Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje (Aido g. 27) veikia kilnojamoji paroda LIETUVĄ KŪRĖME KARTU. Paroda parengta bendradarbiaujant su Vilniaus universiteto istorijos fakulteto dėstytojais ir studentais, skirta visuomenei supažindinti su Lietuvos tautinėmis bendruomenėmis, jų vaidmeniu kuriant Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę.

Paroda veiks iki vasario 19 d.

 Plačiau >

2019 m. vasario 19 d. VšĮ Šiaulių verslo inkubatorius organizuoja mokymus "Kas ir kaip stirprina verslą?". Mokymai paremti atliktu tyrimu apie verslo paramos galimybes Latvijoje ir Lietuvoje. Mokymus ves psichologas, žmogiškųjų santykių konsultantas Ričardas Diržys ir Tęstinių mokymų centro treneris, viešųjų ryšių ekspertas Arūnas Armalis.

 Plačiau >

Sausio 6 d. (TREČIADIENIS)
16 val.  Danutės Andrijauskienės paskutinės knygos „Prie savo ištakų“ pristatymas. Poetės kūrybą skaitys Valstybinio Šiaulių dramos teatro aktorė Lina Bocytė, muzikuos Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos mokytoja E. Ralienė su kanklininkėmis. Susitikime dalyvaus knygos rengėjai: sudarytojas S. Tumėnas, dailininkė V. Juodvalkienė, redaktorius Stasys S. Tumėnas. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filiale (Tilžės g. 36)

Renginys nemokamas.

 Plačiau >

Vasario 16 d. (ŠEŠTADIENIS)
13 val. roko operos „Priesaika“ premjera. Koncertų salė „Saulė”, Tilžės g. 140, Šiauliai
Įėjimas su kvietimais

 Plačiau >

Vasario 7 d. (KETVIRTADIENIS)
17.30 val. Nijolės Sitonytės tekstilės kūrinių parodos ŠVELNIOS RIBOS atidarymas. Šiaulių dailės galerija, Vilniaus g. 245.

 Plačiau >

Vasario 7 d. (KETVIRTADIENIS)
17.30 val. Lietuvos spaudos fotografų klubas kviečia į Ritos Stankevičiūtės-Kazakevičienės fotografijų parodos AQUEOUS atidarymą. Šiaulių dailės galerija, Vilniaus g. 245. 
Paroda veiks iki kovo 2 d.

 Plačiau >

Vasario 7 d. (KETVIRTADIENIS)
18 val. atidaroma Monikos Bičiūnienės (1910-2009) tapybos darbų ir Palmiros Damijonaitienės tautinių juostų paroda. Tai pripažintos pasaulyje primityviojo meno srovės (Naive art) dailininkės ir unikalaus tautinės kultūros paveldo parodos, artėjant Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. Šiaulių miesto kultūros centras „Laiptų galerija“, Žemaitės g. 83, Šiauliai
Parodos atidarymo renginys nemokamas. Paroda veiks iki kovo 6 d.

 Plačiau >

2019 m. sausio 31 d. 18.30 val. Šiaulių jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“ kviečia į Fotografijos muziejų (Vilniaus g. 140), kuriame bus nemokamai rodomas Artūro Areimos teatro spektaklis „Hamletmachine“ pagal Heiner Müller pjesę „Die Hamletmaschine“.
Šis spektaklis yra dalis renginių ciklo, kuriuo Šiaulių jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“, minėdama savo veiklos 20-metį, siekia pristatyti Šiaulių jaunimui ir likusiai bendruomenei įvairias meno formas ir jų kūrėjus. Šio ciklo metu bus suteikta galimybė ne tik susipažinti su įvairiomis meninės ekspresijos formomis, bet ir patiems žiūrovams įsitraukti į kūrybinę veiklą.

 Plačiau >

Lietuvos moterų riedulio uždarų patalpų čempionato ,,A“ diviziono varžybos

 Plačiau >

LPF vidutinių ir ilgų nuotolių taurės II etapas (vaikinai)

 Plačiau >

Šiaulių miesto jaunių atviras čempionatas (lengvoji atletika)

 Plačiau >

Berniukų U13 krepšinio čempionatas, gim.2006 m.

 Plačiau >

MultiGyn Moterų lyga - Lietuvos, Latvijos ir Estijos čempionatas

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

  

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728010203
Vasaris
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.