Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių dailės galerija dalyvavo atrankoje ir yra pakviesta dalyvauti projekte „Atvirumo menas 2020“. Šį projektą rengia asociacija „Kūrybinės jungtys“. Jis skirtas motyvuotoms kultūros organizacijoms, siekiančioms aktyviai tyrinėti, mokytis ir eksperimentuoti, užmegzti glaudesnius ryšius ir sukurti aktualias patirtis savo organizacijos auditorijoms.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė Rėkyvos ežero pakrantėje įrengė patalpas tinkamas vandens pramogų ir laisvalaikio bei ekstremaliojo sporto organizavimui. Kompleksas, kurį sudaro administracinės patalpos,  dušų ir tualetų pastatas, lauko treniruokliai ir automobilių stovėjimo aikštelė, patogiai pasiekiamas nuo atnaujinamos Bačiūnų gatvės.

 Plačiau >

2020-05-13 įvyko devintasis Šiaulių miesto daugiabučių gyvenamųjų namų bendrojo naudojimo patalpų valymo ir priežiūros patikrinimas. Patikrinime dalyvavo Šiaulių miesto savivaldybės ir Šiaulių visuomenės sveikatos biuro atstovai.
Iš viso patikrinta 15 daugiabučių namų, bendrauta su 1 pirmininku.

 Plačiau >

Vyriausybė, atsižvelgusi į epidemiologinę situaciją šalyje, šiandien posėdyje priėmė sprendimą dar švelninti karantino sąlygas. Numatyta, kad artimiausiu metu dirbti galės viduje veikiančios kavinės, restoranai, barai, palengvintos sąlygos dėl nosį ir burną dengiančių kaukių – jas bus privaloma dėvėti tik tam tikrose vietose, kitais atvejais – rekomenduojama.

 Plačiau >

Vadovaujantis programos ,,STEAM darželis“ įgyvendinimo ikimokyklinėse ugdymo įstaigose finansavimo tvarkos aprašu, skelbiamas programų ,,STEAM darželis“ konkursas.

Programa „STEAM darželis“  – programa skirta integraliam, į kompleksišką tikrovės reiškinių pažinimą, pritaikymą ir problemų sprendimą kreipiančiam vaikų ugdymui ikimokyklinio ugdymo įstaigose įkurtose ar kuriamose STEAM (liet. gamtos mokslai, technologijos, inžinerija, kūrybiškumas ir matematika) veikloms skirtose erdvėse.

 

 Plačiau >

Nuo gegužės 18 d. leista veikti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėms. Tai reiškia, kad mažųjų ugdymas galės būti organizuojamas ne tik nuotoliniu būdu, bet ir įstaigose. Svarbu tai, kad, siekiant užtikrinti saugią aplinką ir vaikams, ir įstaigų personalui, bus privaloma laikytis nustatytų infekcijos plitimo prevencijos reikalavimų. Atsižvelgiant į patvirtintas sąlygas, Šiaulių švietimo įstaigos galės priimti tik dalį ankščiau jas lankiusių vaikų.

 Plačiau >

Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, jog šiandien apie 20 tūkst. mikroįmonių, atitinkančių LR Vyriausybės nustatytus kriterijus, išsiųs kvietimus pateikti paraišką gauti subsidiją. Kvietimai įmones pasieks per Mano VMI. Iš viso tokių kvietimų sulauks apie 34 tūkst. mikroįmonių.

 Plačiau >

Šiaulių miesto garbės pilietis, ilgametis Šiaulių universiteto rektorius Aloyzas Gudavičius sulaukė neįprasto sveikinimo. Savo 80-ojo jubiliejaus dieną profesorius gavo kvietimą atvykti į vieną gražiausių miesto vietų – Chaimo Frenkelio vilos parką. Čia jubiliato laukė malonus siurprizas.

 Plačiau >

Vadovaujantis Vaikų vasaros užimtumo programų finansavimo tvarkos aprašu, skelbiamas Gabių vaikų vasaros stovyklų (veikla skirta gabiems Šiaulių miesto 8–11 klasių mokiniams dalykinių Šiaulių miesto olimpiadų ir konkursų prizininkams) finansavimo konkursas.

   Visus Konkurso reikalavimus rasite Vaikų vasaros užimtumo programų finansavimo tvarkos apraše.

 Plačiau >

Atsižvelgiant į šalyje paskelbtą karantiną, paraiškos dalyvauti inžinerijos ir informatikos mokslų krypties bakalauro ir magistrantūros studijų skatinamųjų stipendijų konkursui priimamos iki 2020 m. gegužės 29 d.

 Plačiau >

Atsižvelgiant į šalyje paskelbtą karantiną, paraiškos dalyvauti aukštos kvalifikacijos dėstytojų vizitų finansavimo konkurse priimamos iki 2020 m. gegužės 29 d.

 Plačiau >

Pirmadienio vidurdienį įvyko tradicinė nuotolinė Šiaulių miesto savivaldybės administracijos spaudos konferencija. Pagrindinės šios savaitės temos - nuotolinis ugdymas karantino laikotarpiu ir koronaviruso pandemijos plitimo stabdymas Šiaulių mieste. Konferencijoje dalyvavo Šiaulių miesto savivaldybės Žmonių gerovės ir ugdymo departamento direktorė Asta Lesauskienė, Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorius Remigijus Mažeika, Šiaulių centro poliklinikos direktorius Mindaugas Maželis, Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės mero pavaduotojas Domas Griškevičius aplankė vietas, kurios mena apie vienos didžiausių tragedijų – Antrojo pasaulinio karo netektis. Gegužės 8-ąją minimos šio karinio konflikto pabaigos metinės.

 Plačiau >

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas galutinai nusprendė, kad Šiaulių miesto savivaldybės tarybos nario Marijaus Veličkos skundas dėl nušalinimo nuo Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigų, yra nepagrįstas.

 Plačiau >

Švietimo, mokslo ir sporto ministras patvirtino rekomendacijas, gautas iš Sveikatos apsaugos ministerijos dėl brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo karantino sąlygomis.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7 8  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Birželis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.