Naujienos
Skelbimai
Renginiai

2019 metų pabaigoje pateikėme informaciją apie tais metais baigtus projektus. 2019 metais buvo baigti 56 objektai, tarp kurių buvo išties didžiulio masto darbų. Visų baigtų objektų vertė siekia apie 15 mln. eurų. Tačiau tai – tik pusė visų mieste vykdomų infrastruktūros projektų, iš viso jų priskaičiuojama per 100!  Kaip kurie – dar projektavimo stadijoje, o nemaža dalis jų jau baigiama. Sudėjus visus Savivaldybės vykdytus ir jau baigtus projektus, skaičiuojama, kad mieste pernai atlikta darbų, kurių vertė beveik 25 mln. eurų!

 Plačiau >

Į modernios ir patogios miestų infrastruktūros kūrimo klausimus besigilinantys ekspertai konstatuoja, kad Šiauliai žengia rimtus žingsnius kuriant išmanųjį miestą. Panašu, kad ir šioje srityje Saulės miestas tampa šalies lyderiu. Šiuo metu pradeda veikti sistema, stebinti eismo situaciją, koordinuojanti viešąją tvarką, viešųjų teritorijų valymą ir priežiūrą, vykdanti viešųjų pastatų energetinio efektyvumo stebėseną, užtikrinanti operatyvų reagavimą į avarines ar ekstremalias situacijas.

 Plačiau >

Sausio 29 d. Šiaulių verslo inkubatoriuje vyko Šiaulių miesto savivaldybės administracijos organizuotas susitikimas su Šiaulių miesto verslininkais, švietimo įstaigų atstovais bei kitais svečiais. Susitikimo metu buvo pristatyta Šiaulių miesto ekonominės plėtros ir investicijų pritraukimo strategija, bei juridinių asmenų aptarnavimo gerinimo Savivaldybėje projektas.

 Plačiau >

Įgyvendinant Šiaulių miesto savivaldybės Saugaus eismo komisijos 2020-01-16 d. sprendimą, vakar (2020 m. sausio 29 d.) 10-yje Šiaulių miesto sankryžų buvo įrengtos lentelės su žalia rodykle, leidžiančiomis sukti į dešinę šviečiant raudonam šviesoforo signalui.

 Plačiau >

AB „Šiaulių energija”, per eilę metų jau atnaujinusi apie 39 procentus arba apie 57 kilometrus jos valdomų centralizuoto šilumos perdavimo tinklų, ties nuveiktais darbais nežada sustoti ir šiemet. Siekdama mažinti šilumos perdavimo nuostolius minėtuose tinkluose ir didinti energijos perdavimo bei paskirstymo efektyvumą ir saugumą bendrovė su Europos Sąjungos parama įgyvendina šilumos perdavimo tinklų dalies Žalgirio g.–Ežero g.–Šalkauskio g.–Vilniaus g. kvartale rekonstravimo projektą. Pagrindiniai jo darbai prasidės vos pasibaigus šildymo sezonui, jau šį pavasarį.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybėje spaudos konferenciją surengė 22-ojo tarptautinio ledo skulptūrų festivalio Jelgavoje organizatoriai. Tris dienas truksiančiame renginyje savo kūrinius pristatys 30 profesionalių skulptorių iš septynių šalių, šių metų festivalio tema – „Superherojai“. Mažąsias ir didžiąsias skulptūras Pašto saloje, J. Čakstės bulvare ir koncertų salėje po atviru dangumi bus galima apžiūrėti vasario 7 - 9 dienomis. Svečių laukia ir kitos puikios pramogos.

 Plačiau >

Vadovaujantis STEAM, STEAM JUNIOR ir INOSTART programų finansavimo tvarkos aprašu, skelbiamas STEAM programų konkursas. 

STEAM programa programa, skirta Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5–12 klasių mokinių praktiniams gebėjimams ugdyti gamtos mokslų, informacinių technologijų ir inžinerijos srityse. Programa vykdoma miesto aukštųjų ir profesinių mokyklų ir kitų ūkio subjektų laboratorijose ir specializuotuose kabinetuose.

