Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Tradicinės, šiauliečių laukiamos ir netikėtų renginių įvairove traukiančios „Šiaulių naktys“ šiemet vyks rugpjūčio 19 – 25 dienomis, tad renginio organizatoriai pataria gerai išsimiegoti ir ypač gerai planuoti laiką, nes pamatyti tikrai bus ką. „Neatsisakome ankstesnių idėjų, Pietinis vis dar yra visur, tik šiemet savo programą plečiame robotų tematika ir nauju šūkiu – „Kai ką roboc“. Robotizacija vyksta kiekvieno iš mūsų mūsų gyvenime, ji ypač įdomi jaunimui, tad šią temą būtina aktualizuoti ir renginiuose“, – sako „Šiaulių naktų“ organizatorius Remigijus Ruokis.

 Plačiau >

Šiaulių miesto gyventojus dar kartą kviečiame atkreipti dėmesį, kad nuo 2019 metų rugsėjo mėnesio startuoja Šeimos kortelė.  Prašymus reikia teikti jau dabar:

 Plačiau >

Lietuvos centralizuoto šilumos tiekimo istorija pradėta skaičiuoti nuo 1939 metų vasaros. Tarptautinė asociacija Euroheat&Power, sveikindama Lietuvos šilumininkų bendruomenę su šiuo jubiliejumi, savo tinklalapyje publikavo straipsnį apie Lietuvos centralizuoto šilumos tiekimo 80 metų raidą (straipsnį rasite čia, lietuviškai jį galima skaityti čia).

 Plačiau >

Liepos 27 dieną vykusią įspūdingą aviacijos šventę „Sakalo sparnai 2019“ padėjo surengti ir nemažas būrys rėmėjų. Piniginėmis lėšomis, paslaugomis, produkcija parėmusių ar kitokią pagalbą suteikusių įmonių ir įstaigų atstovams padėkojo Šiaulių miesto meras ir Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų vadas.

 Plačiau >

Šiaulių mero Artūro Visocko darbo kabinete apsilankė ypatingas šiaulietis. Gali būti, kad tai jauniausias miesto Savivaldybės vadovo svečias per visą nepriklausomos Lietuvos laikotarpį. Mažylį, žinoma, atlydėjo jo tėveliai ir broliukas. Šeimai atiteko jubiliejinė miesto dovana – 1000-asis kūdikio kraitelis.

 Plačiau >

Rugpjūčio 12 d. Šiaulius, o jei dar tiksliau UAB „Busturą“ aplankė specialistai, ekspertai, verslininkai, politikai, kurie formuoja, įtakoja ir praktiškai įgyvendina žaliąsias inovacijas Lietuvos transporto sektoriuje. Kad toks svarbus susitikimas vyko miesto vežėjo įmonėje nieko nenustebino, nes būtent UAB „Busturas“ yra pasirinkęs strateginę kryptį ir tai viešai deklaravęs kalbant apie alternatyvų kurą, kuriuo yra varomi miesto autobusai.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybėje vykusios spaudos konferencijos metu LAS Šiaulių skyriaus valdybos pirmininkė Rūta Stuopelienė, miesto architektai Vytenis Rudokas ir Šarūnas Sabaliauskas pristatė iniciatyvą surengti  laisvą Prisikėlimo aikštėje numatomo statyti paminklo „Tautos Laisvei“ idėjų konkursą. Siūlymus teikti gali ne tik architektai, menininkai ar dizaineriai, bet ir visi bendruomenės atstovai.

 Plačiau >

Minėdami Baltijos kelio 30-metį, kviečiame vykti į Pumpėnus, kur bus lankomi Baltijos keliui skirti atminimo ženklai.

Išvykimo laikas ir vieta – rugpjūčio 23 d. 16.15 val. iš Ežero g., prie Saulės laikrodžio aikštės.

