Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Kviečiame Šiaulių miesto savivaldybės įmones, įstaigas ir visuomenines organizacijas, ginančias visuomenės sveikatos interesus, teikti atstovų kandidatūras naujai formuojamai Šiaulių miesto savivaldybės bendruomenės sveikatos tarybai

Kviečiame Šiaulių miesto savivaldybės įmones, įstaigas ir visuomenines organizacijas, ginančias visuomenės sveikatos interesus, teikti atstovų kandidatūras naujai formuojamai Šiaulių miesto savivaldybės bendruomenės sveikatos tarybai.

Pagrindinis Šiaulių miesto savivaldybės bendruomenės sveikatos tarybos uždavinys - koordinuoti ir formuoti savivaldybės teritorijoje visuomenės sveikatos politiką.

Vykdydama pagrindinį uždavinį, Šiaulių miesto savivaldybės bendruomenės sveikatos taryba atlieka šias funkcijas:

-koordinuoja savivaldybės teritorijoje sveikatos ugdymo, alkoholio, tabako ir narkotikų kontrolės, visuomenės sveikatos saugos ir sveikatos stiprinimo, ligų profilaktikos priemonių rengimą ir įgyvendinimą;

-nagrinėja klausimus pagal savo kompetenciją, teikia informaciją ir pasiūlymus dėl priemonių gyventojų sveikatos būklei gerinti Šiaulių miesto savivaldybės tarybai, savivaldybės ir valstybės institucijoms, įstaigoms, visuomenės informavimo priemonėms, nevyriausybinėms organizacijoms, Nacionalinei sveikatos tarybai;

-nustato Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios  programos lėšų naudojimo prioritetus;

-organizuoja pasitarimus, seminarus ir konferencijas aktualiais visuomenės sveikatos politikos  klausimais;

-atlieka kitas funkcijas, priskirtas pagal Lietuvos Respublikos sveikatos sistemos ir kitus įstatymus bei Šiaulių miesto savivaldybės bendruomenės sveikatos tarybos nuostatus. 

Informaciją apie kandidatus prašome pateikti raštu Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Sveikatos skyriui, pridedant užpildytą kandidato anketą . Informacija apie kandidatus galite siųsti iki 2019-04-18, sveikata@siauliai.lt. Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis tel. (8 41) 596 220.

 

ANKETA 

Facebook
Spausdinimo versija
Jūsų komentaras (Į pateiktus komentarus neatsakoma)
Vardas:
El. pašto adresas:
Įžeidžiantys komentarai neskelbiami.
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Balandis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: