Naujienos
Skelbimai
Renginiai

AB „Šiaulių energija“ prisijungė prie tarptautinės šilumininkų asociacijos Euroheat&Power inicijuotos komunikacijos kampanijos „We are all connected“ (Mes visi esame prisijungę),  t. y. pasidalino savo miesto ateities planais apie šilumos ūkio „dekorbanizavimą“, diegiant centralizuoto šilumos tiekimo sprendimus.

 Plačiau >

Savaitgalį Šiauliuose praūžęs Europos graplingo čempionatas ir vėl dosnus buvo sportininkams iš Lietuvos. Pastarieji be kimono ir su kimono grupėse laimėjo net tris absoliučių kategorijų diržus iš keturių. Ketvirtasis diržas iškeliavo į Latviją. Savo svorio kategorijose čempionais be minėtų šalių tapo Rusijos, Ukrainos ir Izraelio atstovai.

Pirmą kartą istorijoje Europos graplingo čempionate buvo kovojama su kimono ir be kimono rungtyse. Iš viso Šiauliai sulaukė beveik 400 dalyvių.

 Plačiau >

2019 m. spalio 1 d. vyks gyventojų perspėjimo ir informavimo sirenomis sistemos patikrinimas, kurio metu nuo 10 val. 15 min. iki 10 val. 17 min. bus jungiamos sirenos. Taip pat gyventojams per Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemą (GPIS) į mobiliuosius telefonus bus siunčiami pranešimai.

 Plačiau >

Šilumos kaina AB „Šiaulių energija“ vartotojams spalį mažės 1,64 proc. arba 0,06 ct/kWh (be PVM) ir sudarys 3,59 ct/kWh (be PVM) arba 3,91 ct/kWh (su 9 proc. PVM). Bendrovė šilumos kainą mažina jau penktą mėnesį iš eilės. Šiemet ji yra maždaug tokia pat, kaip 2017 metais (žiūrėti grafiką), iki 2018 metų biokuro pabrangimo, turėjusio įtakos šilumos kainos padidėjimui.

 Plačiau >

Italijos muzika yra pati įvairiausia. Kiekvienas regionas šalyje turi savo kultūrinį muzikos paveldą ir savas muzikos tradicijas.

Castelfidardo - nedidelis miestas Ankolos provincijoje. Tai vieta kur gimė akordeonas. Čia sukoncentruota visa Italijos akordeonų pramonė. Visur skamba akordeono muzika, visos vitrinos puikuojasi akordeonų reklama.

 Plačiau >

Ch. Frenkelio vilos parke klestintis rožynas jau pernai pasipuošė  Šiaulių miesto garbės piliečių sodintomis rožėmis. Šiaulių miesto gimtadienio proga šiemet išrinkus naują garbės pilietę, ji pakviesta rožyne pasodinti ir savo rožę. Į pagalbą Reginai Vaišnorienei suskubo miesto meras ir kiti Garbės piliečiai.

 Plačiau >

Šiau­lių mies­to sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos di­rek­to­rius An­ta­nas Bar­tu­lis spau­dos kon­fe­ren­ci­joje informavo, kokio poslinkio pavyko pasiekti tvarkant išorinės reklamos sistemą. Dalis reklamos plotų valdančių verslininkų jau darbuojasi pagal Savivaldybės patvirtintą tvarką, bet yra atvejų, kai reikia įsikišti net prokurorams ir teismams.

 Plačiau >

Rugsėjo pabaigoje baigti paviršinių nuotekų tinklų rekonstrukcijos darbai pagal vieną stambiausią rangos sutartį, kurią UAB „Šiaulių vandenys“ su rangovu – jungtinės veiklos sutarties pagrindu veikiančia ūkio subjektų grupe „Per Aarsleff A/S“ (pagrindinis partneris) ir UAB „Požeminės linijos“ – pasirašė 2017 m. balandžio 11 d. Pagal šią sutartį per du metus Šiauliuose buvo rekonstruota 10,22 km labiausiai susidėvėjusių paviršinių nuotekų vamzdynų, sumontuota 454 vnt. naujų šulinių, įrengta paviršinių nuotekų valykla – naftos produktų skirtuvas.

