Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Nuo 2019 m. gegužės 27 d. Socialinių išmokų ir kompensacijų skyrius, esantis Aido g. 10A, persikelia į naujas patalpas adresu Tilžės g. 22 (2 aukštas). PLAČIAU

Įvertintos dvi miesto socialinės įstaigos

Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis įteikė tarptautinius EQUASS Assurance sertifikatus dviem Šiaulių miesto socialinėms įstaigoms. Tarptautinio įvertinimo sulaukė Socialinių paslaugų centro teikiama laikino apnakvindinimo nakvynės namuose ir laikino apgyvendinimo paslauga, taip pat –  Šiaulių miesto globos namų teikiama ilgalaikės socialinės globos paslauga. Sertifikatai užtikrina, kad paslaugos šiose institucijose atitinka aukščiausius šių paslaugų kokybei keliamus reikalavimus Europos lygmeniu.

Pasak Socialinių reikalų departamento Socialinių paslaugų skyriaus vedėjos  Editos Čičelienės, abi įstaigos dvejus metus buvo tikrinamos Lietuvos ir tarptautinių ekspertų ir auditorių. Vertintojų atstovai bendravo ne tik su įstaigų klientais, bet ir su jų artimaisiais, kalbėjosi su darbuotojais, vadovais ir steigėjais, netgi socialiniais partneriais. Tam tikrą laiką praleido įstaigose stebėdami procesus. Tokius sertifikatus iš Briuselio gavo tik 19 Lietuvos įstaigų. Šiauliai yra tarp keleto miestų, kurie išsivežė net ne vieną tokį įvertinimą. 

„Kai mieste tam tikri padaliniai yra sertifikuojami ir pripažįstami, tai reiškia, kad mes jau gyvename ne šiandiena, o ateitimi. Tarptautinis įvertinimas rodo, kad mumis pasitikima kaip bendruomene, kaip patyrusiais socialinių paslaugų teikėjais. Abiejų sertifikatus gavusių įstaigų kolektyvai supranta, kad tas įvertinimas yra ne tik už ankstesnę veiklą ir įdirbį, bet kartu ir įpareigojimas toliau dirbti taip pat kokybiškai ir dar tobulėti“, – kalbėjo Šiaulių mero pavaduotojas Egidijus Elijošius. 

Šiaulių miesto globos namų direktorei Danutei Akaveckienei ir Socialinių paslaugų centro direktorei Vidai Šalnienei mero pavaduotojas perdavė saldžias padėkas, kuriomis vadovės pasidalys su savo kolektyvų žmonėmis.

Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Edita Čičelienė informavo, kad  Šiaulių miesto globos namai pasiryžę siekti sertifikato dar vienai savo teikiamai – dienos socialinės globos paslaugai.

EQUASS (angl. The European Quality in Social Services) – tai Europos reabilitacijos platformos iniciatyva sukurta sertifikavimo, mokymo ir konsultavimo sistema. 2017 metais 20 socialinių paslaugų teikėjų buvo atrinkti dalyvauti diegiant bandomąją EQUASS sistemą. Atrankos komisija rinko įstaigas, vertindama jų motyvaciją, novatoriškumą, pasiektus veiklos ir paslaugų teikimo rezultatus, aktyvumą vykdant projektus ir juose dalyvaujant, metodinės veiklos vykdymą, patirtį ir pajėgumą diegiant kokybės sistemas.

 Bendrųjų reikalų skyriaus informacija,
tel. (8 41) 596 304,
el. p. vitalis.lebedis@siauliai.lt

V. Lebedžio nuotraukos

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Gegužė
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: