Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Skelbiamas konkursas į Šiaulių miesto savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos patarėjo pareigas

Pareiginės algos koeficientas 8,3 (1435,90 Eur). Gali būti mokami priedai ir priemokos.

Valstybės tarnautojas, einantis šias pareigas, turi atitikti šiuos specialius reikalavimus:

1. Valstybės tarnautojas, einantis šias pareigas, turi atitikti šiuos specialiuosius reikalavimus:

1.1. turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą ir ne mažesnį kaip trejų metų darbo stažą viešojo sektoriaus subjektų audito, finansinių ataskaitų (jų dalių) tikrinimo ir (ar) buhalterinės apskaitos tvarkymo srityse.

1.2. būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais vietos savivaldą, viešąjį administravimą, valstybės tarnybą, darbo santykių reguliavimą, viešuosius pirkimus, strateginį planavimą, mokėti juos pritaikyti praktiniame darbe;         

1.3. išmanyti Valstybinio audito reikalavimus, tarptautinius audito standartus, viešojo sektoriaus subjektų audito atlikimo tvarką, valstybės ir savivaldybės turto valdymą, naudojimą, savivaldybių biudžetų sudarymą ir vykdymą, biudžetinių ir viešųjų įstaigų, bendrovių, savivaldybės įmonių veiklą ir atskaitomybę, buhalterinę apskaitą reglamentuojančius teisės aktus, viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartus, dokumentų rengimo ir įforminimo taisykles;

1.4. gebėti naudoti, kaupti, valdyti, sisteminti ir apibendrinti audito ar patikrinimo metu surinktą informaciją, rengti auditų, patikrinimų ataskaitas, pateikti išvadas, pasiūlymus, gebėti sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu;

1.5. sugebėti planuoti ir organizuoti savo darbą, turėti gerus bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius;

1.6. mokėti dirbti šiomis kompiuterinėmis programomis: MS Word, MS Excel, interneto naršyklėmis.

Asmenys, norėdami dalyvauti konkurse, Šiaulių miesto savivaldybės kontrolės ir audito tarnybai el.būdu, per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą, privalo pateikti:

  1. Prašymą leisti dalyvauti konkurse.
  2. Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, išsilavinimą patvirtinančius dokumentus, kitus dokumentus, patvirtinančius pretendento atitiktį kvalifikaciniams reikalavimams.
  3. Gyvenimo aprašymą – nurodyti vardą, pavardę, gimimo datą gyvenamosios vietos adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą, išsilavinimą, darbo patirtį, savo privalumų sąrašą (nurodyti dalykines savybes).
  4. Pretendento anketą (Konkursų valstybės ir savivaldybių įmonėse, iš valstybės, savivaldybių ir valstybinio socialinio draudimo fondo biudžetų bei iš kitų valstybės įstaigų fondų lėšų finansuojamose valstybės ir savivaldybių įstaigose ir viešosiose įstaigose, kurių savininkė yra valstybė ar savivaldybė, organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašo, patvirtinto 2017 m. birželio 21 d. nutarimu Nr. 496 1 priedas).
  5. Atitikties nepriekaištingos reputacijos reikalavimams deklaraciją (forma patvirtinta Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2018 m. gruodžio 12 d. nutarimu Nr. 1295 “Dėl Lietuvos Respublikos vyriausybės 2018 m. lapkričio 28 d. nutarimo Nr. 1176 “Dėl Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos įstatymo įgyvendinimo” pakeitimo).

Dokumentai pildomi ir teikiami tik per Sistemą!

Dokumentai teikiami 14 kalendorinių dienų nuo skelbimo paskelbimo dienos.

Dokumentai priimami iki 2019-04-29 imtinai.

Skelbimo Valstybės tarnybos departamento svetainėje data – 2019-04-12.

Skelbimo Nr. – http://portalas.vtd.lt/lt/patarejas-pa-koeficientas-83-karjeros-valstybes-tarnautojas-322;38882.html

 

 

 

 

Daiva Bartašienė,
Šiaulių miesto savivaldybės
Kontrolės ir audito tarnybos vyresn. specialistė
tel. (8 41) 383411
el. p. kontrole@siauliai.lt

                                                                

Facebook
Spausdinimo versija
Jūsų komentaras (Į pateiktus komentarus neatsakoma)
Vardas:
El. pašto adresas:
Įžeidžiantys komentarai neskelbiami.
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Balandis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: