilties dienai paminėti. Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedroje tvyrojo ypač dvasinga atmosfera, kurią kūrė Šiaulių kamerinis orkestras, operos solistė Vaida Genytė, meno vadovas ir dirigentas Vilhelmas Čepinskis bei koncerto vedėja Raimonda Sližienė.

 Plačiau >


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Liepa
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.