Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Informuojame, kad UAB Šiaulių gatvių apšvietimas, siekdama pagerinti Serbentų – Pramonės g. sankryžos pralaidumą, atliko papildomų sprendinių skaičiavimus ir nustatė, kad pagerinti sankryžos pralaidumą, nekeičiant jos konfigūracijos, galima tik mažinant fazių skaičių, t.y. vietoje šešių dabar esančių fazių padaryti keturias.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas susitiko su Šiauliuose viešėjusiu Sausumos pajėgų vadu gen. mjr. Valdemaru Rupšiu. Susitikimo metu buvo aptarti numatomi infrastruktūros plėtros projektai, akcentuojant naujojo Margirio bataliono karinio miestelio įkūrimą.

 Plačiau >

Pasirašyta komunalinių atliekų surinkimo ir vežimo Šiaulių mieste trišalė sutartis. Po keliolikos metų laikotarpio tai pirmoji sutartis, kuri nėra apskųsta ar laikina, dėl jos nepradėti jokie teisminiai procesai. Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro (ŠRATC) atstovai užtikrino, kad, įsigaliojus naujai sutarčiai, rinkliavos dydis šiauliečiams išliks nepasikeitęs. 

 Plačiau >

Tamsių dūmų juostas paliekantys seni dyzeliniai autobusai nebeturėtų ilgai kursuoti miestų gatvėmis. Jų vietą pamažu užims ekologiškos transporto priemonės. Viešajame transporte bene geriausia pasiteisinusi kuro alternatyva – suslėgtos gamtinės dujos. Viena Lietuvos kompanija, bendradarbiaudama su žinomu Švedijos koncernu, Šiauliuose numato išbandyti dar ekologiškesnę tokio kuro versiją.

 Plačiau >

Nuo trečiadienio prasideda išankstinis balsavimas savivaldos rinkimuose. Balsuoti galima savivaldybėse ir specialiuose punktuose. Galimybe pareikšti savo nuomonę aktyviai naudojasi šiauliečiai, o kitų savivaldybių gyventojų Šiauliuose kol kas balsavo nedaug.

 Plačiau >
Tvarkome duobes
2019-02-26

Kiekvieną ankstyvą pavasarį dėl drėgmės, teigiamos ir neigiamos temperatūrų kaitos miesto gatvėse atsiveria duobės. Šiaulių mieste gatvių su asfalto danga priežiūrą vykdo UAB „Šiaulių plentas“. Įmonė yra įpareigota nuolat stebėti gatvių su asfalto danga būklę, o aptikus avarinę duobę, galinčią sukelti avarinę situaciją, nedelsiant organizuoti jos aptvėrimą (jeigu yra būtina) bei pašalinti ją per 24 valandas nepriklausomai nuo metų laiko ar oro temperatūros. Avarinė duobė yra laikoma 5 cm ir gilesnė duobė, esanti važiuojamojoje kelio dalyje.

 Plačiau >

Spaudos konferencijoje Šiaulių miesto savivaldybės administracijos laikinasis vadovas Gintautas Sitnikas informavo apie pasiruošimą kovo 3 d. savivaldybių tarybų rinkimams. Šiaulių mieste yra viena rinkimų apygarda Nr. 44 ir 34 rinkimų apylinkės.

 Plačiau >

Informuojame, kad asmenims, sukakusiems senatvės pensijos amžių nuo 2019-01-01 Šiaulių miesto savivaldybės Socialinių paslaugų skyriuje nenustatomas specialiųjų poreikių lygis ir neišduodami neįgaliojo pažymėjimai.

 Plačiau >

Sparčiai artėja pavasaris, o nutirpus sniegui pasimatė per žiemą sukauptos atliekos prie atliekų konteinerių, gatvių bei žaliosiose zonose. Šiaulių miesto savivaldybės administracija apie tai gauna daug pranešimų iš miesto gyventojų.

 Plačiau >

Jau nuo vasario 24-os dienos visi Šiaulių vaikai turi galimybę gauti nemokamos pagalbos mokantis. Kiekvieną sekmadienį visi motyvuoti 5-8 klasių moksleiviai turės galimybę susirinkti ir kartu su savanoriais gimnazistais spręsti neaiškius namų darbus, išsiaiškinti visus mokykloje kylančius klausimus.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas dalyvavo forume, kuriame kalbėta apie regionų verslo plėtros perspektyvas, investicijų pritraukimą. Tauragėje vykusiame renginyje pristatyti Europos Sąjungos 2021–2027 m.  biudžeto prioritetai, pažanga mažinant biurokratinę naštą verslui, diskutuota kitomis aktualioms temomis.

 Plačiau >

Šiuo metu pradėti Prisikėlimo aikštės Šiauliuose rekonstrukcijos darbai. Pagal Prisikėlimo aikštės rekonstrukcijos projektą šalia esančiame skvere, kur dabar yra fontanas, numatyta pastatyti paminklą TAUTOS LAISVEI. Siekiant giliau aptarti ir išsiaiškinti TAUTOS LAISVĖS sąvoką, įpaminklinimo tradicijas ir tendencijas, surasti bendrų paminklo išraiškos sprendimų, kurie pateisintų kuo platesnio rato žmonių lūkesčius, kviečiame į susitikimą Paminklo TAUTOS LAISVEI kūrėjus, visus, kas nėra abejingas, kaip įamžinsime mums visiems brangius dalykus. Diskutuokime, ginčykimės, spręskime.

 Plačiau >

Informuojame, kad nuo 2019-01-01 Socialinių paslaugų skyriuje nebus nustatomas specialiųjų poreikių lygis ir išduodami neįgaliojo pažymėjimai, asmenims, sukakusiems senatvės pensijos amžių.

 Plačiau >

Artėjant metų pabaigai miestas pagerbia kultūros kūrėjus ir jaunuosius menininkus. Iškilmingo vakaro metu įteiktos keturios Šiaulių miesto savivaldybės kultūros ir meno premijos, apdovanotas geriausias edukacijos projektas ir paskirtos stipendijos keturiems jauniesiems miesto menininkams.

 Plačiau >

Informuojame, kad nuo 2018 m. gruodžio 3 d. priimami prašymai gauti paramą maisto produktais ir higienos prekėmis 2019 metams. Dėl paramos maisto produktais ir higienos prekėmis (toliau - Parama) gali kreiptis asmenys, deklaravę gyvenamąją vietą arba faktiškai gyvenantys Šiaulių miesto savivaldybės teritorijoje.
Teisę gauti Paramą turi asmenys, kurių vidutinės mėnesinės pajamos neviršija 1,5 Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintų valstybės remiamų pajamų (toliau – VRP) dydžio (183 Eur) per mėnesį.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Kovas
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.