Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Pasirašius sutartį su rangovais, Vilniaus gatvės senosios bulvaro dalies atnaujinimas prasidės liepos viduryje. Sutarta palaukti, kol mieste baigsis tarptautinis folkloro konkursas-festivalis „Saulės žiedas“. Vilniaus gatvės atkarpos (tarp Tilžės g. ir Draugystės pr.) ir Vasario 16-osios gatvės rekonstrukcija turi būti atlikta iki 2021 metų vasaros.

 Plačiau >

Šiauliuose liepos 17 – 21 dienomis vyks jau penktasis tarptautinis moterų futbolo klubų turnyras “Amber Cup 2019”, kuriame susigrums keturios komandos iš trijų skirtingų šalių. 

 Plačiau >

Savaitgalyje prie Telšių vyko nacionalinės žirgų ištvermės varžybos “Kalvotosios Žemaitijos Taurė”.  Karštas oras  nesutrukdė Šiaulių jaunųjų gamtininkų centro  raitelėms 22 km. trasą įveikti pirmoms, atstatyti žirgų pulsus iki 60 dūžių per minutę (tokie varžybų reikalavimai), gauti puikius žirgų sveikatos įvertinimus veterinarinio patikrinimo metu ir laimėti I ir II vietas.

 Plačiau >

2019 m. birželio mėn. nuo 25 d. 8 val. iki 28 d. 18 val. dėl paviršinių nuotekų tinklų rekonstravimo darbų Tilžės g. – Pramonės g. sankryžoje bus uždaryta lėtėjimo juosta posūkiui iš Tilžės g. dešinėn į Pramonės g. Atvažiuojant Tilžės g. nuo pietinio miesto rajono pasukti dešinėn į Pramonės g. bus galima už šviesoforo ir pėsčiųjų salelės tik degant žaliam šviesoforo signalui. Atvažiuojant Pramonės g. kirsti Tilžės g. bei sukti kairėn į Tilžės g. bus galima tik iš antros eismo juostos. Atvažiuojant Tilžės g. nuo miesto centro apribojimų nebus.

 Plačiau >

Kviečiame Šiaulių miesto gyventojus, besidominčius miesto ateitimi, dalyvauti Šiaulių – išmaniojo miesto – koncepcijos pristatyme.

Diskusija vyks š. m. birželio 25 dieną (antradienį) 17.20 val. Šiaulių miesto savivaldybės Tarybos posėdžių salėje (Vasario 16-osios g. 62, Šiauliai). 

 Plačiau >

Vakar, 2019 birželio 18 d., paaiškėjo pirminiai Šiaulių miesto savivaldybės surengto PROČIŪNŲ ŽUDYNIŲ VIETOS ĮAMŽINIMO meninės idėjos sukūrimo ir įgyvendinimo projekto konkurso rezultatai – iš konkursui pateiktų aštuonių darbų daugiausiai komisijos balų surinko projektas ŽYMĖ732 (224 balai), projektas SĖDINTI pelnė 183 balus, 1957021 VARPAS įvertintas 146 balais. Mažiau balų už paminėtus projektus surinko ATGIJIMAS, LAIPTAI Į DANGŲ, TRIUKŠMO JUOSTOS, 1919029 KUBAS, 194072 ŽVAIGŽDĖ.

 Plačiau >

Šiaulių mieste vis dažniau sulaukiame oficialių užsienio valstybių atstovų vizitų. Galima pasidžiaugti puikiu sutarimu su įvairiausių šalių atstovais, daugelis jų mielai mūsų miestą lanko ir be ypatingų progų. Tenka tik apgailestauti, kad dėl nesuprantamų priežasčių bandoma pakenkti draugiškų valstybių santykiams.

 Plačiau >

2019 m. rugsėjo 5–7 dienomis vyks Šiaulių miesto šventė „Šiaulių dienos 783“. Organizuojama švente siekiama, kad visi šiauliečiai pasijustų vienos bendros vizijos kūrėjais, jaustų miesto pulsą ir drąsiai galėtų pasakyti: „Aš esu Šiauliai“. Tikimės, kad šventinė „Šiaulių dienų 783“ renginių programa bus įdomi ir patraukli plačiai žmonių auditorijai, kad kiekvienas šiaulietis ir miesto svečias ras sau tinkamų pramogų, taps šventės kūrėju ir ambasadoriumi.

