Naujienos
Skelbimai
Renginiai

#Šiauliaišviečia

Lapkričio 30 d.
17 val. Kalėdų eglės įžiebimo šventė Prisikėlimo aikštėje

Programoje: Senelio Kalėdos sveikinimai, linksmosios „Telebimbam“ kompanijos koncertas, „Viduramžiai LT“ ugnies šou misterija „Legenda apie Kalėdų sergėtojus“, Kalėdų paštas ir Šiaulių miesto švietimo įstaigų organizuojama paramos akcija „Laimės keksiukai“

 Plačiau >

Nuo šių metų rugsėjo mėnesio programos „Kurk Lietuvai“ dalyviai Gabrielė Bilevičiūtė, Justas Kidykas ir Rūta Beinoriūtė Krašto apsaugos ministerijoje analizuoja Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) įmonių kibernetinio saugumo problematiką ir kuria sąmoningumo kėlimui skirtą priemonių paketą, kuris atlieptų Lietuvos SVV įmonių spragas ir poreikius kibernetinio saugumo srityje.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas kreipėsi į naujienų agentūrą „Elta“ dėl galimai klaidingo informacijos interpretavimo ruošiant straipsnį apie Seime vykusią spaudos konferenciją.  Meras patvirtino, kad dėl universitetinių studijų Šiauliuose ateities jo nuomonė ir toliau išlieka aiški ir nedviprasmiška – Šiaulių ir Vilniaus universitetų susijungimas yra geriausias scenarijus.

 Plačiau >

Jau šį šeštadienį, Lietuvos vyrų regbio rinktinė stos į nepaprastai svarbų mūšį su Šveicarijos komanda.

Lietuvos vyrų regbio rinktinė lapkričio 16 dieną, 14.00 val. Šiaulių regbio akademijos stadione Gardino g. 14,  žais labai svarbias antrąsias Europos čempionato "Trophy" diviziono turnyro rungtynes.

 Plačiau >

Šiauliuose praūžė tarptautinis regbio turnyras „Amber cup 2019“, kuriame jėgas išbandė daugiau kaip 300 jaunųjų sportininkų iš Lietuvos, Ukrainos ir Kaliningrado srities. Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos organizuotas turnyras vyko dviejuose stadionuose, o dėl nugalėtojų vardo keturiose amžiaus grupėse kovojo 18 komandų. Geriausiai turnyre sekėsi svečiams iš Ukrainos, kurie nuskynė laurus trijose amžiaus grupėse. Net dviejose amžiaus grupėse triumfavo Šiaulių miesto partnerio Ukrainoje – Chmelnickio sportininkai.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybėje pagaliau pasirašyta sutartis dėl Kaštonų alėjos atnaujinimo. Konkursą laimėjusi bendrovė norėtų pradėti darbuotis jau artimiausiu metu, kad iki šalčių spėtų atlikti demontavimo ir kitus paruošiamuosius darbus. Alėjos rekonstrukcija turėtų būti baigta 2020-ųjų rudenį.  

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas raštu kreipėsi į Vyriausybės kanceliariją, kviesdamas tęsti gerąją bendradarbiavimo praktiką, kai gyventojams ir verslo aplinkai svarbūs sprendimai gali būti efektyviai įgyvendinami kooperuojant savivaldos ir valstybės lėšas. Šį kartą prašoma bendradarbiauti atnaujinant ir stiprinant Šiaulių oro uosto infrastruktūrą.

 Plačiau >

Joniškio kryptimi vykstantys šiauliečiai greta prekybos centro „Tilžė“ turbūt jau pastebėjo naują pramoninės paskirties objektą. Toliau plečiasi AB Neaus­ti­nių me­džia­gų fab­ri­kui priklausanti bendrovė „NMF Porolon“. Baigiamą pastatą Šiaulių miesto merui Artūrui Visockui aprodęs grupės generalinis direktorius Stanislovas Grušas sako, kad nuolat augančios verslo apimtys verčia investuoti į naujus gamybos plotus nesustojant, gretimame sklype projektuojamas dar vienas, didesnis statinys. 

 Plačiau >

Išlaidos kompensuojamos nevyriausybinių ir bendruomeninių organizacijų steigimui ar perregistravimui organizacijoms, kurios įregistruotos / perregistruotos nuo 2018 m. gruodžio 18 d. iki 2019 m. gruodžio 2 d., vadovaujantis  Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. lapkričio 26 d. įsakymu Nr. A-1950 „Dėl Šiaulių miesto savivaldybės nevyriausybinių ir bendruomeninių organizacijų steigimo ir perregistravimo išlaidų kompensavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ (toliau – Aprašas).

 Plačiau >

Informuojame, kad Šiaulių miesto savivaldybės vykdomam Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų atrankos konkurso organizavimo 2019–2020 metais atrankos konkursui (toliau – konkursas) yra pateiktos 7 paraiškos. Skelbiame konkursui pateiktų paraiškų sąrašą:

 Plačiau >

Tūlas miesto gyventojas skaitydamas tokią antraštę vargu ar pagalvojo, kad bus kalbama apie miesto viešojo transporto įmonę. O jei ir pagalvojo, tai įvaizdis yra tokia plati tema, kad turbūt sunku nustatyti, visgi apie ką suksis šis monologas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės taryba nusprendė skirti etatus, reikalingus kuriamam naujam padaliniui – koordinaciniam centrui. Prieš keletą dienų buvo pristatytos ir šio centro funkcijos. Galimybė tokiam centrui atsirado kartu su latviais įgyvendinant projektą „Civilinės saugos sistemos gerinimas Šiaulių ir Jelgavos miestuose“, kurio vienas iš uždavinių – koordinacinio socialinės informacijos ir operatyvaus valdymo centro įkūrimas Šiaulių mieste.

 Plačiau >

Atsižvelgdami į Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ (toliau – Konkursas) nuostatus, patvirtintus Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2017 m. lapkričio  28 d. įsakymu Nr. ISAK – 945,  I etapo atrankas Šiaulių mieste numatome organizuoti 2019 m. gruodžio 10 ir 11 d. „Juventos“ progimnazijoje,  II etapą numatoma organizuoti 2020 m. sausio 8 d. „Dagilėlio“ dainavimo mokykloje.

Kviečiame iki 2019 m. lapkričio 25 d. į Konkursą registruotis elektroniniu būdu https://sites.google.com/view/dainudainele2020siauliai1turas/pagrindinis.

 Plačiau >

Šiaulių miesto kapinėse retkarčiais pasitaiko atvejų, kai kapinių lankytojai ar kapaviečių prižiūrėtojai savavališkai be leidimo nupjauna kapinėse esančius sveikus, kapavietėms jokios žalos nedarančius medžius, vien dėl to, kad krenta lapai ar spygliukai ant jų kapaviečių. Gyvajai gamtai padaroma žala.

 Plačiau >

Daugelis Šiaulių apskrities smulkaus ir vidutinio verslo atstovų susirinko į „Gazelės“ konferenciją. Čia su kitais regiono verslininkais susitiko ne vienas įmonių, patekusių į „Gazelė 2019“ sąrašą, vadovų. Renginio metu apdovanotos sparčiausiai augusios regiono bendrovės.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Lapkritis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.