Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Skelbiama atranka į Strateginės plėtros ir ekonomikos departamento Ekonomikos ir investicijų skyriaus vyriausiojo specialisto pareigas

Šiaulių miesto savivaldybės administracija skelbia atranką į Strateginės plėtros ir ekonomikos departamento Ekonomikos ir investicijų skyriaus vyriausiojo specialisto pareigas (darbuotojo, dirbančio pagal darbo sutartį (toliau – darbuotojas). Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas nuo 5,1 iki 5,7 (nuo 675,75 Eur iki 755,25 Eur) pareiginės algos baziniais dydžiais priklausomai nuo profesinio darbo patirties. Gali būti mokamos priemokos.

Pretendentų atrankos būdas – pokalbis.

Pretendentas privalo atitikti specialiuosius reikalavimus:

1. Turėti ne žemesnį kaip aukštąjį universitetinį išsilavinimą su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintu išsilavinimu arba aukštąjį koleginį išsilavinimą su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintu išsilavinimu.

2. Išmanyti Lietuvos Respublikos įstatymus, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus ir kitus teisės aktus, reglamentuojančius valstybės tarnybą, darbo santykius, viešąjį administravimą, viešuosius pirkimus, vietos savivaldą, dokumentų rengimo taisykles.

3. Gebėti savarankiškai planuoti ir organizuoti savo veiklą, mokėti kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją, rengti išvadas.

4. Mokėti dirbti šiomis kompiuterio programomis: MS Word, MS Excel, MS Power Point, MS Outlook, MS Project, Internet Explorer.

Šias pareigas einantis darbuotojas vykdo šias funkcijas:

1. Siekdamas užtikrinti tinkamą mažmeninės ir didmeninės prekybos licencijavimą:

1.1.vertina (analizuoja) licencijų (leidimų) prašytojų pateiktas paraiškas (prašymus) ir dokumentus; surenka informaciją ir duomenis iš institucijų dėl licencijų (leidimų) išdavimo;

1.2. teisės aktų nustatyta tvarka parengia išdavimui licencijas verstis mažmenine prekyba alkoholiniais gėrimais, licencijas verstis mažmenine prekyba tabako gaminiais, leidimus verstis didmenine ir mažmenine prekyba nefasuotais naftos produktais, leidimus verstis didmenine ir mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis;

1.3. rengia Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymų projektus dėl licencijų (leidimų) papildymo, patikslinimo, galiojimo sustabdymo, galiojimo sustabdymo panaikinimo ar galiojimo panaikinimo;

1.4. rengia skelbtiną informaciją apie išduotas, papildytas, patikslintas licencijas, licencijų galiojimo sustabdymą, panaikinimą, licencijų galiojimo sustabdymo panaikinimą Savivaldybės interneto svetainei;

1.5. tvarko teisės aktais priskirtus registrus, teikia informaciją VĮ Registrų centrui per informacinę sistemą LIS, statistinius duomenis  apie licencijas valstybės institucijoms jų prašoma forma.

2. Rengia išdavimui leidimus prekiauti ar paslaugoms teikti miesto viešose vietose, švenčių, masinių renginių metu, Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymų dėl leidimų teikti paslaugas pramoginiais įrenginiais projektus.

3. Rengia, pasikeitus teisės aktams, atnaujina savo srities administracinių paslaugų teikimo aprašymus.

4. Pateikia planuojamų pirkimų aprašymus ir jų numatomas vertes, pagal Skyriaus kompetenciją.

5. Dalyvauja rengiant ir įgyvendinant Savivaldybės strateginį plėtros ir strateginį veiklos planus bei Savivaldybės biudžetą pagal Skyriaus kuruojamas sritis.

6. Dalyvauja darbo grupių, komisijų darbe pagal skyriui priskirtą kompetenciją.

7. Nagrinėja fizinių ir juridinių asmenų prašymus, skundus paklausimus skyriaus kompetencijai priskirtais klausimais, teikia miesto gyventojams ir institucijoms informaciją raštu, žodžiu, elektroniniu paštu, interneto svetainėje.

8. Vykdo Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Finansų kontrolės taisyklėse nustatytas finansų kontrolės funkcijas.

9. Tvarko Skyriaus veiklos dokumentus, užtikrina tinkamą dokumentų saugojimą, naikinimą ir perdavimą į archyvą.

10. Pagal kompetenciją renka, tvarko, analizuoja ir pagal įgaliojimus teikia informaciją, statistiką ir kitus duomenis.

11. Vykdo kitas teisės aktų nustatytas funkcijas ir Skyriaus vedėjo pavedimus ir užduotis.

 

 

Pretendentas, siekiantis dalyvauti atrankoje, iki 2018 m. gruodžio 19 d. elektroniniu paštu konkursai@siauliai.lt privalo pateikti gyvenimo aprašymą, kuris gali būti pasirašytas elektroniniu parašu arba turi būti suformuotas elektroninėmis priemonėmis, kurios leidžia užtikrinti teksto vientisumą ir nepakeičiamumą (pavyzdžiui, PDF).

Išsamesnę informaciją apie atranką galima gauti telefonu (8 41) 59 62 04 arba el. p. konkursai@siauliai.lt

 

Facebook
Spausdinimo versija
Jūsų komentaras (Į pateiktus komentarus neatsakoma)
Vardas:
El. pašto adresas:
Įžeidžiantys komentarai neskelbiami.
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Gruodis
    2018     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: