Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Dėl pretendentų į Lietuvos administracinių ginčų komisijos ir jos teritorinių padalinių narius

Lietuvos Respublikos teisingumo ministerija (toliau – Teisingumo ministerija) priima prašymus skirti Lietuvos administracinių ginčų komisijos (toliau – LAGK) ar jos teritorinių padalinių (Kauno, Klaipėdos, Panevėžio ir Šiaulių apygardų skyrių) nariu.

Pretendentai privalo atitikti šiuos reikalavimus:

 turėti Lietuvos Respublikos pilietybę;

 turėti aukštąjį teisinį išsilavinimą;

 pretendentu negali būti asmuo, kuris įstatymų nustatyta tvarka pripažintas kaltu dėl sunkaus ar labai sunkaus nusikaltimo, nusikaltimo valstybės tarnybai ir viešiesiems interesams, korupcinio pobūdžio nusikaltimo ar nusikaltimo, kuriuo padaryta turtinė žala valstybei, padarymo ir turi neišnykusį ar nepanaikintą teistumą.

 

Pretendentai privalo pateikti:

1. Prašymą, kuriame nurodomas kandidato gyvenamosios vietos adresas, jo elektroninio pašto adresas, asmeninis telefono numeris ir LAGK ar kuris nors konkretus jos teritorinis padalinys, į kurio narius kandidatas pretenduoja.

2. Informatikos ir ryšių departamento išduotą pažymą, patvirtinančią, kad pretendentas nėra pripažintas kaltu dėl sunkaus ar labai sunkaus nusikaltimo, nusikaltimo valstybės tarnybai ir viešiesiems interesams, korupcinio pobūdžio nusikaltimo ar nusikaltimo, kuriuo padaryta turtinė žala valstybei, padarymo arba teistumas išnykęs ar panaikintas.

3. Asmens tapatybę patvirtinančio ir galiojančio dokumento kopiją.

4. Gyvenimo aprašymą.

5. Aukštąjį teisinį išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją.

6. Motyvacinį laišką, kuriame turi būti trumpai aprašyta, kodėl kandidatas norėtų būti paskirtas LAGK ar jos teritorinio padalinio nariu, kaip įsivaizduoja šio nario praktinį funkcijų vykdymą, kokius uždavinius kandidatas, paskirtas nariu, išsikeltų ir kaip siektų juos įgyvendinti.

 

Pažymime, kad LAGK ir jos teritorinių padalinių narių darbo apmokėjimo tvarką reglamentuoja Lietuvos Respublikos valstybės politikų ir valstybės pareigūnų darbo apmokėjimo įstatymas.

Pretendentai dokumentus gali pateikti Teisingumo ministerijos Administravimo departamento Personalo valdymo skyriui asmeniškai arba siųsti juos registruotu paštu (Teisingumo ministerijos adresas – Gedimino pr. 30, Vilnius).

Dokumentai priimami iki 2020 m. sausio 15 d. įskaitytinai.

Atkreipiame jūsų dėmesį į tai, kad apsisprendus teikti savo prašymą skirti LAGK ar jos teritorinio padalinio (Kauno, Klaipėdos, Panevėžio ir Šiaulių apygardų skyrių) nariu yra svarbu nedelsti, nes Informatikos ir ryšių departamento pažymos išdavimas gali užtrukti.

Kontaktinis asmuo:

Rita Kamarauskienė

Teisingumo ministerijos Administravimo departamento

Personalo valdymo skyriaus patarėja

Tel. (8 5 ) 266 28 57

El. pašto adresas: rita.kamarauskiene@tm.lt

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Lapkritis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: