Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Karantino laikotarpiu ambulatorinėse įstaigose keičiasi pacientų aptarnavimo tvarka. Atšaukiamos planinės konsultacijos, didesnioji dalis paslaugų teikiama nuotoliniu būdu. Pačią tiksliausią informaciją gyventojams NUOTOLINIU BŪDU suteiks juos aptarnaujančios įstaigos atstovai. Pateikiame informaciją, kaip keičiasi Šiaulių centro poliklinikos, Dainų pirminės sveikatos priežiūros centro ir Respublikinė Šiaulių ligoninės konsultacijų skyriaus darbas.

 Plačiau >

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos šilumos ūkio įstatymo naujos redakcijos 13 straipsniu "Šilumos tiekimo sezoniškumas" šilumos vartotojai turi teisę:

1. nuspręsti dėl savo pastatų šildymo pradžios ir pabaigos nepažeidžiant nustatytų higienos normų, išskyrus savivaldybių institucijų nustatytas įstaigas, kurioms šildymo sezono pradžia ir pabaiga nustatoma savivaldybių institucijų sprendimais.

 Plačiau >

Policijos ir Savivaldybės atstovai dažnai sulaukia pranešimų apie karantino režimo pažeidimus, nesilaikymo atvejų nustatoma ir vykdomų patikrinimų metu. Į tokius pažeidimus reaguojama itin rimtai, nepaisantys įstatymų yra baudžiami. Nuo balandžio 3 dienos įsigaliojo dar didesnės baudos pažeidėjams.

 Plačiau >

Remdamasi šiuo principu, Regionų apygardos administracinio teismo Šiaulių rūmų teisėjų kolegija vakar nusprendė, kad Šiaulių miesto savivaldybės tarybos nario Marijaus Veličkos skundas dėl Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2019 m. liepos 4 d. sprendimo Nr. T-301 „Dėl laikinojo apgyvendinimo paslaugų teikimo Tiesos g. 3, Šiauliai“ panaikinimo yra nepagrįstas.

 Plačiau >

Erdvė, pritaikyta integruotam gamtos mokslų ugdymui –  tai edukacinė erdvė, skirta patyriminėms gamtos mokslų ugdymo veikloms, suteikianti daugiau išteklių mokytojams ir saviraiškos galimybių besimokantiems.  Konkurso tikslas – aktyvinti edukacinių gamtos mokslų erdvių kūrimą ir jų naudojimą ugdymo(si) procesui organizuoti, užtikrinant visuomenės švietimą ir ugdymą gamtos tausojimo dvasia ir skatinant darnų vystymąsi, atskleidžiant biologinės ir kultūrinės įvairovių sąsajas.

 Plačiau >

Vadovaujantis Vaikų vasaros užimtumo programų finansavimo tvarkos aprašu, skelbiamas Vaikų vasaros užimtumo programų konkursas.

Visus Konkurso reikalavimus rasite Vaikų vasaros užimtumo programų finansavimo tvarkos apraše.

Detalesnę informaciją teikia Savivaldybės administracijos Žmonių gerovės ir ugdymo departamento Švietimo skyriaus vyr. specialistė Daiva Vaičiulienė (el. p. daiva.vaiciuliene@siauliai.lt, tel. 8 41 38 64 78

 Plačiau >

Posėdyje bus svarstoma 10 aktualių miestui klausimų. Tiesioginę transliaciją, o jai pasibaigus – vaizdo įrašą galima rasti Šiaulių miesto savivaldybės Youtube paskyroje (https://bit.ly/3bHvFzx).

 Plačiau >

„Geležinė lapė“ jau yra tapusi vienu iš lankomiausių miesto objektų, o nuo šiol galės simbolizuoti konstruktyvų meno ir savivaldos bendradarbiavimą. Per ganėtinai trumpą laiką – vos per porą savaičių pavyko suderinti meninio akcento perdavimą miesto žinion. Paprastu ir logišku tarpusavio susitarimu liko patenkintas tiek kūrinio autorius Vilius Puronas, tiek miesto meras Artūras Visockas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija ir VšĮ ,,Lietuvos verslo paramos agentūra” š. m. balandžio 1 d. pasirašė iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto NR. 01.2.1-LVPA-V-830-03-0005 „Šiaulių laisvosios ekonominės zonos infrastruktūros plėtra (II etapas)“ sutartį. Projekto tikslas: Išplėtoti Šiaulių laisvosios ekonominės zonos infrastruktūrą ir taip sudaryti sąlygas pritraukti tiesiogines užsienio investicijas sumanios specializacijos srityse.

