Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių meras tikisi, kad atsiras galimybė ištaisyti Šilumos ūkio įstatymo klaidas, kurios ilgainiui gali lemti brangesnę šilumos kainą ir privesti prie sunkiai ištaisomų pasekmių. Šiaulių miestas labai sunkioje kovoje už mažesnę paslaugos kainą išdrįso eiti savo keliu ir įrodyti, kad savivalda geba siekti geresnio rezultato negu privatus kapitalas. Buvo svarbu ne tik išsaugoti žmonių sukurtą turtą, bet ir garantuoti kokybišką viešąją paslaugą nesiekiant pelno. Tačiau ekonomiškai ir šiuolaikiškai tvarkyti daugiabučių namų šilumos punktus sutrukdė dar 2011 metais priimtos Šilumos ūkio įstatymo pataisos.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybėje pasirašyta nauja sutartis dėl keleivių vežimo vietinio reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutais Šiaulių mieste. Vežti penkiais maršrutais bus skirti pernai įsigyti nauji autobusai. Konkurse dalyvavo du potencialūs vežėjai, jų siūlyti vieno kilometro įkainiai skyrėsi beveik du kartus.

 Plačiau >

Šiaulių jaunųjų gamtininkų centro žirgyną lanko 104 raiteliai, kurie siekia įgyti žirginio sporto įgūdžių, ruošiasi žirgų konkūrų, ištvermės jojimo bei dailiojo jojimo varžyboms. 2019-aisiais metais nacionalinėse bei tarptautinėse varžybose raiteliai startavo 131 kartą, užėmė 32 prizines vietas, iš jų - 14 tarptautinių.

 Plačiau >

Kalėdiniu laikotarpiu Šiaulių miesto savivaldybės merui buvo atsiųsta daugybė šventinių atvirukų. Dalis jų iliustruoti gražiomis žiemiškomis nuotraukomis, ant kitų – vaikiškų piešinėlių motyvai, yra primenančių ir tautodailės kūrinėlius, puoštų karpiniais. Labai įvairi ir jų geografija. Kai kurie pasirašyti Šiauliuose gyvenančių asmenų ar organizacijų atstovų, daugelis atkeliavo iš įvairiausių Lietuvos miestų ir miestelių.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursą.

 Plačiau >

Nuo šių metų spalio 29 d. Mykolo Romerio universiteto (toliau - MRU) teisės mokykla pradėjo įgyvendinti naują nemokamos teisinės pagalbos visuomenei projektą „Teisė kiekvienam“. Projektas apima: 1) nemokamos teisinės pagalbos teikimą panaudojant teisines technologijas; 2) praktines konsultacijas visuomenei aktualiais teisiniais klausimais; 3) teisės studijų proceso ir turinio tobulinimą suteikiant galimybę studentams dirbti su realiomis teisinėmis situacijomis.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos vadovas Antanas Bartulis pristatė veiklą pradėjusį Šiaulių miesto savivaldybės švietimo centro Centralizuotos buhalterijos apskaitos padalinį. Baigtas pirmas biudžetinių įstaigų apskaitos centralizavimo etapas, naujas padalinys dirba su 37 įstaigų duomenimis. Antrojo etapo metu numatoma perimti dar pusšimčio biudžetinių įstaigų apskaitų tvarkymą.

 Plačiau >

2014 m. spalio 14 d. įsigaliojo Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 1086 patvirtinti Kelių eismo taisyklių pakeitimai. Tuo pačiu nutarimu buvo nustatyta, kad taisyklių 76 punktas (dėl lentelės su žalia rodykle) pripažįstamas netekusiu galios nuo 2020 m. sausio 1 dienos. Laikantis vyriausybės nutarimo, iki 2020-01-01 Šiaulių mieste buvo nuimtos visos lentelės su žalia rodykle.

