Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija Šiaulių miesto savivaldybei perdavė Šiaulių vaikų globos namus „Šaltinis“. Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis ir Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis pasirašė susitarimą, pagal kurį savivaldybė perėmė vaikų globos namų savininko teises ir pareigas.

 Plačiau >

Vadovaujantis 2019 m. rugsėjo 3 d. Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. A-1258 „Dėl lėšų skyrimo įgyvendinti Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 Priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ Šiaulių miesto savivaldybės Centro teritorijoje 2019 metais“ patvirtintas finansuotų projektų sąrašas (susipažinti su įsakymo priedu).

 Plačiau >

Kasmet Tarptautinės mokytojų dienos proga yra pagerbiami Šiaulių miesto mokytojai už lyderystę, aktyvumą, kūrybiškumą, reikšmingą veiklą miesto bendruomenei, skiriant apdovanojimą „Šiaulių miesto metų mokytojas“.

Vadovaujantis Apdovanojimo „Šiaulių miesto metų mokytojas“ skyrimo nuostatų, patvirtintų Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2018 m. gegužės 3 d. sprendimu Nr. T-162,  8 punktu, paraiškos dėl kandidatų apdovanojimui gauti yra teikiamos einamaisiais metais nuo birželio 1 d. iki rugsėjo 5 d.

 Plačiau >

Šią savaitę prasidės miesto gimtadienio šventė „Šiaulių dienos“. Šventės programėlių galima įsigyti Šiaulių turizmo informacijos centre (Vilniaus g. 213, Šiauliai).

 Plačiau >

Po pirmųjų susitikimų klasėse ir mokyklose Šiaulių miesto švietimo bendruomenė rinkosi į tradicinę Mokslo ir žinių dienos šventę Chaimo Frenkelio vilos parke. Mokytojus, mokinius ir jų tėvelius džiugino sveikinimai, jaunųjų muzikantų ir dainininkų pasirodymai. O svarbiausioji renginio dalis – mero pamoka šiauliečius supažindino su pokario laisvės kovų herojais.

 Plačiau >

Po nesėkmingo praėjusio sezono, kai miesto vyrų komanda šalies čempionate liko paskutinė, „Šiaulių“ klubo vadovai tikisi, kad gautos skaudžios pamokos yra išmoktos, ir  naujame LKL sezone tiki sugrįžti į atkrintamąsias varžybas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija, kartu su projekto „Kompleksinės paslaugos šeimai Šiaulių miesto savivaldybėje“ partneriu Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centru, nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. pradeda teikti nemokamą asmeninio asistento paslaugą Šiaulių miesto gyventojams.

 Plačiau >

Rugpjūčio 28 d. Chaimo Frenkelio vilos parke klasikos garsais uždarytas visą vasarą trukęs XVI tarptautinis Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalis. Scenoje pasirodė solistė iš Sakartvelo Natalia Kutateladze (mecosopranas) ir Lietuvos nacionalinės filharmonijos simfoninis orkestras (dirigentas Robertas Šervenikas).

 Plačiau >

Įgyvendinant 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region" (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis, rugpjūčio 29 d. Jelgavos miesto bibliotekoje (Latvija) įvyko baigiamoji konferencija „BIBLIOTEKOS IŠ KARTOS Į KARTĄ“. Kadangi vykdytas projektas buvo tarptautinis, konferencija vyko anglų kalba.

 Plačiau >

Jau tapo gražia tradicija, kad švenčiant Šiaulių gimtadienį, šiauliečiams padėkojama už nuopelnus įvairiausiose srityse. Iš karto po Šiaulių miesto garbės piliečio inauguracijos kasmet teikiami ir Auksinio šaulio padėkos ženklai. Šiemet numatoma apdovanoti savo darbui pasišventusią medikę, pagalbos vaikams koordinatorę ir iniciatyvų muzikos atlikėją.

 Plačiau >

Šiaulių miesto garbės piliečio vardo suteikimo komisijai šiemet buvo pateiktos dvi kandidatūros. Komisija, kurią sudaro 15 įvairių sričių atstovų, savo balsus galėjo skirti už operos solistę Viktoriją Miškūnaitę arba už muzikos pedagogę, kanklininkę, kolektyvų vadovę ir dirigentę Reginą Vaišnorienę.

 Plačiau >

AB „Šiaulių energija“ specialistai primena, kad artėjant šildymo sezonui, būtina atlikti tokius pasiruošimo darbus kaip šilumos punktų ir šildymo sistemų hidrauliniai bandymai, o taip pat šildymo sistemų ir šilumokaičių plovimas. Juos atlikus, pasirašomas pastato šilumos įrenginių parengties šildymo sezonui aktas. Jis privalomas, kad namui būtų galima tiekti šilumą.

 Plačiau >

AB „Šiaulių energija“ specialistai parodė aukštą profesionalumą, greitą reakciją ir puikius skirtingų sričių atstovų bendradarbiavimo įgūdžius funkcinėse civilinės saugos pratybose. Pratybų veiksmo vieta pasirinkta Rėkyvos gyvenvietė. Jų tikslas – įvertinti bendrovės tarnybų techninį ir funkcinį pasirengimą reaguoti į susidariusią ekstremaliąją situaciją. Imituota ekstremali situacija – elektros energijos tiekimo nutraukimas dėl stichinio veiksnio Rėkyvos gyvenvietėje. Užduotis pratybų dalyviams – atstatyti dėl minėtos ekstremalios situacijos šilumos vartotojams nutrūkusį šilumos energijos tiekimą. 

 Plačiau >

2019 m. balandžio mėnesį į Šiaulių gatves išvažiavo aštuoni partizanų nuotraukomis ir prasmingomis citatomis papuošti miesto autobusai, miestiečius supažindinantys su pokario Lietuvos istorija ir jai svarbiomis asmenybėmis. Iš vilniškių pasiskolintas, partizanų kovą už laisvę aktualizuojantis projektas Šiauliuose buvo įgyvendintas Šiaulių miesto mero Artūro Visocko ir Šiaulių kultūros centro iniciatyva bei Šiauliuose veiklą vykdančių verslo įmonių finansinės paramos dėka. Artėjant Šiaulių dienoms, Šiaulių miesto meras lankosi akciją rėmusiose bendrovėse.

 Plačiau >

Vadovaujantis STEAM, STEAM JUNIOR ir INOSTART programų finansavimo tvarkos aprašu skelbiamas STEAM JUNIOR programų konkursas. 

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Rugsėjis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.