Būtina išankstinė registracija el. paštu monika.paraugyte@siauliukc.lt ar telefonu +370 41 52 56 93, mob. +370 655 25 523. Registracija vykdoma iki rugpjūčio 19 d. Užsiregistravusiems prie autobusų būtina atvykti likus 15 min. iki išvykimo laiko, t. y. 16 val. Vietų skaičius autobusuose – 140.

 Plačiau >

Siūlyti kandidatūras Šiaulių miesto garbės piliečio vardo suteikimui dar galima ir penktadienį. Ankščiau skelbta, kad Šiaulių miesto savivaldybės tarybos nariai, nevyriausybinės organizacijos, vietos bendruomenės, kolegialios gyventojų grupės ir juridiniai asmenys iškilių šiauliečių ar kitur gyvenančių asmenų kandidatūras gali teikti iki 2019 m. rugpjūčio 15 d. Kadangi Žolinė yra nedarbo diena, reikiamus dokumentus dar galima teikti ir rugpjūčio 16 dieną.

 Plačiau >

Iškilmingiausias metų renginys – Šiaulių miesto mero Artūro Visocko padėkos vakaras – duris atveria plačiajai visuomenei. „Kiekvienas Šiaulietis svarbus“ skelbia miesto gimtadienio šūkis „Aš esu Šiauliai“ ir kviečia miestą kuriančius, jame dirbančius ir gyvenančius žmones, pasaulio šiauliečius, miesto svečius į unikalų „Šiaulių dienių 783“ renginį, kuriame iškilminga ceremonija bus pagerbiamas ir inauguruojamas naujasis Šiaulių miesto garbės pilietis, vyks išskirtinis, ceremoniją praturtinantis dviejų dalių šventinis koncertas.

 Plačiau >

Naujai sutvarkytoje Šiaulių Saulės laikrodžio aikštėje šiauliečius ir miesto svečius pasitinka nemalonus vaizdas – vandalai grafičiais išdarkė greta senųjų kapinių tvoros esančią pavėsinę. Savivaldybė užtikrina, kad miesto turto niokojimas nelieka nepastebėtas. Dėl pastarojo atvejo jau kreiptasi į policiją – miestiečiai, užfiksavę panašius vandalų poelgius raginami daryti tą patį.

 Plačiau >

Šiauliuose jau 17-ą kartą startuoja dailės festivalis „Šiaulių Monmartro Respublika“. Pirmąją tradicinio festivalio dieną miesto Tarybos posėdžių salėje priimti ir pasveikinti šventėje dalyvaujantys menininkai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Ukrainos, Latvijos bei Nyderlandų. Reprezentacinio miesto renginio statusą 2017 m. įgavusiam festivaliui iškart po dalyvių sutikimo Savivaldybėje oficialią pradžią davė Pelikso Bugailiškio sode surengta teatralizuota atidarymo šventė, sulaukusi gausaus būrio svečių.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursą.

 Plačiau >

Aplinkos ministerija, Europos judumo savaitės organizatorė Lietuvoje, ragina šalies įmones savo darbuotojų kolektyvo tarpe populiarinti darnų judumą, aplinkos tausojimą ir kviečia jas dalyvauti „Judriausios įmonės“ konkurse.

Visiems žinoma, kad kelionei į darbą pasirinkę aplinkai draugišką priemonę – viešąjį transportą, dviratį, paspirtuką ar kelionę pėsčiomis – gyventojai padeda „atkimšti“ miestų gatves, sumažinti oro taršą, užsiima taip reikalinga fizine veikla. Todėl tai atneša ne tik ekonominės naudos, bet gerina darbuotojų ir visos visuomenės sveikatą.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė smulkiuosius verslininkus kviečia pasinaudoti įrangos ir įrankių įsigijimo išlaidų dalinio dengimo priemone. Ši paramos priemonė skirta jaunoms įmonėms, veikiančioms gamybos ir paslaugų srityje, ne ilgiau nei 3 metus bei registruotoms Šiaulių mieste.

 Plačiau >
 1 2 3 4  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Rugpjūtis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.