Naujienos
Skelbimai
Renginiai

„Teatras jūsų namuose" tęsis ir Velykų savaitgalį. Šventinei nuotaikai pakelti Valstybinis Šiaulių dramos teatras siūlo pažiūrėti du ypatingus ir žiūrovų ypač mėgstamus kūrinius: Auksinį scenos kryžių už dramaturgiją pelniusį spektaklį „Bagadelnia" ir subtilia gyvenimo filosofija prisodrintą spektaklį vaikams „Ežiukas rūke".

 Plačiau >

Karantinas - ne naujiena žmonijos istorijoje. Tai neatsiejamas civilizacijos palydovas. Virusai evoliucionuoja taip pat sėkmingai, kaip kultūros ar meniniai judėjimai. Tačiau šį kartą nauja yra tai, kad tamsią izoliaciją vienuolynų celėse ar dvarų bokštuose pakeitė nuotolinis darbas,  bendradarbiavimas, kūryba ir pramogavimas. Internetas, skaitmeninės technologijos metė iššūkį virusui ir išskaidytą bei įbaugintą visuomenę subūrė jau kitai, virtualiai bendravimo pakopai.

 Plačiau >

2020 m. kovo 11 d., švenčiant Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-ąsias metines, Fotografijos muziejuje buvo pristatyta šią svarbią sukaktį pažyminti paroda „Laisvės tribūnoje“. Deja, dėl koronaviruso pandemijos ir netrukus paskelbto karantino paroda tetruko vos vieną dieną. Vis dėlto, prisiminti prieš 30 metų Šiauliuose išgyventas emocijas bei akimirkas bus galima neišeinant iš namų – paroda keliasi į virtualią erdvę.

 Plačiau >

Besitęsiant karantino laikotarpiui, Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka ir toliau aktyviai palaiko ryšį su savo skaitytojais. Tad jei jau perskaitytos visos namuose esančios popierinės knygos, biblioteka rekomenduoja skaityti e. knygas ar su vaikais paklausyti audio knygų, kurių elektroninėje erdvėje išties yra gausu! Pateikiami bibliotekininkų mylimiausių knygų penketukai, o visas rekomenduojamas knygas galima rasti ir nemokamai skaityti elektroninėje „Vyturio" leidyklos bibliotekoje, portale ibiblioteka.lt ar kitose platformose.

 Plačiau >

Šią savaitę (nuo balandžio 6 d.) kviečiame prisijungti prie naujų bibliotekos veiklų:

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka kviečia visus šiauliečius – grupes ir pavienius gyventojus – dalintis Jums prasmingomis mintimis, liaudies išmintimi, sentencijomis, patarlėmis, posakiais, kuriais vadovaujatės gyvenime, kurie Jus įkvepia naujiems darbams ar iššūkiams. O galbūt su šiuo posakiu pradedate savo dieną?

 Plačiau >

2020 m. balandžio mėnesį Šiaulių kultūros centras kviečia prisijungti prie virtualaus renginio „Vaikų Velykėlės su Šiaulių kultūros centru“. Nors dėl visame pasaulyje susiklosčiusios pandeminės situacijos nukentėjo dauguma planuotų renginių, ši, įprastai lauke organizuota vaikų šventė, neatšaukiama, o perkeliama į interneto platybes. Iki pat šventinės dienos, balandžio 19-osios, Šiaulių kultūros centro interneto „Facebook“ paskyroje ir kitose interneto erdvėse bus keliami virtualaus renginio epizodai, kuriuose bus rodomi edukaciniai užsiėmimai, pamokėlės ir kitos pramogos, padėsiančios į namus įsileisti šventines nuotaikas ir kūrybinį džiaugsmą.

 Plačiau >

#VIRTUALIMENOPOLIOEDUKACIJA
Kviečiame pasižiūrėti filmuką, kaip kurti trafaretinį meną, susipažinti su šios technikos istorija ir išbandyti patiems!
https://www.youtube.com/watch?v=eBiJ3G3ZtJE&feature=emb_logo

 Plačiau >

Šiaulių universiteto Dailės galerija, neatsilikdama nuo grafiko, tik šį kartą savo facebook.com/Šiaulių universiteto Dailės galerija (albumų skyriuje) atidaro virtualią Micailo Cibulskio tapybos (popierius, guašas) parodą "Įspūdžių fragmentai".

 Plačiau >

Šiaulių dailės galerija kviečia susipažinti su penkiomis naujomis bei reguliariai
atsinaujinančiomis galerijos rubrikomis ir edukacinėmis veiklomis,
kurias rasite galerijos facebook paskyroje -
https://www.facebook.com/%c5%a0iauli%c5%b2-dail%c4%96s-galerija-siauliai-art-gallery-194932361640/
arba internetinėje svetainėje  https://siauliugalerija.lt/.

 Plačiau >

Ragina skaityti elektronines knygas, lankytis virtualiose parodose ir kitaip šviestis

Skaitymo išsiilgusiems šiauliečiams ŠAVB rekomenduoja skaityti elektronines knygas – skaitytojai, turintys LIBIS bibliotekos pažymėjimą, bibliotekų elektroninių paslaugų portale ibiblioteka.lt gali rasti daugiau nei 2 tūkst. nemokamų elektroninių knygų tiek vaikams, tiek suaugusiesiems, mokslinės literatūros leidinių. O lietuvių literatūros klasikos gerbėjų nenuvils epaveldo portale esantys archyvai (https://www.epaveldas.lt/lietuviu-literaturos-klasika).

 Plačiau >
 1 2  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Balandis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.