Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Informuojame, kad Šiaulių miesto savivaldybės seniūnaičių rinkimų komisija, vadovaudamasi Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. lapkričio 23 d. įsakymu Nr. A-1938 „Dėl Šiaulių miesto savivaldybės seniūnaičių rinkimų komisijos sudarymo, seniūnaičių rinkimų grafiko patvirtinimo“ patvirtino kandidatus į seniūnaičius šiose seniūnaitijose:

 Plačiau >

Gruodžio 1, 8, 15 d. 15 val., gruodžio 22 d. 14.30 val.

Žvakučių dėlionės akcija „Įsileisk Kalėdų šviesą“
Prie Šiaulių turizmo informacijos centro, Vilniaus g. 213
Org. – Šiaulių turizmo informacijos centras

 Plačiau >

Informuojame, kad Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono kariai 2018 m. gruodžio 4 d. Šiaulių rajono apylinkėse, šviesiu paros metu vykdys specialistų rengimo pratybas, kurių metu ginklai ir imitaciniai šaudmenys nebus naudojami, pratybų metu kariai važinės karinėmis transporto priemonėmis, bus naudojamos kai kurios stovėjimo aikštelės.

 Plačiau >

Tradicija tampanti prasminga socialinė akcija „Aš ir Tu - tai MES!!!“ įtraukia vis daugiau žmonių. Atskirtį mažinanti ir bendruomeniškumą skatinanti iniciatyva keičiasi ne tik augindama pasekėjų būrį, bet ir  papildomai šviesdama visuomenę. Šiemet organizatoriai dar pakvietė ir į mokslinę konferenciją, renginio dalyvius pasveikino Šiaulių meras Artūras Visockas.

 Plačiau >

Informuojame, kad nuo 2018 m. gruodžio 3 d. priimami prašymai gauti paramą maisto produktais ir higienos prekėmis 2019 metams. Dėl paramos maisto produktais ir higienos prekėmis (toliau - Parama) gali kreiptis asmenys, deklaravę gyvenamąją vietą arba faktiškai gyvenantys Šiaulių miesto savivaldybės teritorijoje.
Teisę gauti Paramą turi asmenys, kurių vidutinės mėnesinės pajamos neviršija 1,5 Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintų valstybės remiamų pajamų (toliau – VRP) dydžio (183 Eur) per mėnesį.

 Plačiau >

Prasidėjus kalendorinei žiemai, Šiauliai jau ima džiugiai laukti šventų Kalėdų ir Naujųjų metų – pagrindinė miesto šventinė eglutė, kurios viršūnę puošia geltona saulė, jau įžiebta! Šiauliečius Prisikėlimo aikštės skvere džiugina ir 3D instaliacijos, girliandomis išpuošti medžiai, prisėsti ir nusifotografuoti kviečia Kalėdų senelio kambarys. Į eglutės įžiebimo šventę itin gausiai susirinkusiems šiauliečiams pristatytas Kalėdinis miuziklas „Mergelė uogelė“, vėliau scenoje pasirodė žinomi Lietuvos atlikėjai. 

 Plačiau >

Į Šiaulių miesto savivaldybę toliau plaukia laiškai iš įvairių miesto bendruomenių. Praėjusios savaitės pabaigoje gautas Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Šiaulių filialo tremtinių kreipimasis, dabar savo pilietinę poziciją pareiškė dar kelios miesto bendruomenės.

 Plačiau >

Jei Šiaulių šilumos ūkio modelis būti pritaikomas ir kitose savivaldybėse, savivalda lengviau užtikrintų įstatymo numatytą prievolę rūpintis centralizuoto šildymo paslaugos teikimu ir turėtų daugiau galimybių reguliuoti šildymo kainų pokyčius ateityje. Šiaulių miesto mero siūlymus įvertinusi Lietuvos savivaldybių asociacija mano, kad garantuoti šildymo paslaugos kokybę ir gyventojams palankiausią kainą įmanoma tik išsaugant savivaldybių šilumos tiekimo įmonių gyvybingumą.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis spaudos konferencijoje informavo, kad žiniasklaidą pasiekusi informacija – klaidinanti. Savivaldybės administracijai buvo mesti priekaištai, esą nebuvo reaguota į koncesijos sutarties pagrindu Šiaulių areną valdančios bendrovės nusižengimus.

 Plačiau >

Šiaulių regiono verslo gyvenime ypatingas pagyvėjimas – prasidėjo tris dienas truksianti verslo ir pasiekimų paroda „Šiauliai 2018“. Parodos lankytojai kasmet sulaukia vis daugiau naujovių, šį kartą galima ne tik daugiau sužinoti apie įmonių siūlomus produktus, teikiamas paslaugas, bet ir įsigyti, taip pat paragauti įmonių ir ūkininkų gaminių, kartu pasidžiaugti jaunųjų verslininkų pasiekimais, dominančius klausimus aptarti su savivaldos atstovais, o galbūt netgi susirasti naują darbo vietą.

 Plačiau >

Inovatyviausių  mokytojų apdovanojimai- trečius metus vykusi iniciatyva, skirta prisidėti prie mokytojo prestižo kėlimo. Šia iniciatyva siekiama viešinti geruosius pavyzdžius švietime, kalbėti apie šiuolaikiško, inovatyvaus mokytojo svarbą nuolat besikeičiančioje visuomenėje. Lieporių gimnazijos bendruomenė džiaugiasi, kad  inovatyviausiu fizikos mokytoju Lietuvoje išrinktas  mūsų gimnazijos fizikos mokytojas metodininkas Remigijus Pozniakovas.

 Plačiau >

Trumpam į gimtąjį miestą grįžusi Klaudija Tvaronavičiūtė pagerbta Šiaulių miesto savivaldybėje, sportininkei Šiaulių meras Artūras Visockas įteikė atminimo dovaną. Šiais metais ypatingai išgarsėjusi jaunoji Šiaulių ir Lietuvos tekvondo žvaigždė greta puikių sportinių pasiekimų neseniai buvo apdovanota ir už kilnų poelgį.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybei pavaldžios bendrovės „Busturas“ kieme jau išrikiuoti naujutėlaičiai autobusai.  Keleivius patogumu nustebinsiančios transporto priemonės ruošiamos maršrutams. Turistinius autobusus vieni pirmųjų apžiūrėjo Šiaulių miesto vadovai.

 Plačiau >

Darbo vietą iš anksto susirandantiems ir su darbdaviais dėl jos sutarusiems Šiaulių mieste besimokantiems aukštųjų mokyklų studentams ar Šiaulių profesinio rengimo mokiniams atsiveria galimybės gauti piniginę paramą studijoms. Jas remti pasiruošusi Šiaulių miesto savivaldybė, kuri jau pateikė ir pirmuosius dar vasarą patvirtinto studijų Šiaulių mieste paramos skyrimo rezultatus.

 Plačiau >

Nuo rytojaus Šiauliuose tradiciškai šurmuliuos verslo ir pasiekimų paroda „Šiauliai 2018“. Parodos lankytojai turės galimybę ne tik daugiau sužinoti apie įmonių siūlomus produktus, teikiamas paslaugas, bet ir galbūt susirasti naują darbo vietą.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Gruodis
    2018     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.