 Plačiau >

Vyriausybė sutiko SĮ Šiaulių oro uostui be konkurso dešimtmečiui išnuomoti dalį kariuomenei priklausančios aviacijos infrastruktūros Šiauliuose. Sprendimas buvo reikalingas tam, kad netoli karinės aviacijos bazės Šiauliuose įsikūręs savivaldybės įmonės valdomas civilinis oro uostas galėtų ir toliau naudoti šiuo metu faktiškai valdomą infrastruktūrą.

 Plačiau >
Atliekų tvarkymas
2020-04-01

Gerbiami Šiaulių miesto gyventojai, informuojame, kad Lietuvos Respublikoje yra paskelbtas karantinas, kuriuo siekiama užkirsti kelią COVID-19 virusui plisti ir apsaugoti gyventojų sveikatą. Dėl šios priežasties laikinai, iki karantino pabaigos yra sustabdyta didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelių ir žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelės veikla. Taip pat laikinai Šiaulių miesto gyventojai negalės naudotis individualia didelių gabaritų atliekų išvežimo iš gyvenamosios paskirties objekto paslauga.

 Plačiau >

Sveikatos apsaugos ministerija, vadovaudamasi tarptautinių institucijų ir kitų šalių rekomendacijomis ir siekdama išvengti COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) plitimo, teikia rekomendacijas dėl asmens apsaugos priemonių naudojimo apsisaugant nuo COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) ne sveikatos sektoriaus institucijose.

 Plačiau >
Palaikome Italiją!
2020-03-31

Šį vakarą Šiaulių miesto savivaldybės bokštelis nušvito Italijos vėliavos spalvomis. Savivaldybė jungiasi prie Prezidento kanceliarijos iniciatyvos ir taip išreiškia palaikymą Italijai, šiandien mininčiai nacionalinę Gedulo dieną. Koronaviruso pandemija šioje šalyje nusinešė jau apie 12 000 gyvybių.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas spaudos konferencijoje akcentavo, kad Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) rekomendacijos dėl bendrųjų patalpų valymo ir dezinfekavimo daug kur neveikia. Meras įsitikinęs, kad saugios aplinkos užtikrinimas daugiabučių laiptinėse yra vienas prioritetinių sprendimų, nes iš didelės rizikos vietų grįžę gyventojai liečia durų rankenas, turėklus, jungtukus, liftų mygtukus – susidaro puikios galimybės platinti užkratą. „SAM rekomendacijos nelabai veikia. Kodėl? Todėl, kad  daugiabučių namų administravimas yra rinka, kurioje teikdamas papildomas dezinfekavimo paslaugas turėsi didinti kainą gyventojams, o valydamas įprastai, galėsi pasiūlyti mažesnę kainą ir būsi patrauklesnis butų savininkams. Negalime rizikuoti žmonių sveikata, rinkos sąlygas privalome pakeisti griežtais ministro A. Verygos sprendimais“,  – komentavo A. Visockas.

 Plačiau >

Prašome susipažinti su naujais autobusų tvarkaraščiais, kurie galios nuo balandžio 1 d. Taip pat, atsižvelgiant į keleivių pageidavimus ir pasiūlymus, Šiaulių mieste autobusai kursuos nauju maršrutu nr. 23A (Gegužių žiedo st. – Geležinkelio stoties st.). Dar viena naujiena – nuo balandžio 1 d. uždarius Aušros alėjos atkarpą nuo Tilžės g. iki Žemaitės g., autobusų eismas vyks šiomis gatvėmis:

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7 ... 9  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Balandis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.