Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Vadovaujantis 2019 m. rugpjūčio 27 d. Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. A-1220„Dėl lėšų skyrimo įgyvendinti Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 Priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ Šiaulių miesto savivaldybės Pietinėje teritorijoje 2019 metais“ patvirtintas finansuotų projektų sąrašas (susipažinti su įsakymo priedu).

 Plačiau >

Sekmadienį Šiauliuose baigėsi „Šiaulių naktys“, į miesto erdves ištraukusios minias žmonių. „Džiaugiamės, kad šiauliečiai buvo tokie aktyvūs ir ėjo į renginius. Bulvaras buvo pilnas žmonių, o „Šiaulių naktys“ prieš devynerius metus ir startavo kaip bulvaro gaivinimo akcija. Žinoma, renginys išaugo į kur kas platesnį formatą, bet kaip džiugu, kad miestiečiai „maitinasi“ kultūra, menu. Menas miesto erdvėse miestą paverčia tikru miestu“ – kalbėjo „Šiaulių naktų“ sumanytojas ir rengėjas Remigijus Ruokis.

 Plačiau >

Rugpjūčio 23 d. Lietuvoje buvo minimas Baltijos kelio 30-metis. Šiauliuose ta proga buvo organizuojamas šventinis minėjimas ir visuotinio susikabinimo akcija.

Šventinė diena prasidėjo Baltijos kelio 30-mečio minėjimu Saulės Laikrodžio aikštėje, kur skambant „Tautiškai giesmei“ iškilmingai buvo pakeltos trijų Baltijos valstybių – Lietuvos, Latvijos, Estijos – vėliavos.

 Plačiau >

Informuojame, kad nuo rugpjūčio 27 d. iki spalio 1 d. bus vykdomas šilumos perdavimo tinklų rekonstravimas Kelmės – Tytuvėnų g. sankryžoje. Atkreipiame dėmesį, kad šioje sankryžoje eismas bus uždarytas. Atsiprašome už nepatogumus.

 Plačiau >

Rugpjūčio 24 d. Sukilėlių kalnelyje vyko tradicinis susitikimas su tarptautinės katalikiškos organizacijos „Tradicija, šeima, nuosavybė“ (TFP) nariais.

 Plačiau >

2019 m. rugpjūčio 29 d. Švietimo skyrius organizuoja Šiaulių miesto švietimo forumą „Kompetencijų ugdymas. Kartu mes galime geriau“.

Į forumą kviečiami įvairūs švietimo teikėjai: bendrojo ugdymo ir neformaliojo vaikų švietimo mokyklų, ikimokyklinio ugdymo, sporto centrų, kultūros ir socialines paslaugas teikiančių įstaigų, jaunimo organizacijų, mieste veikiančių aukštųjų ir profesinio mokymo mokyklų atstovai, neformaliojo vaikų švietimo teikėjai, laisvieji mokytojai, kitos su vaikų ugdymu susijusios organizacijos.

 Plačiau >

Ilgiausiai šalyje gyvuojanti socialinė akcija „Apsaugok mane“ šiemet pasitinka 20-tą rudenį. Visoje Lietuvoje, o taip pat ir Šiaulių miesto savivaldybėje, rugsėjis skelbiamas saugaus eismo mėnesiu.

 Plačiau >

Vadovaujantis 2019 m. rugpjūčio 22 d. Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. A-1209„Dėl lėšų skyrimo įgyvendinti Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 Priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ Šiaulių miesto savivaldybės Rėkyvos ir Medelyno seniūnijose 2019 metais“ patvirtintas finansuotų projektų sąrašas (susipažinti su įsakymo priedu čia).

 Plačiau >

Šiaulių motociklininkų komandos išlydėtos garbingai atstovauti Šiaulių miestą intelektualiame kultūriniame ir pažintiniame ralyje „Ryterna modul Mototourism rally Baltijos Keliui 30“. Komandoms įteikti Šiaulių miesto mero Artūro Visocko atstovavimo raštai ir miesto herbinės vėliavos.

 Plačiau >

Primename, kad individualių namų gyventojai bei visuomeninės paskirties pastatų savininkai (naudotojai) gali nemokamai sutvarkyti asbesto turinčių gaminių atliekas. Atliekos bus išvežamos iš kiemo ir saugiai pašalinamos Šiaulių regiono nepavojingų atliekų sąvartyne.

 Plačiau >

Prezidentūroje prasidėjo vienas iškiliausių Baltijos kelio sukakčiai skirtų renginių – trečioji prezidento ir Šiaulių miesto garbės piliečio Valdo Adamkaus konferencija. Dvi dienas truksiančiame renginyje pasaulio politikai ir ekspertai suplanavę aptarti Europos ir JAV ryšius, Rytų partnerystė, ES ir NATO plėtros klausimus.

 Plačiau >

Daugelis šiauliečių pastebėjo, kad mieste važinėja 8 maršrutiniai autobusai, kuriuos puošia pokario partizanų vadų, Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio tarybos 1949 m. vasario 16 d. deklaracijos signatarų portretai, vardai ir citatos. Prie svarbių šalies istorijai asmenybių atminimo įprasminimo aktyviai prisidėjo Šiaulių miesto verslas. Artėjant miesto gimtadieniui, Šiaulių miesto meras Artūras Visockas lankėsi akciją rėmusiose verslo bendrovėse ir domėjosi, ką darbuotojai žino apie šią istorinės atminties iniciatyvą. Įmonių vadovų meras taip pat klausė, kokiomis aktualijomis šiuo metu gyvena Šiauliuose dirbantis verslas.

 Plačiau >

Informuojame, kad nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. daliai individualių valdų keičiasi atliekų surinkimo grafikas.

Naują grafiką galite rasti VšĮ „Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“ interneto svetainėje, skiltyje atliekų surinkimo grafikai (http://sratc.lt/atlieku-surinkimo-grafikai-2/).

 Plačiau >

Informuojame, kad prie bendro naudojimo konteinerių pastatyti nauji juodos spalvos su rudu dangčiu konteineriai, skirti biologiškai skaidžioms (žaliosioms) atliekoms. Konteineriai bus naudojami nuo 2019 m. rugsėjo 1 d., vietoj šiuo metu naudojamų didmaišių.

Į biologiškai skaidžių (žaliųjų) atliekų surinkimo konteinerius galima mesti:

 Plačiau >

Birželio viduryje prasidėjo dešimtasis, jubiliejinis Neatlygintinos donorystės turas per Lietuvą. Nacionalinio kraujo centro komanda iš viso suplanavusi aplankyti 14 miestų ir surengti šventines kraujo donorystės akcijas. Jose žmonės kviečiami aukoti kraują, dalyvauti įvairiose veiklose, viktorinose, koncertuose. Toks renginys įvyko ir Šiauliuose prie Dailės galerijos.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Rugsėjis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.