Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių Saulės Laikrodžio aikštei pirmą kartą po rekonstrukcijos teko toks išbandymas – joje susirinko didžiulis būrys šiauliečių. Prieš keletą metų Šiaulių miesto mero inicijuotas ir šiemet globojamas simbolinis bėgimas sudomino ir profesionalus, ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjus, ir ne nuolat sportuojančius šiauliečius, taip pat – ir miesto svečius. Trijų kilometrų ilgio distanciją vaizdinga paežere ir Salduvės miško parku žmonės įveikė bėgdami, eidami, važiuodami dviračiais, stumdami vežimėlius su mažyliais ir vesdami savo augintinius. Puikią renginio nuotaiką kūrė dalyvių entuziazmas, besiskleidžianti gamta ir šiltėjantis oras.

 Plačiau >

Šiauliuose lankėsi kandidatas į Lietuvos Respublikos prezidentus Gitanas Nausėda. Pirmojo rinkimų turo barjerą įveikęs ekonomistas susitiko su Šiaulių miesto ir rajono vadovu, dalyvavo kituose susitikimuose su miesto bendruomene.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė, įgyvendindama Šiaulių miesto integruotą teritorijų vystymo programą, pradeda PASAULIO TEISUOLIŲ SKVERO (EŽERO G. 18, ŠIAULIŲ M.) IR JO PRIEIGŲ, KOMPLEKSINIO SUTVARKYMO ARCHITEKTŪRINĖS IR URBANISTINĖS ĮDĖJOS PROJEKTO įgyvendinimą. 

 Plačiau >

Gegužės 15 d. Šiaulių pramonininkų asociacijos posėdžių salėje vyko Šiaulių miesto savivaldybės ir VšĮ Šiaulių verslo inkubatoriaus verslumo skatinimo renginys. Tokio pobūdžio renginys šiais metais surengtas jau trečią kartą, tęsiant verslumo skatinimo renginių ciklą, kuris prasidėjo pernai.

 Plačiau >

Kviečiame Šiaulių miesto gyventojus naudotis tekstilės atliekų konteineriais. Tekstilės atliekos – drabužiai, avalynė, patalynė, antklodės, užuolaidos, minkšti (pliušiniai, medžiaginiai) žaislai ir kitos tekstilės gaminių atliekos.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybėje svečiavosi Lietuvos kurčiųjų draugijos prezidentas Kęstutis Vaišnora, viceprezidentas Mykolas Balaišis ir Šiaulių kurčiųjų reabilitacijos centro direktorė Vestina Rutkutė. Aktualius klausimus su svečiais aptarė Šiaulių miesto savivaldybės mero pavaduotojas Egidijus Elijošius.  

 Plačiau >

Artėjant vasarai, gegužės 20 d. startuoja projektas „Mes rūšiuojam. Vasara“, kuris aktyviai kvies bendruomenes rūšiuoti atliekas, rinkti taškus ir laimėti projekto rėmėjų prizus. Šalia to, kad bus renkamos elektronikos, baterijų ir akumuliatorių atliekos, organizatoriai tikisi, kad projektas stiprins bendruomeniškumo jausmą kartu kovoti su aplinkos užterštumu.

 Plačiau >

Gegužės 16 dieną 16 valandą Šiaulių miesto savivaldybės tarybos posėdžių salėje bus pristatoma geroji pasaulio praktika, naujausios žaliosios architektūros tendencijos ir pavyzdžiai, žaliųjų erdvių įtakos sveikatai tyrimai. Pristatymą-diskusiją „Ateitis – žalieji miesto sodai“ Šiauliuose rengia asociacija „Gyvas miškas“.

 Plačiau >

Gegužės 15 d. 14 valandą Šiaulių universiteto vizituojantis profesorius dr. Robert‘as Blair‘as iš Nebraskos universiteto Omahoje (JAV) Viešojo administravimo mokyklos pristatys viešą paskaitą „Profesionalus miestų valdymas bei įvairūs bendradarbiavimo mechanizmai, kuriuos naudoja viešieji subjektai regioninei plėtrai“. Profesoriaus ilgametė mokslinių interesų sritis – miestų valdymas. Paskaita vyks Šiaulių miesto savivaldybės posėdžių salė, Vasario 16-osios g. 62.

 Plačiau >

Daugelio praeivių dėmesį prikausto prie Ch. Frenkelio paminklo gausiai pražydę medeliai. Švelniai rožiniais pilnaviduriais žiedais pasipuošė dar 2017 m. rudenį pasodintos sakuros. Praėjusį pavasarį medeliai praskleidė tik keletą žiedų, tačiau šiemet žiedų gausa net lenkia šakas.

 Plačiau >

Lietuvos žurnalistų sąjunga ir Nacionalinė žurnalistų kūrėjų asociacija kiekvienais metais skiria Vytauto Gedgaudo premiją. Šiemet jos laureatu tapo šiaulietis, teisininkas, advokatas, kultūrologas, kraštotyrininkas, fotografas bei keliautojas Jonas Nekrašius. Jam ši premija skirta už kultūrinių-istorinių publikacijų ciklą, 2018 m. publikuotą laikraštyje „Šiaulių naujienos“. Anot paties premijos laureato, toks laimėjimas tik skatina eiti į priekį, ne veltui jau šių metų rudenį pasirodys naujausia jo knyga „Spaudos ir knygų įstaigos Šiauliuose ir krašte (XVII–XXI a. pradžia)“.

 Plačiau >

Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis įteikė tarptautinius EQUASS Assurance sertifikatus dviem Šiaulių miesto socialinėms įstaigoms. Tarptautinio įvertinimo sulaukė Socialinių paslaugų centro teikiama laikino apnakvindinimo nakvynės namuose ir laikino apgyvendinimo paslauga, taip pat –  Šiaulių miesto globos namų teikiama ilgalaikės socialinės globos paslauga. Sertifikatai užtikrina, kad paslaugos šiose institucijose atitinka aukščiausius šių paslaugų kokybei keliamus reikalavimus Europos lygmeniu.

 Plačiau >

Šiaulių atsinaujinimas vis labiau įsibėgėja, miesto Savivaldybėje pasirašyta dar viena rangos darbų sutartis. Daugiau nei penki milijonai eurų per dvejus metus bus investuoti į Draugystės prospekto remontą ir  greta esančios teritorijos sutvarkymą. Darbus atliks šiauliečiams iki šiol mažiau žinoma bendrovė „Plungės lagūna“.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursą.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia Vyresnių nei 50 m. asmenų verslo projektų konkursą. Jeigu Jums daugiau nei 50 metų ir turite neįgyvendintų idėjų - šis konkursas kaip tik Jums.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Gegužė
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.