 Plačiau >

UAB „Šiaulių vandenys“ 2019 metus užbaigė pelningai ir su geresniais veiklos rezultatais. Praėjusiais metais bendrovė sudarė paslaugų teikimo sutartis su 385 naujais klientais. Dėl augančio klientų skaičiaus 1,1 proc. padidėjo  geriamojo vandens realizacija, tačiau nuotekų sutvarkyta 0,5 proc. mažiau. Bendrovė sėkmingai užbaigė kelis vamzdynų rekonstrukcijos ir tinklų plėtros projektus. Preliminariais duomenimis, 2019 m. UAB „Šiaulių vandenys“  uždirbo apie 448 tūkst. eurų grynojo pelno.

 Plačiau >

Informuojame, kad šių metų vasario 12 d. (trečiadienį) 15 val. Medelyno seniūnijoje (adresu Birutės g. 40) vyks Medelyno seniūnijos seniūnaičių sueiga.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė inicijavo nebenaudojamų pašto dėžučių demontavimo darbus. Šiuo metu yra identifikuota 51 nebenaudojama pašto dėžutė. Demontuojamų pašto dėžučių sąrašas.

Prašome gyventus atkreipti dėmesį ir informuoti Šiaulių miesto savivaldybės administraciją apie kitas žinomas vietas, kuriose dar yra likę tokių miesto estetinį vaizdą gadinančių įrenginių. Informaciją prašome teikti per internetinę svetainę Tvarkau miestą arba el. paštu aplinka@siauliai.lt.

 Plačiau >

Vadovaujantis STEAM, STEAM JUNIOR ir INOSTART programų finansavimo tvarkos aprašu, skelbiamas STEAM JUNIOR programų konkursas.

STEAM JUNIOR programa – programa, skirta didinti Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 1–4 klasių mokinių susidomėjimą gamtos mokslais, technologijomis, inžinerija ir matematika, ugdyti mokinių kūrybiškumo ir iniciatyvumo  kompetencijas. Programos vykdytojais gali būti Šiaulių mieste veikianti aukštoji mokykla, profesinio rengimo centras, verslo įmonė, viešoji įstaiga, neformaliojo vaikų švietimo mokykla,  bendrojo ugdymo mokykla.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija ir VšĮ Centrinė projektų valdymo agentūra 2020 m. sausio 20 d. pasirašė iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto Nr. 08.1.1-CPVA-V-427-07-0001 „Bendruomeninių vaikų globos namų įkūrimas Šiaulių mieste“ sutartį.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija ir VšĮ Centrinė projektų valdymo agentūra 2019 m. gruodžio 27 d. pasirašė iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto Nr. 08.1.1-CPVA-V-427-04-0003 „Vaikų dienos centrų tinklo plėtra Šiaulių mieste“ sutartį.

 Plačiau >

Kovo mėnesį Šiaulių miesto merui užsiminęs apie norą surengti Naujametinį šou Šiauliuose, „Laisvės TV“ įkūrėjas Andrius Tapinas kartu su komanda paskutinėmis 2019-ųjų metų dienomis atvyksta į Saulės miestą - gruodžio 21 dieną (šeštadienį) Naujametinis „Laikykitės ten“ šou vyks  Šiaulių arenoje. „Laisvės TV“ komanda taip pat ypatingai palankiai sureagavo į mero pasiūlymą padovanoti kvietimus į Naujametinį šou bei firminius „Laikykitės ten“ puodelius visoms iš emigracijos grįžusioms šiauliečių šeimoms, ir kviečia sugrįžusias šeimas susisiekti su savivaldybės atstovais dėl dovanų atsiėmimo.

 Plačiau >

Kad rašomi ir  sakomi tekstai būtų taisyklingi ir sklandūs, paprasčiausias ir greičiausias būdas – naudotis interneto svetainėmis.

Suabejoję dėl žodžių rašybos, reikšmės, sandaros, linksnių, prielinksnių, įvairių formų vartojimo, sakinio skyrybos ir pan., pasinaudokite Valstybinės lietuvių kalbos komisijos (toliau – VLKK) interneto svetainės (http://www.vlkk.lt/) Konsultacijų banku (http://www.vlkk.lt/konsultacijos). Paieškos langelyje įrašius reikiamą žodį ar žodžio dalį, bus atverti visi su tuo žodžiu susiję interneto svetainėje esantys įrašai. Jei Konsultacijų banke nėra užklausą atitinkančių įrašų, paspauskite nuorodą „Užduoti klausimą“ ir pateikite klausimą konsultantams. Atsakymą gausite elektroniniu paštu.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

   
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282901
Vasaris
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.