 Plačiau >

Socialinės pagalbos besikreipiantys šiauliečiai aptarnaujami tvarkingose, moderniai įrengtose ir specialiai neįgaliesiems pritaikytose patalpose. Lygiai prieš metus Šiaulių miesto savivaldybės Socialinių paslaugų ir Socialinių išmokų ir kompensacijų skyriai persikėlė į  pačiame miesto centre buvusio banko patalpas Tilžės g. 170 (įėjimas iš Vasario 16-osios g.), o dabar nebereikės vargti ir pietinio rajono gyventojams. Socialinių išmokų ir kompensacijų skyriaus darbuotojai šiauliečių laukia Šiaurės Lietuvos kolegijos pastate Tilžės g. 22.

 Plačiau >

 

2019 m. birželio 23 d., sekmadienį, 19 val. Rėkyvoje (Poilsio g.) organizuojama tradicinė Joninių prie Rėkyvos ežero šventė. Magija ir burtais apipinta trumpiausia vasaros naktis šiauliečius ir miesto svečius vilios tradicinėmis apeigomis ir varžytuvėmis,  įvairiomis edukacijomis ir degustacijomis, šventinio koncerto skambesiais, įstabia ugnies misterija ir, žinoma, stebuklingu Joninių laužu. Organizatoriai kviečia šią ypatingą naktį praleisti gamtoje – burti, žaisti, degustuoti, drauge šokti, dainuoti ir kitaip pramogauti.

Renginys nemokamas.

 Plačiau >

Birželio 14 d. Šiauliuose vykę Gedulo ir vilties dienos renginiai šiauliečius subūrė pagerbti buvusių tremtinių atminimų.Prie geležinkelio rampos, iš kurios anuomet į tremtį pajudėjo žmonių prigrūsti vagonai, vyko Šiaulių kultūros centro organizuojamas minėjimas „Išgyvenę istoriją“.

 Plačiau >

Buityje susidarančios pavojingos atliekos - tai namų ūkyje susidarančios atliekos, pasižyminčios viena ar keliomis pavojingumą lemiančiomis savybėmis (galvaniniai elementai, akumuliatoriai, buitinės chemijos produktai, lakų, dažų, skiediklių atliekos, cheminėmis medžiagomis užteršta pakuotė, panaudoti tepalai, tepalų filtrai ir kitos naftos produktų atliekos, gyvsidabrio turinčios atliekos, kitos pavojingos atliekos, susidarančios buityje). Pavojingas atliekas galima atpažinti iš skiriamojo ženklo ant pakuotės, tai rombas kuriame pavaizduotas medžiagos pavojingumas (degi, sprogstama, kenksminga ir kt.)

 Plačiau >

Kviečiame teikti paraiškas pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“  2019 metų projektų finansavimo konkursui Šiaulių miesto savivaldybėje.
Projektų paraiškos finansuojamos vadovaujantis Šiaulių miesto savivaldybės administracijos 2019 m. birželio11 d. patvirtintu įsakymu Nr. A-846 „Dėl  Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo Šiaulių miesto savivaldybėje tvarkos aprašo patvirtinimo“ (toliau – Aprašas ) ir kitais teisės aktais.

 Plačiau >

Europos Tarybos Vietos ir regionų valdžių kongrese buvo įvertinti Lietuvos pasiekimai valdžios decentralizavimo srityje, pasidžiaugta, kad įstatymuose buvo įtvirtinti pagrindiniai vietos savivaldos principai, padaryta pažanga plečiant savivaldybių teises, sustiprintas piliečių dalyvavimas priimant viešuosius sprendimus. Tačiau Kongreso dalyviai atkreipė dėmesį ir į valdžios funkcijų padalijimo trūkumus. Dalį problemų, su kuriomis susiduria savivalda, jau ne kartą kėlė ir Šiaulių miesto meras.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė, įgyvendindama Šiaulių miesto integruotą teritorijų vystymo programą, pradeda projekto Pasaulio teisuolių skvero Vilniaus-Ežero gatvių sankirtoje, Ežero g. 18, Šiauliuose, ir jo prieigų kompleksinis sutvarkymas“ įgyvendinimą.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Birželis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.