 Plačiau >

Pagal tarp Šiaulių miesto savivaldybės administracijos ir UAB „Šiaulių plentas" pasirašytą „Aušros alėjos (nuo Žemaitės g. iki Varpo g.) viešųjų pastatų ir viešųjų erdvių prieigų rekonstrukcijos darbų“ sutartį pradedami paruošiamieji (želdinių kirtimo) darbai.

 Plačiau >

Sausio mėnesį Draugystės prospekte bus rekonstruojamos vandentiekio (apie 45 m) ir nuotekų (apie 54 m) tinklų atkarpos. Šios atkarpos liko nerekonstruotos, nes nebuvo įtrauktos į UAB „Šiaulių vandenys“ nuo 2017 m. vykdomą vandentiekio ir nuotekų tinklų rekonstrukcijos projektą. Tačiau Šiaulių miesto savivaldybė, vykdanti Draugystės prospekto kapitalinio remonto projektą, siekia pilnai atnaujinti Draugystės prospekto inžinerinius tinklus. Kad vėliau, įvykus tinklų avarijai, netektų ardyti naujos gatvės dangos, dabar būtina rekonstruoti likusias vamzdynų atkarpas.

 Plačiau >

Kviečiame Šiaulių miesto gyventojus dalyvauti Gytarių, Dainų, Žaliūkių – Pramonės, Miesto centro, Gubernijos, Šimšės, Zoknių seniūnaičių rinkimuose. Kandidatus į seniūnaičius gali siūlyti tik tos seniūnaitijos, kurioje renkamas seniūnaitis, gyventojai, bendruomeninės organizacijos.
Seniūnaitis renkamas 4 metų kadencijai. Seniūnaičiai  renkami apklausiant gyventojus. Pakartotiniams rinkimams netaikomas reikalavimas dėl rinkimuose dalyvaujančių gyventojų skaičiaus.

 Plačiau >

Informuojame, kad nuo 2020 m. sausio 1 d. atliekų vežėjai dirba pagal naujus atliekų vežimo grafikus. Naujus grafikus galima rasti www.sratc.lt skiltyje atliekų surinkimo grafikai, pasirinkus Šiaulių miesto savivaldybę.

Primename, kad Individualūs konteineriai tuštinami nuo 7.00 iki 22.00 val., todėl konteineriai tuštinimo dieną iki 7.00 val. turi būti išstumiami ir pastatomi kiek įmanoma arčiau važiuojamosios dalies, kuria organizuojamas atliekų surinkimo maršrutas.

 Plačiau >

AB „Šiaulių energija" kviečia jaukia žaliaskarių eglučių šiluma džiaugtis ne tik per žiemos šventes, bet ir po jų. Atsisveikinkite su Jūsų širdis džiuginusiomis miško gražuolėmis, nepalikite nupuošto medelio tiesiog daugiabučio namo kieme ar numesto patvoryje. Sudalyvaukite akcijoje ir leiskite eglutėms dar kartą jums pasitarnauti.

 Plačiau >

Šiaulių miestas turi gražią tradiciją pasveikinti pirmuosius naujais metais gimusius šiauliečių kūdikius. Pirmosiomis paromis į šį pasaulį jau spėjo ateiti berniukas, mergaitė ir dvynukės. Kūdikėlių tėveliams Šiaulių miesto meras įteikė naujagimių kraitelius ir pakvietė kartu švęsti gimtadienius mero kabinete.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės taryba priėmė sprendimą perimti valstybei nuosavybės teise priklausančius, Šiaulių universiteto valdomus Zubovų rūmus ( Aušros al. 50 )  miesto kultūros plėtojimo reikmėms. Nors savo pasisakymuose ŠU rektorius yra išreiškęs palaikymą idėjai šį pastatą pritaikyti kultūros ir meno poreikiams, tačiau oficiali universiteto pozicija kol kas nėra išreikšta. Šiaulių miesto savivaldybės merą Taryba yra įgaliojusi kreiptis į Lietuvos Respublikos Vyriausybę, o tam reikalingas kuo greitesnis universiteto atsakymas.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

    
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Sausis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.