Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Kultūros naujienos
Patvirtinti Tolygios kultūrinės raidos projektų sąrašai

Lietuvos Respublikos kultūros ministras patvirtino Tolygios kultūrinės raidos projektų Sąrašus.
Sąrašus galite rasti čia: : https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/22667ad01b1711e9875cdc20105dd260

Atkreipiame dėmesį, jog projektų vykdytojų, įtrauktų į Regioninių kultūros tarybų Sąrašus, paraiškos bus vertinamos Lietuvos kultūros tarybos ekspertų. Planuojama, kad Lietuvos kultūros taryba sprendimą dėl projektams skiriamų sumų priims vasario mėn. pradžioje. Vadovaujantis Gairių 21 priedu, Regioninių kultūros tarybų rekomenduota projektui skirti suma galės kisti iki 30 proc., bet negalės būti mažesnė nei 50 proc. projekto vykdytojo iš Kultūros rėmimo fondo prašomos lėšų sumos.

Plačiau
Nauja bibliotekos paslauga – knygos į namus

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka naujus metus pasitiko su nauja paslauga norintiems skaityti, tačiau dėl sveikatos problemų ar amžiaus negalintiems atvykti į biblioteką. Tai – knygų pristatymas į namus.

Plačiau
Bibliotekoje – nemokamos trumpalaikės vaikų priežiūros ir edukacijos centras

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka atidarė trumpalaikės vaikų priežiūros ir edukacijos centrą žaismingu pavadinimu „Kibi ribi“. Tai visiškai nauja ir, svarbiausia, nemokama bibliotekos paslauga mažamečių vaikų turinčioms šeimoms.

Plačiau
Kviečiame teikti paraiškas 2019 m. kultūros projektų finansavimui

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto departamento Kultūros skyrius skelbia paraiškų priėmimą 2019 m. Šiaulių miesto savivaldybės Kultūros plėtros programos projektams finansuoti.

Plačiau
Lietuvos kultūros taryba priima kultūros ir (ar) meno kūrėjų paraiškas į antrąjį 2019 m. edukacinių stipendijų finansavimo konkursą

Iki sausio 31 d. (imtinai) Lietuvos kultūros taryba priima kultūros ir (ar) meno kūrėjų paraiškas į antrąjį 2019 m. edukacinių stipendijų finansavimo konkursą.

Edukacinių stipendijų konkursai skelbiami tris kartus per metus, todėl šiuo metu skelbiamame konkurse skatinami dalyvauti kultūros ir meno kūrėjai, kurie edukacines veiklas yra nusimatę 2019 m. pavasarį ir vasarą. Edukacines veiklas rudenį ir žiemą planuojantys kūrėjai skatinami paraiškas galės teikti gegužės mėnesio konkursui. Primename, kad edukacinės stipendijos skiriamos ne ilgesniam nei šešių mėnesių laikotarpiui, o prašoma suma negali viršyti 3600 eurų. Verta atkreipti dėmesį, kad edukacinės stipendijos neskiriamos studijų aukštosiose mokyklose išlaidoms padengti.

Plačiau
Karščiu alsuojantis braziliškos muzikos koncertas „Samba da Minha Terra“

Sausio 24 d. (KETVIRTADIENIS)
19 val.  braziliškos muzikos koncertas „Samba da Minha Terra“. Koncertų salės „Saulė“ „Vitražų“ salė, Tilžes g. 140, Šiauliai

Plačiau
Keramikos dirbtuvės „Molio meistrai“

Nuo sausio 15 d. startavo keramikos dirbtuvės „Molio meistrai“. Užsiėmimų metu dalyviai išmoks pasigaminti ir dekoruoti išskirtinius rankų darbo dirbinius, išsamiau susipažins su moliu ir jo pritaikymo galimybėmis. Keramikos dirbtuvėse tiek vaikai, tiek suaugusieji kūrybiškai ir įdomiai praleis savo laisvą laiką. Šiaulių kultūros centro Aklųjų ir silpnaregių kultūros namai, Žemaitės g. 102

Plačiau
Arno Markevičiaus motyvacinis seminaras

Sausio 25 d. (PENKTADIENIS)
17 val.  Arno Markevičiaus nemokamas motyvacinis seminaras „Kas mus skiria nuo gyvenimo, kurio išties norime?“ Seminaras vyks Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Konferencijų salėje, Aušros al. 62, Šiauliai
Renginys nemokamas.

Plačiau
Evos Tombak knygos „Minčių žvėrynas“ pristatymas

Sausio 24 d. (KETVIRTADIENIS)
17.30 val.  Evos Tombak knygos „Minčių žvėrynas“ pristatymas. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Mažoji salė, Aušros al. 62, Šiauliai
Eva Tombak kviečia į minčių zoologijos sodą, kuriame kalbėsime ne apie minčių galią, bet apie tai, kad nesame mūsų mintys.
Renginys nemokamas

Plačiau
Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje kviečia teikti paraiškas Šiaurės ir Baltijos šalių kultūrinio mobilumo programai

Programos tikslas – skatinti Šiaurės ir Baltijos šalių meno ir kultūros profesionalų mobilumą ir kultūros organizacijų tarptautinę tinklaveiką. Programa finansuoja menininkų, kultūros darbuotojų mobilumo veiklas Šiaurės ir Baltijos šalių regione, meno ir kultūros organizacijų tarptautinį bendradarbiavimą, tinklaveiką, remia Baltijos ir Šiaurės šalyse veikiančius menininkų rezidencijų centrus.

Plačiau
Vienos dalies spektaklio „Knyga“ premjera

Sausio 25 d. (PENKTADIENIS)
18 val. teatro studijos „Gūžta“ (meno vad. Lina Jankauskaitė) vienos dalies spektaklio „Knyga“ premjera. Spektaklyje subtiliai analizuojami pasitikėjimo savo jėgomis, atsakomybės už savo sprendimus bei drąsos ir ryžto siekti savo svajonės klausimai.  Šiaulių kultūros centro Rėkyvos kultūros namai, Energetikų g. 7
Renginys nemokamas.

Plačiau
„Dagilėlis“ – konkurso „Silver bells“ I vietos nugalėtojai!

Berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ (meno vadovas ir dirigentas Remigijus Adomaitis, koncertmeisterė Daiva Šulcaitė) XIII tarptautiniame muzikos festivalyje - konkurse „Silver Bells“ (Latvijoje) pelnė I vietą ir buvo pripažinti geriausi berniukų chorų kategorijoje!

Plačiau
Piešinių paroda „Neįgaliųjų jausmų spalvos“

Nuo sausio 15 d. bus eksponuojama viešosios įstaigos „Dienos centras sutrikusio intelekto asmenims“ ir Kuršėnų meno mokyklos įgyvendinto projekto piešinių paroda „Neįgaliųjų jausmų spalvos“. Kiekvienas paveikslas ir istorija – tai negalią turinčio žmogaus, jo išgyvenamų jausmų atspindys. Šiaulių universiteto bibliotekos II a. fojė. Piešinių paroda veiks iki vasario 15 d.

Plačiau
Lietuvos nacionalinis komitetas „Pasaulio atmintis“ kviečia teikti paraiškas

Lietuvos nacionalinis komitetas „Pasaulio atmintis“ kviečia teikti paraiškas dėl dokumentinio paveldo objektų ar jų kolekcijų įrašymo į nacionalinį registrą „Pasaulio atmintis“  iki š.m. kovo 1 d., adresu: Lietuvos nacionalinė UNESCO komisija, Šv. Jono g. 11, 01123 Vilnius.

Paraiškos forma>>>

Plačiau
Nemokamas koncertas visai šeimai

Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“ vasario 1 d. 18 val. koncertų salėje „Saulė“ organizuoja nemokamą koncertą visai šeimai „Muzikinis blyksnis: kompozitorės Zitos Bružaitės dainos mažiems ir visiems...“

Plačiau


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Sausis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: