Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Lapkričio 23 d., konferencijų centro "Karolina“ didžiojoje salėje buvo apdovanoti Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių ir savivaldybių bei sportininkų ugdymo centrų konkursų nugalėtojai bei prizininkai.

 Plačiau >

Projekto „Nepamiršk parašiuto“ tikslas – padėti jaunuoliams susigaudyti iš pirmo žvilgsnio nepaprastoje ir painioje socialinio draudimo sistemoje, laiku sužinoti ir įvertinti neoficialaus darbo pavojus, pasidomėti socialinėmis garantijomis.
Visus 2018/2019 mokslo metus prie projekto prisijungusiose mokymo įstaigose vyks pamokos, kuriose jaunuoliai susipažins su valstybinio socialinio draudimo sistema.

 Plačiau >

Kviečiame Šiaulių miesto gyventojus seniūnaitijose dalyvauti Šiaulių miesto savivaldybės seniūnaičių rinkimuose. Kandidatus į seniūnaičius gali siūlyti tik tos seniūnaitijos, kurioje renkamas seniūnaitis, gyventojai, bendruomeninės organizacijos.

 Plačiau >

Šiaulietei Jadvygai Vitkauskienei šis ruduo ypatingas, senolė pasitiko savo 100-ąjį gimtadienį. 1918 metais gimę žmonės yra dar išskirtiniai ir dėl to, kad savo metus gali skaičiuoti kartu su Lietuvos valstybe. Gimtadienio proga žvaliai ir charizmatiškai senjorei greta kitų dovanų įteikta ir Lietuvos trispalvė.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės vykdomo projekto metu per artimiausius dvejus metus Talkšos ežero pakrantėje bus įrengta nauja infrastruktūra aktyvaus ir pasyvaus laisvalaikio mėgėjams, vaikams, gyvūnų augintojams, verslo atstovams. Projekto metu planuojama įrengti naujus pėsčiųjų ir dviračių takus, naują apšvietimo sistemą, mažosios architektūros elementus, žaidimų aikšteles, saulės terasas, lauko treniruoklius, persirengimo kabinas, tualetus. Bus sukurta verslui tinkama infrastruktūra.

 Plačiau >

2018 m. lapkričio 21 d. Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Socialinių reikalų departamento Socialinių paslaugų skyrius organizavo pasitarimą dėl pagalbos vaikams ir šeimoms organizavimo Šiaulių miesto savivaldybėje. Pasitarime dalyvavo Šiaulių miesto įstaigų, kurioms suteikti įgaliojimai vykdyti atvejo vadybos funkcijas, vadovai ir atvejo vadybininkai,

 Plačiau >

Šiauliuose lankėsi Norvegijos STEAM ugdymo pradininkai bei NEWTON rooms koncepcijos ir jos įgyvendinimo autoriai. Užsienio svečiai susitiko su Šiaulių miesto savivaldybės ir Šiaulių universiteto atstovais. Kalbėta apie bendradarbiavimą tobulinant STEAM koncepciją Šiauliuose, kuriant naują STEAM centrą.

 Plačiau >

Šiaulių miesto viešojo transporto keleiviai nuo 2018 m. lapkričio 19 d. pirkdami bilietą autobusuose jau gali atsiskaityti bekontakte banko kortele. Šiauliai – pirmasis miestas Lietuvoje, įsidiegęs tokią galimybę. Šiuo sprendimu UAB „Busturas“ suteikia savo keleiviams galimybę atsiskaityti populiariausiomis bet kurios šalies bankų išduotomis „Visa“, „MasterCard“, „V-Pay“ mokėjimo kortelėmis.

 Plačiau >

Lapkričio 24 d. (šeštadienį) nuo 11 val. jaukioje kavinės – baro „Varpas 154“ (Vilniaus g. 154) kavinės aplinkoje, būryje draugų, margindami meduolius, susiburkime drauge Spalvoto meduolio dieną!

 Plačiau >

Lapkričio 30 dieną, penktadienį, Šiaulių arenoje vyks II Šiaulių krašto turizmo forumas. Apie regiono turizmo tendencijas, įvaizdį ir konkurencingumą kalbės rinkodaros ir turizmo specialistai. Forumo metu bus pristatyta Lietuvos turizmo sektoriaus pertvarka ir turizmo prioritetai ateityje. Kaip Lietuva atrodo pasauliniame turizmo žemėlapyje, kokios pertvarkos būtinos – apie tai kalbės LR Ūkio viceministras Gediminas Miškinis.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos atstovai susitiko su Saulės Laikrodžio aikštės atnaujinimą vykdžiusios bendrovės „Limega“ vadovais. Kalbėta apie aikštę kertančio tako grindinį. Diskusijas pastaruoju metu sukėlė granitinė tako danga. Šoninio apšvietimo šviesoje taką apžiūrėję šiauliečiai suabejojo jo lygumu. Taip pat rangovai pastebėjo, kad naujai rekonstruotos aikštės žmonės nesaugo, panašu, kad prie vadinamojo Auksinio berniuko jau bandoma privažiuoti automobiliais.

 Plačiau >

Lapkričio 16 d. LRT laidoje „Labas rytas, Lietuva“ buvo kalbama apie skaitmeninį skaitymą, apie tai, kaip komiksai padeda mažinti socialinę atskirtį. Laidoje dalyvavo Vilniaus universiteto, Komunikacijos fakulteto Mokslo reikalų prodekanė, doc. dr. Zinaida Manžuch. „Ne visi mes turime galimybes pasinaudoti informacinėmis technologijomis, taigi skaitmeninės atskirties problema yra daugialypė,“ – teigė Z. Manžuch. Pašnekovės teigimu, sprendžiant šią problemą, buvo pasirinktas būdas panagrinėti, kaip komiksų skaitymas padeda mažinti socialinę atskirtį.

 Plačiau >

Jau aštuntus metus „Knygų Kalėdos“ po visą Lietuvą skleidžia žinią – dalinkimės skaitymo šviesa ir dovanokime knygų Lietuvos bibliotekoms. „Knygų Kalėdos“ kviečia dovanoti laukiamiausių knygų šalies bibliotekoms ir prisidėti prie skaitytojų svajonių išsipildymo.

 Plačiau >

Lapkričio 19 dieną baigėsi Lietuvių kalbos viktorina, skirta atkurto valstybinės lietuvių kalbos statuso 30-mečiui paminėti. Šiaulių miesto savivaldybės interneto svetainėje paskelbta viktorina sulaukė nemažo šiauliečių susidomėjimo. Į dvi savaites trukusios viktorinos klausimus atsakė per 100 asmenų. Visiems jiems nuoširdžiai dėkojame.

 Plačiau >

2018 m. lapkričio 20 d. pasirašyta iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto Nr. 07.1.1-CPVA-R-904-61-0006 „Talkšos ežero pakrantės plėtra“ sutartis.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Gruodis
    2018     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.