Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Jūsų stiprybė ir rūpestis padeda užaugti jaunajai mūsų Šiaulių ir visos Lietuvos kartai. Kiekvienam vaikui reikia pagiriančio ir padrąsinančio Tėčio žo­džio, kuris padeda užtikrintai eiti gyvenimo keliu ir stiprina pasitikėjimą.

 Plačiau >

Šiaulių miesto vadovai pastaruoju metu itin stengėsi, kad į Vyriausybėje rengiamą ekonomikos skatinimo planą, dar vadinamą Ateities ekonomikos DNR planu, patektų ir keletas ne tik miestui, regionui, bet ir visai šaliai svarbių projektų – Šiaulių oro uosto infrastruktūros išvystymo ir geležinkelio vėžės į Šiaulių LEZ teritoriją atstatymo projektai. Dabar Šiaulių iniciatyva sulaukė itin rimto palaikymo – kreipimąsi į Vyriausybės vadovą pasirašė gerokai daugiau nei pusė Seimo narių.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia Jaunimo verslo projektų konkursą. Kviečiame jaunimą, nuo 18 iki 29 m., dalyvauti konkurse, pildyti paraiškas ir gauti finansavimą verslo pradžiai.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia Vyresnių nei 50 m. asmenų verslo projektų konkursą. Jeigu Jums daugiau nei 50 metų ir turite neįgyvendintų idėjų - šis konkursas kaip tik Jums.

 Plačiau >

AB „Šiaulių energija“ vykęs seminaras daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) tema subūrė kelias dešimtis daugiabučių namų pirmininkų, administratorių, valdytojų ir pavienių gyventojų.

 Plačiau >

Pilnos spintelės neišnaudotų maisto produktų – šiandienos lietuvių kasdienybė: pusė respondentų karantino laikotarpiu kaupė maisto atsargas, rodo „Malsenos“ užsakymu atlikta reprezentatyvi šalies gyventojų apklausa. Pusė iš jų – sukauptų atsargų taip ir neišnaudojo. Tuo metu „Maisto banko“ remiamos organizacijos prašo vis daugiau maisto, paramos gavėjų sąrašai ilgėja – skurstančiųjų kiekis auga, o maisto atsargų socialiai remtiniems – katastrofiškai trūksta.

 Plačiau >

Praėjusį penktadienį, gegužės 29 dieną, Šiaulių miesto meras Artūras Visockas raštu kreipėsi į Vyriausybės kanclerį, prašydamas palaikyti ne tik visam Šiaulių regionui, bet ir Lietuvos valstybei svarbių projektų įtraukimą į Ekonomikos skatinimo planą, taip pat tarpininkauti surengiant keturių ministerijų atstovų susitikimą Šiauliuose. Pozityvaus atsakymo sulaukta vos po keleto dienų. 

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybę pasiekė Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio padėkos laiškas Lietuvos savivaldybių merams, Tarybų nariams, administracijų vadovams bei darbuotojams už bendrą atsakingą darbą siekiant suvaldyti koronaviruso (COVID-19) pandemijos sukeltas rizikas ir padarinius.

 Plačiau >

Šiandien įvyks pirmasis birželio mėnesio Šiaulių miesto Tarybos posėdis. Darbotvarkėje - 42 aktualūs miestui klausimai, tarp kurių - Savivaldybės valdomų įmonių 2019 metų veiklos ataskaitos ir mokesčių lengvatų suteikimas verslui.

 Plačiau >

Lietuvos čempionė Šiaulių „Gintros-Universiteto“ ekipa naująjį 2020 metų moterų A lygos sezoną pradėjo įspūdinga pergale. Nors Gargždų „Bangos“ klubas dar prieš moterų A lygos startą viešai deklaravo, kad labiausiai laukia rungtynių su „Gintros-Universiteto“ komanda, aikštės šeimininkės turėjo ištverti tikrai ne pačią maloniausią susitikimo eigą ir vargu ar norės ją prisiminti.

 Plačiau >

Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo, sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos sprendimais, nuo birželio 1 d. sušvelninti saugos reikalavimai ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėms, bendrojo ugdymo mokykloms, profesinio mokymo įstaigoms, aukštosioms mokykloms, suaugusiųjų mokymui.

 Plačiau >

Saulės miesto dviratininkų ir pėsčiųjų laukia pokyčiai - pasirašyta darnaus judumo priemonių diegimo finansavimo sutartis. Projektu siekiama plėtoti subalansuotą, efektyviu išteklių ir šiuolaikinių technologijų naudojimu grindžiamą darnaus judumo sistemą Šiaulių mieste.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Miesto koordinavimo skyrius turi vedėją. Nuo birželio 3 d. šias pareigas pradeda eiti Rigita Tijūnaitienė. Didelę darbo patirtį Šiaulių universitete sukaupusi R. Tijūnaitienė pastaruosius keletą metų dirbo UAB „Busturas“.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybę pasiekė džiugi žinia iš sostinės – Vyriausybėje buvo išgirsti argumentai dėl efektyvaus projektų įgyvendinimo. Jau prieš keletą metų Šiaulių meras kreipėsi į Ministrą Pirmininką dėl galimybės kooperuoti savivaldos ir valstybės lėšas ir taip maksimaliai paspartinti gyventojams svarbiausius projektus. Artūro Visocko iniciatyva –  sukaupti kuo didesnę konkretiems darbams reikalingų lėšų sumą ir viską užbaigti per maksimaliai trumpą laikotarpį – bus įgyvendinta rekonstruojant dar vieną objektą – Bačiūnų gatvę. Šiai gatvei paskirta visa trūkstama suma – darbus numatoma baigti dar šiemet!

 Plačiau >

Primename, kad šiais metais vėl sudaromi nenaudojamų žemės sklypų sąrašai, o į šiuos sąrašus įtrauktų žemės sklypų valdytojams 2020 m. bus skaičiuojamas padidintas 4 % žemės mokesčio ar žemės nuomos mokesčio už valstybinę žemę tarifas.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7 8  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Birželis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.