Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Šiaulių miesto savivaldybės paramos programa aukštos kvalifikacijos kviestinių dėstytojų vizitams finansuoti

Šiaulių miesto savivaldybės biudžete 2019 m. numatytos lėšos Šiaulių miesto savivaldybės ir Šiaulių miesto teritorijoje veikiančių aukštųjų mokyklų bendradarbiavimo programoms finansuoti. 2017 m. rugsėjo 7 d. sprendimu Nr. T-328 patvirtintas Inžinerijos ir informatikos mokslų krypties studijų Šiaulių mieste paramos programos tvarkos aprašas. Aprašas reglamentuoja finansinės paramos skyrimo kviestiniams dėstytojams, atvykstantiems dėstyti į Šiaulių miesto savivaldybės teritorijoje veikiančias aukštąsias mokyklas pagal inžinerijos ir informatikos mokslų krypties studijų programas, tvarką.

   

Kvietimą teikti paraiškas kviestiniams dėstytojams skelbia ir paraiškų atitiktį kvietime nurodytiems reikalavimams vertina aukštosios mokyklos. Paramos programos lėšų dalis skiriama aukštos kvalifikacijos kviestinių dėstytojų vizitams finansuoti, jei:

 

  • dėstymo vizito trukmė yra nuo 10 iki 15 darbo su studentais dienų (toliau – dėstymo dienos);
  • dėstytojo vidutinis darbo krūvis per vieną dėstymo dieną yra ne mažesnis kaip 2 kontaktinio darbo su studentais valandos, kurios apima formaliai suplanuotą tiesioginį dėstytojo bendravimą su studentais, bet neapima nuotolinio mokymo;
  • papildoma dėstytojo veikla, tokia kaip viešos paskaitos, tiriamasis darbas, akademinio ir administracinio personalo mokymai ir kita veikla, naudinga aukštajai mokyklai ir Šiaulių miesto bendruomenei, suteikia pridėtinę vertę.

 

Aukštosios mokyklos teikia atrinktų dėstytojų sąrašą ir Apraše nurodytus reikalavimus patvirtinančių dokumentų kopijas Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo skyriui. Dokumentai teikiami adresu Pakalnės g. 6a,15 kab., Šiauliai. Detalesnę informaciją  teikia Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyr. specialistė Sandra Verenkaitė-Bubliauskienė  (el. p. sandra.bubliauskiene@siauliai.lt , tel. 8 41 38 64 75). 

                     

Inžinerijos ir informatikos mokslų krypties studijų Šiaulių mieste paramos programos tvarkos aprašas

Paraiška kviestinių dėstytojų, atvykstančių dėstyti į Šiaulių miesto savivaldybės teritorijoje veikiančias aukštąsias mokyklas pagal  inžinerijos ir informatikos mokslų krypties studijų programas, vizitams finansuoti

Nuotraukos autorius Urtė Drąsutytė

Facebook
Spausdinimo versija
Jūsų komentaras (Į pateiktus komentarus neatsakoma)
Vardas:
El. pašto adresas:
Įžeidžiantys komentarai neskelbiami.
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Kovas
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: