Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių miesto savivaldybė karantino metu mieste dirbusius savanorius pakvietė į netradicinį padėkos renginį. Nuoširdžiu darbu prie COVID-19 pandemijos pasekmių suvaldymo prisidėjusiems šiauliečiams surengta Drakonų valčių regata. Savanoriams dėkojo Savivaldybės vadovai, jiems įteikti specialūs COVID-19 savanorių marškinėliai.

 Plačiau >

Šiauliuose kasmet daugėja modernių, šiuolaikinių žmonių kasdienio gyvenimo poreikius atitinkančių daugiabučių gyvenamųjų namų, atsiranda net ištisi jų kvartalai. Jei vis dar gyvenate Jūsų lūkesčių neatitinkančioje aplinkoje, AB „Šiaulių energija“, būdama Šiaulių miesto savivaldybės energinio efektyvumo didinimo daugiabučiuose namuose programos įgyvendinimo administratoriumi, kviečia ryžtis pokyčiams! Jų Jūsų namo renovacija tikrai nepašykštės: ne tik sumažinsite energinių išteklių sąnaudas ir išlaidas joms, bet ir užsitikrinsite komfortiškesnes gyvenimo sąlygas bei gražesnę namo aplinką.

 Plačiau >

Siekiant stiprinti šeimų, auginančių vaikus su sunkia negalia, socialinį saugumą, Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2019-06-27 įsakymu Nr. A1-365 patvirtintas Šeimų, auginančių vaikus su sunkia negalia, socialinio saugumo stiprinimo pritaikant būstą ir gyvenamąją aplinką tvarkos aprašas (toliau – Aprašas).

 Plačiau >

Nuo 2020 m. liepos 1 d. iki miesto šventės Šiaulių Prisikėlimo aikštėje šiauliečių ir miesto svečių laukia iniciatyvų ciklas „Susitikimo vieta – Prisikėlimo aikštė“. Nors rekonstruotoje aikštėje pirmieji renginiai įvyko jau kalėdiniu laikotarpiu, dar kurį laiką šiauliečiai džiaugtis visiškai užbaigtu objektu negalėjo. Paskutiniams darbams formaliai pasibaigus, pirmą liepos mėnesio dieną šiauliečiai kviečiami į atnaujintą aikštę, kurioje planuojamos įvairios iniciatyvos: kinas po atviru dangumi, koncertai, ekskursijos, pramogos mažiesiems, parodos ir kitos veiklos.

 Plačiau >

Viena iš naujausio Šiaulių savivaldybės administracijos padalinio – Miesto koordinavimo skyriaus funkcijų, bendradarbiaujant su policija stebėti ir kontroliuoti eismo situaciją miesto gatvėse. Modernia įranga fiksuojami eismo dalyvių daromi pažeidimai. Skyriaus duomenimis, vidutiniškai kas dieną kameros, aišku ne be darbuotojų indėlio, „pastebi“ po du-tris nusižengimus.

 Plačiau >

Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete (LTOK) Vilniuje pagerbti ir apdovanoti jubiliejų minintys sportui ir olimpizmui nusipelnę žmonės. Apdovanojimus jubiliatams įteikė olimpinė čempionė, LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė. Tarp devynių apdovanojamųjų – ir žinoma Šiaulių pedagogė, Šiaulių miesto tarybos narė Irena Vidžiūnienė.

 Plačiau >

Verslininkai ar įmonės turi galimybę išsinuomoti Šiaulių oro uoste esantį  pastatą-angarą. Daugiau nei pusės tūkstančio kvadratinių metrų ploto patalpose galima vykdyti su oro transportu, logistika, orlaivių aptarnavimu susijusias veiklas pagal Ekonominės veiklos rūšių klasifikatorių (EVRK). Pradinė 1 kv. m  nuomos kaina per mėnesį – tik 1 euras.

 Plačiau >

Vadovaudamasi 2019 m. rugsėjo 12  d. Valstybės kontrolės ir Šiaulių miesto savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos bendradarbiavimo susitarimu Nr. BS-37, Savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba atliko Šiaulių miesto savivaldybės nekilnojamojo turto valdymo veiklos auditą. Šio audito tikslas  – įvertinti, ar Savivaldybės nekilnojamasis turtas valdomas kryptingai ir kompleksiškai, ar jis naudojamas efektyviai ir siekiant maksimalios naudos visuomenei. Audituotas laikotarpis - 2017–2019 m. I pusmetis.

 Plačiau >

Nuo rugsėjo 1 d. visi priešmokyklinukai ir pirmokai visose mokyklose, įskaitant ikimokyklinio ugdymo mokyklas, turi teisę į nemokamus pietus, nevertinant gaunamų pajamų. Kreipiantis dėl nemokamų pietų, kai nevertinamos pajamos, pildoma nustatyta elektroninė forma. Paraiškas jau galima teikti!

 Plačiau >

Bandymai apriboti naktinių alkoholio pardavimo vietų veiklą įtraukė Šiaulių miesto savivaldybę į teismus. Pastarosiomis savaitėmis sulaukta net dviejų sprendimų, įrodžiusių, kad savivaldos iniciatyvos dėl viešojo gyventojų intereso gynimo buvo teisingos.

 Plačiau >

Verslo atstovai nuo šiol turi galimybę sustiprinti savo žinias kibernetinio saugumo srityje. Atliktas tyrimas parodė, kad trys iš keturių Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo įmonių nėra pasiruošusios arba nežino, ar yra pasiruošusios atremti kibernetines atakas. Tai parodė 2019 m. lapkričio-gruodžio mėn. „Kurk Lietuvai“ atstovų atlikta apklausa, kurioje dalyvavo 227 respondentai iš visų Lietuvos apskričių – smulkaus ir vidutinio verslo vadovai ir darbuotojai. Nors pasaulinės tendencijos rodo, kad smulkios ir vidutinės įmonės dažnai tampa kibernetinių atakų taikiniu, net 44 proc. apklaustų Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo įmonių nemano, kad jos gali tapti tokių atakų aukomis. Reaguojant į tai, „Kurk Lietuvai“ bei Krašto apsaugos ministerijos iniciatyva ir buvo parengtas pirmasis verslui skirtas kibernetinio saugumo pradžiamokslis lietuvių kalba „Kibernetinis saugumas ir verslas. Ką turėtų žinoti kiekvienas įmonės vadovas“.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės meras Artūras Visockas pasirašė potvarkį, kuriuo inicijuojama septynių miesto seniūnaitijų gyventojų apklausa. Jei šiauliečiai pritars, kad pietiniame rajone esantys Dainų ir Lyros pėsčiųjų takai taptų vientisu bulvaru, Savivaldybės administracija gali būti įpareigota pradėti miestui nepriklausančios tako atkarpos sugrąžinimą visuomenės reikmėms. Septynių seniūnaitijų gyventojų apklausa vyks rugsėjo mėnesį.

 Plačiau >

 

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursą.

 Plačiau >

Šiauliuose šiemet buvo kaip niekad daug galimybių giedoti Tautišką giesmę su žinomais atlikėjais. Lietuvos himnas skambėjo ne tik Prisikėlimo aikštėje, Chaimo Frenkelio viloje, bet ir daugiabučių namų kiemuose įvairiausiose miesto vietose.

 Plačiau >


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Liepa
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.