Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių valstybinėje kolegijoje šventė – įteikti pirmieji 2019-ųjų metų diplomai. Juos gavo studijas su gretutine vadybos kryptimi pasirinkę studentai.

 Plačiau >

Neeilinės ir ypatingos pilietiškumo žaidynės keliasi į Šiaulius! Nors iki Šiaulių dienų dar liko nemažai laiko, bet pasiruošimas ir žaidynių planavimas prasideda nuo šiandien.  

 Plačiau >

2018 m. sausio 30 d. Šiaulių valstybinėje kolegijoje vyko dar vienas Šiaulių miesto ekonominės plėtros ir investicijų pritraukimo strategijos II etapo susitikimas su Strategijos rengėjais bei suinteresuotomis grupėmis.

 Plačiau >

Vasario 1 d. (penktadienį), 13 val. Tarybos posėdžių salėje vyks „Šiaulių miesto ekonominės plėtros ir investicijų pritraukimo strategijos“ vizijos ir vystymosi scenarijaus pristatymas. Šiaulių miesto savivaldybės administracijos užsakymu, Šiaulių miesto ekonominės plėtros ir investicijų pritraukimo strategiją šiuo metu rengia UAB „Smart Continent LT“ .

 Plačiau >

2019 m. sausio 31 d. Šiaulių miesto savivaldybės administracija ir VšĮ Centrinė projektų valdymo agentūra pasirašė iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto „Pakruojo gatvės rekonstrukcija“, Nr. 06.2.1-TID-R-511-61-0009 sutartį.

 Plačiau >

Lietuvos futbolo federacijos vadovai – prezidentas Tomas Danilevičius ir generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius bei salės futbolo asociacijos prezidentas Vidmantas Butkevičius - lankėsi Panevėžyje ir Šiauliuose, kur susitiko su šių miestų merais ir aptarė galimybę čia organizuoti 2020 metų FIFA pasaulio salės futbolo (futsal) čempionato etapus.

 Plačiau >

Informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 31 d. iki vasario 25 d. 16 val. priimamos paraiškos 2019 m. jaunimo iniciatyvų projektams iš Šiaulių miesto savivaldybės biudžeto lėšų finansuoti.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės mokyklose besimokantiems 1-12 klasių mokiniams iš savivaldybės biudžeto skiriamos lėšos Kultūros krepšeliui. Kultūros krepšelio tikslas  – skatinti ir plėtoti mokinių domėjimąsi kuo įvairesnėmis kultūros ir meno veiklos formomis, ugdyti mokinių kultūros pažinimo ir patyrimo įpročius, užtikrinti kokybiškų kultūros ir meno paslaugų Šiaulių regione prieinamumą.

 Plačiau >

Paskutinėmis sausio dienomis Šiaulių universitetas išleidžia 22-ą absolventų laidą. Dviejų dienų šventės metu įteikiami bakalauro, magistro studijų programų diplomai, taip pat – studijų pažymėjimai profesinių studijų studentams ir neformaliųjų ir dalinių studijų klausytojams. Absolventus pasveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

 Plačiau >

Visiems muziejų lankytojams kiekvieno mėnesio paskutinį sekmadienį leista nemokamai lankyti Kultūros ministerijos valdymo sričiai priskirtų nacionalinių ir respublikinių muziejų nuolatines ekspozicijas

 Plačiau >

Atsižvelgiant į Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Šiaulių departamento siūlymą, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos laikinasis vadovas Gintautas Sitnikas pasirašė įsakymą dėl gripo epidemijos pradžios.  Šiaulių miesto savivaldybės teritorijoje gripo epidemija skelbiama nuo 2019 m. sausio 31 d.

 Plačiau >

Jelgavos miesto kultūros renginių organizatoriai pakvietė vasario 8–10 dienomis susitikti didžiuliame Baltijos šalių žiemos renginyje – Tarptautiniame ledo skulptūrų festivalyje. Festivalis vyks trijose Jelgavos vietose: Pašto saloje, Jāņa Čakstes bulvare ir Pilies saloje (Pilssalas g. 1). Svečius džiugins populiarių atlikėjų pasirodymai, šou ant ledo, kūrybinės dirbtuvės ir kitos pramogos. Tuo tarpu Šiaulių mokyklų pradinukai gausiai dalyvavo specialiai organizuotame tarptautiniame mokinių koliažų konkurse „Žiemos istorija“, geriausiems įteikta dovana – nemokama kelionė į Jelgavą ir kvietimai į festivalį.

 Plačiau >

Šiauliuose apsilankė Kroatijos Respublikos ambasadorius Krešimir'as Kedmenec'as. Svečią sutiko Šiaulių miesto meras Artūras Visockas. Ambasadorius miesto vadovui pristatė Kroatijos Respublikos ambasados Šiauliuose šiais metais planuojamus renginius.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės taryba gruodžio 6 d. posėdyje patvirtino Šiaulių miesto savivaldybės 2015–2024 metų strateginio plėtros plano įgyvendinimo 2015–2017 metais ataskaitą. Dokumentą sudaro lentelės, kuriose pateikti duomenys iš įvairiausių miesto gyvenimo sričių. Kad gyventojams būtų lengviau ir paprasčiau įvertinti mieste vykstančius pokyčius, svarbiausi įvykiai ir keleto pastarųjų metų darbai pristatomi vos kelių minučių trukmės vaizdo filmuke.

 Plačiau >

2019 m. sausio 31 d. 18.30 val. Šiaulių jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“ kviečia į Fotografijos muziejų (Vilniaus g. 140), kuriame bus nemokamai rodomas Artūro Areimos teatro spektaklis „Hamletmachine“ pagal Heiner Müller pjesę „Die Hamletmaschine“.
Šis spektaklis yra dalis renginių ciklo, kuriuo Šiaulių jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“, minėdama savo veiklos 20-metį, siekia pristatyti Šiaulių jaunimui ir likusiai bendruomenei įvairias meno formas ir jų kūrėjus. Šio ciklo metu bus suteikta galimybė ne tik susipažinti su įvairiomis meninės ekspresijos formomis, bet ir patiems žiūrovams įsitraukti į kūrybinę veiklą.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

  

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728010203
Vasaris
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.