Švietimo skyrius

Švietimo, kultūros ir sporto departamentas.
Švietimo skyrius
Adresas: Pakalnės g.6a, LT-76293 Šiauliai
Bendras skyriaus el. paštas svietimas@siauliai.lt

Pareigos Pavardė
Telefonas
El. paštas
Vedėja Edita Minkuvienė* (8 41)  386 472 edita.minkuviene@siauliai.lt
Patarėjas Rimas Marcinkus (8 41)  386 473,
8 685 09 989 
rimas.marcinkus@siauliai.lt
Vyr. specialistė      

Pradinio ir pagrindinio ugdymo, profesinio orientavimo programos; bendrojo ugdymo ir neformaliojo vaikų švietimo mokyklų veiklos įsivertinimo ir išorinio vertinimo koordinavimas; Mokinių socialinių kompetencijų ugdymo modelio diegimo ir įgyvendinimo savivaldybės švietimo įstaigose koordinavimas; Dainų, Gegužių, Gytarių, „Juventos“, Medelyno, „Rasos“, „Romuvos“, Salduvės ir progimnazijų kuravimas.

Vyr. specialistė Rasa Stankuvienė (8 41)  386 478 rasa.stankuviene@siauliai.lt

Pagrindinio ir vidurinio ugdymo, brandos egzaminų, suaugusiųjų formaliojo švietimo programos; elektroninės neformaliojo švietimo apskaitos administravimas; neformaliojo vaikų švietimo finansavimo iš valstybės biudžeto koordinavimas; mokinių savivaldos veiklos koordinavimas; Simono Daukanto, Lieporių, „Saulėtekio“, Sporto, Šiaulių universiteto gimnazijų, Suaugusiųjų mokyklos kuravimas.

Vyr. specialistė Gintarė Juškienė (8 41)  386 480 gintare.juskiene@siauliai.lt

Pradinio, pagrindinio ir specialiųjų ugdymosi poreikių mokinių ugdymo, sveikatos, prevencijos ir saugaus eismo programos; mokinių mokymo namuose ir ligoninėje, civilinės saugos organizavimo švietimo įstaigose koordinavimas; minimalios ir vidutinės priežiūros priemonių taikymo švietimo įstaigose bei Savivaldybės administracijos Vaiko gerovės komisijos darbo koordinavimas; Centro ir „Saulės“ pradinių mokyklų, Logopedinės, Sanatorinės ir „Ringuvos“ specialiųjų mokyklų, Specialiojo ugdymo centro kuravimas.

Vyr. specialistė Silva Sabaliauskienė*  (8 41)  386 474 silva.sabaliauskiene@siauliai.lt

Savivaldybės strateginio plano švietimo dalies rengimas; elektroninio mokinio pažymėjimo administravimas; švietimo įstaigų aplinkos gerinimo ir modernizavimo programų koordinavimas; švietimo srities investicinių ir struktūrinių fondų projektų įgyvendinimo koordinavimas; vaikų ir mokinių maitinimo organizavimo švietimo įstaigose ir mokinių vežimo koordinavimas; lopšelių-darželių „Pupų pėdas“, „Pušelė“, „Rugiagėlė“, „Salduvė“, „Saulutė“, Sigutė“, „Trys nykštukai“, „Varpelis“, „Voveraitė“, „Žiburėlis“, „Žibutė“, „Žilvitis“, „Žiogelis“, Žirniukas“, Petro Avižonio regos centro kuravimas.

Vyr. specialistė Rasa Biknienė (8 41)  386 476 rasa.bikniene@siauliai.lt 

Ikimokyklinio ugdymo, priešmokyklinio ugdymo programos; ikimokyklinio ugdymo įstaigų veiklos įsivertinimo ir išorinio vertinimo koordinavimas; lopšelių-darželių „Auksinis raktelis“, „Ąžuoliukas“, „Bangelė“, „Berželis“, „Coliukė“, „Dainelė“, „Drugelis“, „Eglutė“, „Ežerėlis“, „Gintarėlis“, „Gluosnis“, „Klevelis“, „Kregždutė“, „Kūlverstukas“, „Pasaka“, Logopedinio lopšelio-darželio kuravimas.

Vyr. specialistė Daiva Vaičiulienė (8 41)  386 478 daiva.vaiciuliene@siauliai.lt

Neformaliojo vaikų švietimo mokyklų, švietimo įstaigų meno ir saviraiškos kolektyvų dalyvavimo miesto ir šalies renginiuose programos; gabių vaikų ugdymo ir vasaros užimtumo programų koordinavimas; „Dagilėlio“ dainavimo, Dailės, 1-osios ir Dainų muzikos mokyklų, Moksleivių namų, Jaunųjų gamtininkų, Jaunųjų technikų ir Jaunųjų turistų centrų, „Juventos“ progimnazijos Formalųjį švietimą papildančio muzikinio ugdymo skyriaus ir Gegužių progimnazijos Formalųjį švietimą papildančio dailės ugdymo skyriaus kuravimas.

Vyr. specialistė Sandra Verenkaitė-Bubliauskienė* (8 41)  386 475 sandra.bubliauskiene@siauliai.lt

Pagrindinio ir vidurinio ugdymo, neformaliojo suaugusiųjų švietimo programos; Šiaulių mieste veikiančių aukštųjų mokyklų, Profesinio rengimo centro, bendrojo ugdymo mokyklų ir kitų švietimo teikėjų bendradarbiavimo programos; savivaldybės mokymo lėšų ugdymo reikmėms tenkinti dalies paskirstymo koordinavimas; Didždvario, Juliaus Janonio, „Romuvos“, Stasio Šalkauskio, „Santarvės“ gimnazijų kuravimas.

Vyr. specialistė Danguolė Teišerskienė (8 41) 386 474 d.teiserskiene@siauliai.lt
 Pradinio ir pagrindinio ugdymo, pagrindinio ugdymo ir Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimų, traumatizmo ir nelaimingų atsitikimų švietimo įstaigose programos; mokymosi pasiekimų įteisinimo ir mokytojų atestacijos dokumentų blankų išdavimas ir apskaita, švietimo įstaigų nuostatų (įstatų) rengimo koordinavimas; Šiaulių miesto nevalstybinių švietimo įstaigų ir laisvųjų mokytojų, įgyvendinančių ikimokyklinio ugdymo programas, finansavimo iš savivaldybės biudžeto ir mokymo lėšų skyrimo viešosioms įstaigoms administravimas; Švietimo tarybos veiklos koordinavimas;  Jovaro, Vinco Kudirkos, Ragainės, Rėkyvos, „Sandoros“, Zoknių progimnazijų, Normundo Valterio jaunimo mokyklos kuravimas.
Vyr. kompiuterininkas Gediminas Šlapaitis (8 41) 386 477 gediminas.slapaitis@siauliai.lt
Vyr. specialistė Dainutė Dubinienė (8 41)  386 471 dainute.dubiniene@siauliai.lt
Vyr. specialistė Adelija Berzinienė* (8 41)  386 479 adelija.berziniene@siauliai.lt
Vyr. specialistė Rasa Šeškienė (8 41)  386 479 rasa.seskiene@siauliai.lt
Vyr. specialistė Viktorija Berzinytė (8 41) 386 479  viktorija.berzinyte@siauliai.lt
Projekto specialistė Irina Dildienė    irina.dildiene@siauliai.lt

 

SKYRIAUS NUOSTATAI

Paskutinis atnaujinimas: 2019-01-18 10:42:24 Grįžti


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Sausis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.