 Plačiau >

Minint socialinių darbuotojų dieną, šios profesijos atstovai pakviesti į jiems skirtą šventę „Rasos“ progimnazijoje. Socialinės paramos srityje dirbančius šiauliečius sveikino Šiaulių miesto meras ir Savivaldybės administracijos vadovybė, jiems dovanotas šventinis koncertas.

 Plačiau >

Jau šį penktadienį, rugsėjo 27 d., Šiaulių arenoje vyks bene didžiausias metų renginys regiono jaunimui – „Galimybių festivalis TAVO PIN KODAS“. Tai – vienas iš 2019 m. Šiaulių miesto savivaldybės finansuojamų reprezentacinių miesto renginių, kuriame tikimasi sulaukti daugiau nei 3 tūkstančių lankytojų. Renginio organizatoriai žada daug interaktyvių veiklų, netikėtų susitikimų ir įdomių patirčių.

 Plačiau >

Šiaulių miesto švietimo įstaigas į šeštąjį  kūrybinį  plenerą „Rudens mozaika“ pakvietė Šiaulių  lopšelis-darželis „Coliukė“. Šiemet pleneras skirtas dviem datoms – 783 Šiaulių miesto gimtadieniui ir Baltijos kelio 30-mečiui paminėti. Iš gamtinės medžiagos, sodo ir daržo gėrybių sukurti mozaikas, kurios vaizduoja Lietuvos ir kitų Baltijos šalių simboliką, gamtą, įvairius objektus, raštus, gėles, organizatoriai kvietė Šiaulių miesto ikimokyklinių įstaigų, pradinių mokyklų, progimnazijų, gimnazijų, neformaliojo švietimo įstaigų, kitas bendruomenes.

 Plačiau >

Šiaulių mieste daugėja puikių sporto aikštynų, tad šiauliečiai turi vis daugiau galimybių aktyviai ir sveikai leisti laisvalaikį. Prieš kurį laiką kelios modernios sporto aikštelės atsirado pietinėje miesto dalyje, vėliau – centre, o dabar jau ir Šimšės rajone. Modernūs aikštynai įrengiami prie švietimo įstaigų, todėl yra nuolat prižiūrimi ir saugomi ir atviri miesto bendruomenei. Šiaulių profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų skyriaus kieme atsirado ne tik trys naujos sporto aikštelės, bet atgaivintas ir futbolo stadionas su puikiais bėgimo takais.

 Plačiau >

Pastaruoju metu, pasirodžiusius informacijai apie Šiaulių oro uosto komercinės veiklos „pristabdymą“, sulaukiame klausimų – ar oro uostas nustojo veikti? Užtikriname, Šiaulių oro uostas ir toliau yra nuolat pasiruošęs priimti krovininius orlaivius, atlikti jų aptarnavimą, krovą, visas reikalingas krovinių procedūras. 

 Plačiau >

Nacionalinis aplinkosaugos projektas „Mes rūšiuojam“ jau aštuntus metus kviečia visus Lietuvos gyventojus prisidėti prie aplinkos saugojimo ir taršos mažinimo. Saugoti gamtą ir rūšiuoti atliekas kviečia Gamintojų ir importuotojų asociacija, VšĮ Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija kartu su savivaldybe.

 Plačiau >

Šį šeštadienį beveik penki šimtai grappling imtynių entuziastų rinksis į Šiaulių sporto gimnaziją (Vilniaus g. 297), kur bus surengtas trečiasis Europos graplingo čempionatas. Kaip jau anksčiau spėjo Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Ričardas Piepolis, lietuviai šiemet turėtų būti pagrindiniai favoritai dėl pagrindinių prizų.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Spalis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.