Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Dainų parkas laukia pagalbininkų!

Pavasaris – puikus metas sutvarkyti iš po žiemos bundančias gamtos oazes. Šiaulių miesto savivaldybė nuo praėjusio rudens pradėjo įgyvendinti Dainų parką pakeisiantį projektą, tad šį pavasarį šiauliečių talkininkų pagalbos ir laukiama kaip tik šioje žaliojoje zonoje. Pirmoji didelė talka vyks balandžio 13 d. (šeštadienį) nuo 10 val. Kas esate neabejingi mus supančiai aplinkai, susitikime Dainų parke!

 

Kviečiame visus šiauliečius, ypač Dainų mikrorajono gyventojus, aktyviai dviejų valandų talkai, švarinant atgimstantį Dainų parką. Šią iniciatyvą planuoja palaikyti ir miesto įmonės. Talką inicijuoja Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, koordinuoja Savivaldybės administracija.

„Savivaldos iniciatyva parke baigiamas įrengti naujas takas, sujungęs Šiaulių arenos ir teniso kortų prieigas. Pasivaikščioti taku galima ir šiuo metu – įrengta danga, apšvietimas. Artimiausiu metu numatoma atlikti aplinkos sutvarkymo darbus – baigti įrengti poilsio aikšteles su suoliukais, šiukšliadėžėmis ir dviračių stovais, pasėti žolę. Tikime, kad švari ir tvarkinga aplinka paskatins šiauliečius iš naujo atrasti Dainų parką ramiems pasivaikščiojimams ar aktyviam laisvalaikiui. Šeimas kviečiu drąsiai į talką atsivesti savo vaikučius ir suteikti jiems galimybę nors simboliškai pasidarbuoti. Patikėkite, net ir viena kartu su šeima į krūvą nutempta šaka mažiesiems suteiks džiaugsmą pasijusti svarbiais miesto bendruomenės nariais. Paskui vaikai dar ilgai prisimins, kaip prisidėjo prie Dainų parko grožio. Tai galbūt yra dar svarbiau, nei pats teritorijos sutvarkymas“, – sako Šiaulių miesto meras Artūras Visockas. 

Talka vyks balandžio 13 d. (šeštadienį) nuo 10 iki 12 val. Talkos tikslas – surinkti parke besimėtančias šiukšles, į krūveles atviresnėse vietose sunešti vėjo nulaužtas ar nugenėtas šakas ir krūmokšnius. Speciali technika jas susmulkins ir pavers į mulčią. Talkininkus kviečiame turėti darbines pirštines, o šiukšlių maišais bus pasirūpinta.

Šiaulių universiteto Botanikos sodas besidarbuojančius pavaišins skania žolelių arbata, organizatoriai planuoja pasirūpinti lengvais užkandžiais.

Kviečiame rinktis Dainų parko proskynos aikštelėje (nuo Šiaulių arenos pusės pro BMX dviračių trasą reikia eiti nauju taku į parko gilumą. Proskyna nauju taku taip pat patogiai pasiekiama ir nuo teniso kortų pusės).

Padėkime Dainų parkui gražėti ir išsivaduoti nuo šiukšlių!

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Balandis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: