Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos specialistai atliko jau 10-ąjį daugiabučių namų laiptinių švaros patikrinimą, kurio metu bendrojo naudojimo patalpų valymo ir priežiūros įvertinta 12 daugiabučių namų.

 Plačiau >

Kasmet gegužės 18-ąją visame pasaulyje švenčiama Tarptautinė muziejų diena šiais metais bus pažymima kitaip –šventę palydintys Europos muziejų nakties akcijos ir nacionalinio kultūros paveldo aktualinimo projekto „Lietuvos muziejų kelias“ renginiai dėl karantino perkeliami į metą, kai bus saugu lankytis.

 Plačiau >

STASIO ŠALKAUSKIO PREMIJOS skyrimo nuostatų, patvirtintų Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2019 m. kovo 7 d. sprendimu Nr. T-72, 2 punkte nurodoma, kad premija teikiama gegužės mėnesį, datą siejant su filosofo Stasio Šalkauskio gimimo diena.

 Plačiau >

Apie karantino išvakarėse gimusią Vilmanto Dambrausko iniciatyvą „Neatšaukti atidarymai / Not cancelled openings“ jau skelbė visos televizijos, dienraščiai, medijų portalai. Žiniasklaida skuba dalytis šiuo sumanymu, kadangi tai pirmą kartą sukurta ir puikiai veikianti tokio masto virtuali paroda.

 Plačiau >

Nuo gegužės 18 d. bus leidžiama teikti daugiau grožio paslaugų – plaukų, veido, kūno ir nagų priežiūros, tatuiravimo, ilgalaikio makiažo, papuošalų vėrimo, soliariumo ir kitas. Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) parengė rekomendacijas, kaip užtikrinti grožio paslaugų teikėjų ir klientų apsaugą nuo koronaviruso infekcijos (COVID-19).

 Plačiau >

Šiaulių dailės galerija dalyvavo atrankoje ir yra pakviesta dalyvauti projekte „Atvirumo menas 2020“. Šį projektą rengia asociacija „Kūrybinės jungtys“. Jis skirtas motyvuotoms kultūros organizacijoms, siekiančioms aktyviai tyrinėti, mokytis ir eksperimentuoti, užmegzti glaudesnius ryšius ir sukurti aktualias patirtis savo organizacijos auditorijoms.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė Rėkyvos ežero pakrantėje įrengė patalpas tinkamas vandens pramogų ir laisvalaikio bei ekstremaliojo sporto organizavimui. Kompleksas, kurį sudaro administracinės patalpos,  dušų ir tualetų pastatas, lauko treniruokliai ir automobilių stovėjimo aikštelė, patogiai pasiekiamas nuo atnaujinamos Bačiūnų gatvės.

 Plačiau >

2020-05-13 įvyko devintasis Šiaulių miesto daugiabučių gyvenamųjų namų bendrojo naudojimo patalpų valymo ir priežiūros patikrinimas. Patikrinime dalyvavo Šiaulių miesto savivaldybės ir Šiaulių visuomenės sveikatos biuro atstovai.
Iš viso patikrinta 15 daugiabučių namų, bendrauta su 1 pirmininku.

 Plačiau >

Vyriausybė, atsižvelgusi į epidemiologinę situaciją šalyje, šiandien posėdyje priėmė sprendimą dar švelninti karantino sąlygas. Numatyta, kad artimiausiu metu dirbti galės viduje veikiančios kavinės, restoranai, barai, palengvintos sąlygos dėl nosį ir burną dengiančių kaukių – jas bus privaloma dėvėti tik tam tikrose vietose, kitais atvejais – rekomenduojama.

 Plačiau >

Vadovaujantis programos ,,STEAM darželis“ įgyvendinimo ikimokyklinėse ugdymo įstaigose finansavimo tvarkos aprašu, skelbiamas programų ,,STEAM darželis“ konkursas.

Programa „STEAM darželis“  – programa skirta integraliam, į kompleksišką tikrovės reiškinių pažinimą, pritaikymą ir problemų sprendimą kreipiančiam vaikų ugdymui ikimokyklinio ugdymo įstaigose įkurtose ar kuriamose STEAM (liet. gamtos mokslai, technologijos, inžinerija, kūrybiškumas ir matematika) veikloms skirtose erdvėse.

 

 Plačiau >

Nuo gegužės 18 d. leista veikti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėms. Tai reiškia, kad mažųjų ugdymas galės būti organizuojamas ne tik nuotoliniu būdu, bet ir įstaigose. Svarbu tai, kad, siekiant užtikrinti saugią aplinką ir vaikams, ir įstaigų personalui, bus privaloma laikytis nustatytų infekcijos plitimo prevencijos reikalavimų. Atsižvelgiant į patvirtintas sąlygas, Šiaulių švietimo įstaigos galės priimti tik dalį ankščiau jas lankiusių vaikų.

 Plačiau >

Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, jog šiandien apie 20 tūkst. mikroįmonių, atitinkančių LR Vyriausybės nustatytus kriterijus, išsiųs kvietimus pateikti paraišką gauti subsidiją. Kvietimai įmones pasieks per Mano VMI. Iš viso tokių kvietimų sulauks apie 34 tūkst. mikroįmonių.

 Plačiau >

Šiaulių miesto garbės pilietis, ilgametis Šiaulių universiteto rektorius Aloyzas Gudavičius sulaukė neįprasto sveikinimo. Savo 80-ojo jubiliejaus dieną profesorius gavo kvietimą atvykti į vieną gražiausių miesto vietų – Chaimo Frenkelio vilos parką. Čia jubiliato laukė malonus siurprizas.

 Plačiau >

Vadovaujantis Vaikų vasaros užimtumo programų finansavimo tvarkos aprašu, skelbiamas Gabių vaikų vasaros stovyklų (veikla skirta gabiems Šiaulių miesto 8–11 klasių mokiniams dalykinių Šiaulių miesto olimpiadų ir konkursų prizininkams) finansavimo konkursas.

   Visus Konkurso reikalavimus rasite Vaikų vasaros užimtumo programų finansavimo tvarkos apraše.

 Plačiau >

Atsižvelgiant į šalyje paskelbtą karantiną, paraiškos dalyvauti inžinerijos ir informatikos mokslų krypties bakalauro ir magistrantūros studijų skatinamųjų stipendijų konkursui priimamos iki 2020 m. gegužės 29 d.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7 8  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Birželis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.