Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių miesto savivaldybės vadovai pasikvietė pokalbiui miesto gatves ir šaligatvius prižiūrinčios bendrovės UAB „Ecoservice projektai“ atstovus. Kalbėta apie praėjusios savaitės pabaigoje tekusius oro sąlygų išbandymus ir apie tai, kaip teritorijų prižiūrėtojams pavyko su jais susidoroti. Savivaldybė nėra patenkinta rangovų darbu, dėl kai kurių teritorijų pareikšti įspėjimai.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija primena, kad dėl oro sąlygų ir temperatūros svyravimų ant pastatų stogų susikaupusios sniego sankaupos ir susidarę varvekliai kelia grėsmę žmonių sveikatai ir gyvybei. Siekdami išvengti nelaimingų atsitikimų bei užtikrinti praeivių saugumą, gyvenamųjų namų ir kitų statinių savininkai, naudotojai, prižiūrėtojai privalo laiku pašalinti susikaupusį sniegą ir varveklius, pavojingas vietas aptverti ar kitais būdais užtikrinti praeivių saugumą.

 Plačiau >

Sausio 24 dieną, 12:30 val. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija kartu su Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija bei „Europe direct“ Šiaulių informaciniu centru kviečia Šiaulių miesto jaunimą į neformalią diskusiją „15 metų Europos Sąjungoje jaunimo akimis“. Diskusija vyks Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazijoje (S. Šalkauskio g. 3, Šiauliai).

 Plačiau >

Sausio 14d. Šiaulių miesto rusų kalbos mokytojai rinkosi į diskusiją dėl Bendrųjų programų atnaujinimo gairių projekto. Apžvelgę ugdymo turinio atnaujinimo priežastis, mokytojai reiškia susirūpinimą dėl Bendrųjų programų atnaujinimo gairių skuboto darbų atlikimo grafiko. Šie dokumentai lemia daug pokyčių, kurie bus įgyvendinami ne tik ugdymo turinio srityje, bet ir gali pakeisti mokyklų struktūrą, todėl būtina tikslinti ir išdiskutuoti struktūrinius elementus, kuriuos siūlo šis projektas.

 Plačiau >

Sausio 20 dieną Amžinybėn iškeliavo Šiaulių miesto garbės pilietis, lituanistas, pedagogas, įvairių leidinių autorius, profesorius Bronius Prėskienis. Žinomam šiauliečiui šią vasarą būtų sukakę 89 metai. Bronius Prėskienis didžiąją dalį savo gyvenimo paskyrė Šiaulių universitetui.

 Plačiau >

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka naujus metus pasitiko su nauja paslauga norintiems skaityti, tačiau dėl sveikatos problemų ar amžiaus negalintiems atvykti į biblioteką. Tai – knygų pristatymas į namus.

 Plačiau >

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka atidarė trumpalaikės vaikų priežiūros ir edukacijos centrą žaismingu pavadinimu „Kibi ribi“. Tai visiškai nauja ir, svarbiausia, nemokama bibliotekos paslauga mažamečių vaikų turinčioms šeimoms.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto departamento Kultūros skyrius skelbia paraiškų priėmimą 2019 m. Šiaulių miesto savivaldybės Kultūros plėtros programos projektams finansuoti.

 Plačiau >

Daug metų nepritaikyta aplinka ir paslaugų stygius specialiųjų poreikių turintiems žmonėms beveik garantavo socialinę atskirtį ir neigiamai veikė jų gyvenimo kokybę. Šiaulių mieste situacija pamažu keičiama – investuojama į infrastuktūrą, gerinamos ugdymo ir švietimo sąlygos. Savivaldybė netgi prisiima socialinę atsakomybę už ministerijų pradėtus ir nebaigtus viso krašto neįgaliesiems svarbius projektus.

 Plačiau >

Ketvirtadienio vakarą viešbutyje „Vilnius Grand Resort“ vyko svarbus renginys – geriausių 2018 metų Lietuvos neįgaliųjų sportininkų apdovanojimai.

Geriausių 2018 m. Lietuvos neįgaliųjų sportininkų apdovanojimų globėju tapo Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus.

 Plačiau >

Sausio 16 d. Šiaulių valstybinėje kolegijoje vyko Šiaulių miesto ekonominės plėtros ir investicijų pritraukimo strategijos, kurią  Šiaulių miesto savivaldybės užsakymu rengia konsultantai iš Vilniaus UAB Smart Continent LT, II – ojo etapo darbinė sesija.

 Plačiau >

Šiaulių miesto tarybos 2018 m. gruodžio 13 d. sprendimu Nr. T-447 patvirtinta komisija (toliau Komisija), kuri buvo sudaryta Šiaulių miesto savivaldybės tarybos narių 2018 m. lapkričio 19 d. teikimo „Dėl Šiaulių miesto savivaldybės tarybos nario – mero A. Visocko įgaliojimų netekimo procedūros pradėjimo“ pagrindu, sistemingai posėdžiauja ir nuosekliai aiškinasi jai pavestus ištirti faktus.

 Plačiau >

Kviečiame Šiaulių miesto gyventojus dalyvauti pakartotiniuose Šiaulių miesto savivaldybės seniūnaičių rinkimuose Dainų ir Žaliūkių – Pramonės seniūnaitijose.

 Plačiau >

Snieguotą ir šaltą etapą pakeitęs atlydys čiuožyklomis pavertė visus takus, dalį šaligatvių ir mažesnių gatvių – ant suminto sniego susidarė vandens sluoksnis.  Viešųjų teritorijų priežiūros ir valymo paslaugas teikianti bendrovė teigia, kad dirba pasitelkus visus pajėgumus, tačiau gyventojai raginami būti itin atsargiais.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė įgyvendina projektą „Socialinio būsto fondo plėtra Šiaulių miesto savivaldybėje“ (toliau – Projektas), kurio metu planuoja įsigyti socialinius būstus.

Projekto tikslas – padidinti Šiaulių miesto savivaldybės socialinio būsto fondą, siekiant išplėsti galimybes apsirūpinti būstu socialiai pažeidžiamiems gyventojams.

 Plačiau >
 1 2 3 4  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

 

 


Renginių kalendorius
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
January
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.