Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis pasirašė įsakymus dėl šildymo sezono pradžios. Pirmiausia šildymas bus įjungtas Šiaulių miesto švietimo ir globos įstaigose, po to – ir kitiems vartotojams.

 Plačiau >

Informuojame, kad  asmenys iki 2019 m. rugsėjo 11 d. (imtinai) pateikę Prašymą gauti Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo paramą gali atsiimti nuo 2019 m. spalio 16 d. žemiau nurodytose vietose pagal paramos dalijimo datas.

 Plačiau >

Šių metų gegužės mėnesį tarptautinio socialinio verslumo konkurso „Start Strong 3+3 Student Entrepreneurship“ laimėtojais tapę šiauliečių gimnazistų komanda „Et Cetera“ Goda Katkutė, Laura Kalinauskaitė, Edgaras Sviščiovas ir Robertas Kazbaras bei jų mokytoja Evelina Mačiūnienė liepos 11-18 dienomis vyko į prizinę kelionę į Seattle miestą JAV, kur kartu su latvių laimėtojų komandomis dalyvavo Vašingtono universiteto nevyriausybinės organizacijos FIUTS (Foundation  of International Understanding Through Students) surengtuose seminaruose, susitikimuose bei diskusijose su sėkmingais startuoliais, praplėtė savo žinias apie JAV kultūrą, žmonių gyvenimo būdą bei gilinosi į opiausias žmonijos problemas dalyvaudami socialiniuose projektuose. 

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija pastebi, kad atėjus rudeniui, prie daugiabučių namų priklausančių kolektyvinių (bendro) naudojimo konteinerių, už individualių namų sklypų ir kitose viešosiose vietose padaugėja žaliųjų atliekų.

 Plačiau >

Kviečiame Šiaulių miesto Aukštabalio seniūnaitijos gyventojus dalyvauti Aukštabalio seniūnaičio rinkimuose. Kandidatus į seniūnaičius gali siūlyti tik tos seniūnaitijos, kurioje renkamas seniūnaitis, gyventojai, bendruomeninės organizacijos.

 Plačiau >

Šiau­liuo­se rugsėjo 21 d. vy­ko Lie­tu­vos žmo­nių su fi­zi­ne ne­ga­lia lengvo­sios at­le­ti­kos čem­pio­na­tas.

 Plačiau >

Sek­ma­die­nį prie Šiau­lių are­nos vy­ko tra­di­ci­nis "Sau­lės mū­šio" bė­gi­mas, skir­tas pa­mi­nė­ti Šiau­lių gim­ta­die­nį ir pri­si­min­ti prieš 783 me­tus vy­ku­sį Sau­lės mū­šį.   

 Plačiau >

Lietuvos architektų sąjungos Šiaulių skyrius rugsėjo 26 d. 16 val. kviečia į mokslinės praktinės konferencijos „Šiaulių miesto kultūrinė tradicija. Tarp istorijos ir gamtos“ 2 dalį. Baigiamojo konferencijos renginio metu savo pasiūlymus ir rekomendacijas pateiks ekspertai, tikimasi nuspręsti, kokią idėją būtų tikslingiausia toliau vystyti. Konferencija vyks Šiaulių miesto savivaldybės posėdžių salėje, planuojama trukmė – 3 val. Renginį modernuos architektas, profesorius Algis Vyšniūnas. 

 Plačiau >

Nuo rytojaus pardės veikti šviesoforas Baltų – Statybininkų g. sankryžoje. Čia įrengtas adaptyvus šviesoforų postas, kuriame transporto detekcijai pasirinkti pirmieji Šiauliuose videoradarai („Flir“ TrafiRadar). Kaip teigia gamintojai, šie detektoriai yra efektyvesni už kitų rūšių transporto detektorius, nes skirtingų technologijų derinimas leidžia sumažinti detekcijos klaidų skaičių. Pėsčiųjų saugumui padidinti šioje sankryžoje įrengtas kryptinis pėsčiųjų perėjų apšvietimas.

 Plačiau >

Tarybos ir mero sekretoriate nuo šiandien darbą pradeda naujas Šiaulių mero patarėjas Justinas Švėgžda. Roskildės universitete (Danija) jis baigė tarptautinių santykių bakalauro studijų programą, taip pat lankė Kopenhagos universiteto (Danija) vasaros mokyklą, o šiuo metu nuotoliniu būdu studijuoja magistrantūroje urbanistinį ir regioninį vystymąsi Agderio universitete (Norvegija).

 Plačiau >

Teisingumo ministerija jau tryliktus metus organizuoja visuotinę teisinių žinių įvertinimo akciją – Konstitucijos egzaminą. Tūkstančius pilietiškų dalyvių kasmet pritraukiantį konkursą globoja Jo Ekscelencija Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda.

„Pasitikrinti žinias Konstitucijos egzamine – pilietiškų Lietuvos žmonių apsisprendimas. Jis teikia daug vilties, kad mes ne tik puikiai žinome, kas parašyta svarbiausiame Tautai ir valstybei dokumente, bet ir pagal jį gyvename, kad gerbiame Konstituciją ir grindžiame ja savo veiksmus. Todėl kviečiu visus aktyviai dalyvauti, nes jau tam pasiryždami jūs šį pilietiškumo egzaminą išlaikote. Būkite tie, kuriems mūsų Konstitucija – aukščiausia vertybė“, – dalyvauti egzamine ragina Prezidentas Gitanas Nausėda.

 Plačiau >

Primename, kad individualių namų gyventojai bei visuomeninės paskirties pastatų savininkai (naudotojai) gali nemokamai sutvarkyti asbesto turinčių gaminių atliekas. Atliekos bus išvežamos iš kiemo ir saugiai pašalinamos Šiaulių regiono nepavojingų atliekų sąvartyne.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centro Globos centro veiklos tikslas – užtikrinti, kad visiems įvaikintiems vaikams, socialinių globėjų, globėjų giminaičių globojamiems (rūpinamiems) vaikams, šeimynų dalyvių globojamiems (rūpinamiems) vaikams bei globėjams (rūpintojams) nesusijusiems giminystės ryšiais, globėjams giminaičiams, įtėviams ar asmenims, ketinantiems jais tapti ir bendruomeniniams vaikų globos namams ir jų darbuotojams būtų prieinama ir suteikiama reikalinga konsultacinė, psichosocialinė, teisinė ir kita pagalba, siekiant tinkamo vaiko, įvaikio ugdymo ir auklėjimo šeimai artimoje aplinkoje.

 Plačiau >

Informuojame, kad nuo 2019 m. liepos 1 d. pasikeitė pensinio amžiaus asmenų savarankiškumo vertinimo tvarka.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija ir UAB „Šiaulių plentas" pasirašė „Aušros alėjos (nuo Žemaitės g. iki Varpo g.) viešųjų pastatų ir viešųjų erdvių prieigų rekonstrukcijos darbų“ sutartį.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Spalis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.