Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Vyriausybės kanceliarija siūlo įvertinti Šiaulių projektus

Praėjusį penktadienį, gegužės 29 dieną, Šiaulių miesto meras Artūras Visockas raštu kreipėsi į Vyriausybės kanclerį, prašydamas palaikyti ne tik visam Šiaulių regionui, bet ir Lietuvos valstybei svarbių projektų įtraukimą į Ekonomikos skatinimo planą, taip pat tarpininkauti surengiant keturių ministerijų atstovų susitikimą Šiauliuose. Pozityvaus atsakymo sulaukta vos po keleto dienų. 

Vyriausybės kanceliarija labai operatyviai reagavo į Šiaulių miesto mero prašymą ir jau antradienį (birželio 2 d.) Ekonomikos ir inovacijų, Krašto apsaugos, Susisiekimo ir Vidaus reikalų ministerijoms pavedė išnagrinėti Šiaulių miesto savivaldybės mero Artūro Visocko siūlymus į Ekonomikos skatinimo planą įtraukti keletą regionui ir valstybei svarbių projektų, tarp kurių – Šiaulių oro uosto infrastruktūros išvystymo ir geležinkelio vėžės į Šiaulių LEZ teritoriją atstatymo projektai.

Vyriausybės kanceliarijos rašte Finansų ministerijai taip pat prašoma įvertinti Šiaulių miesto iniciatyvą suorganizuoti specialų keturių ministerijų atstovų susitikimą Šiauliuose minėtiems projektams aptarti.

Šiaulių miesto savivaldybė jau yra gavusi atsakymą iš Vidaus reikalų ministerijos dėl Šiaulių projektų finansavimo būtinybės:

„Ministerija pritaria, kad Šiaulių oro uosto plėtros, investicijų pritraukimo, naujų darbo vietų sukūrimo ir įvairių galimų finansavimo šaltinių paieškos klausimas reikšmingas ne tik Šiaulių miesto savivaldybei, bet ir visam šiaurės Lietuvos regionui. Pažymime, kad ministerija, formuodama valstybės politiką jai teisės aktais pavestose srityse, taip pat organizuodama, koordinuodama ir kontroliuodama jos įgyvendinimą, tęs bendradarbiavimą su Šiaulių miesto savivaldybe ir ieškos finansavimo galimybių dėl pirmiau minėtų klausimų“, – teigiama vidaus reikalų viceministro Tautvydo Tamulevičiaus rašte, skirtame Šiaulių miesto savivaldybės merui Artūrui Visockui ir Vyriausybės kanceliarijai.

 

Bendrųjų reikalų skyriaus informacija,
tel. (8 41) 596 304,
el. p. vitalis.lebedis@siauliai.lt

V. Lebedžio nuotrauka

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Liepa
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: