Pasitikrinkite savo žinias:
Kuris variantas taisyklingas?

Vyksta debatai dėl „Brexit“.

Vyksta debatai dėl „Brexito“.

Vyksta debatai dėl breksito.


 

       Šypsokis, Saulės mieste!

 

Aplinkos apsaugos naujienos
Žaliųjų atliekų sąvartynai Šiauliuose

Tiesioginėje LRT laidoje „Laba diena, Lietuva“ kalbėta apie nuolatinę Šiaulių miesto problemą, kuri dar aktualesnė prasidėjus rudeniui – gyventojai bet kur pila žaliąsias atliekas, pūvančius vaisius, o sutvarkyti tokius nelegalius sąvartynus savivaldybei labai daug kainuoja.

http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/1013675535  

Plačiau
Gyventojų dėmesiui! Pradėti rekonstruoti vandentiekio ir nuotekų tinklai

Įgyvendinant UAB „Šiaulių vandenys“ vykdomą projektą „Vandentiekio ir nuotekų tinklų rekonstravimas Šiaulių mieste“ Šiaulių mieste numatoma rekonstruoti labiausiai susidėvėjusius vandentiekio ir nuotekų tinklus, iš viso 18,3 km vandentiekio ir 19,8 km nuotekų vamzdyno.

Atkreipiame dėmesį, jog vykdant darbus gatvių atkarpose bus ribojamas eismas.

Plačiau
Atmintinė senų, neeksploatuojamų automobilių savininkams
Plačiau
Kviečiami registruotis norintieji dalyvauti konkurse „Kita forma“

VšĮ „RV Agentūra“ penktus metus iš eilės visoje Lietuvoje organizuoja konkursą „Kita forma“. Šis aplinkosauginio švietimo konkursas skirtas visoms švietimo ir ugdymo įstaigoms. Konkurso tema – įvairūs daiktai (dovanos, baldai, aksesuarai (papuošalai, rankinės ir pan.), namų ir biuro interjero akcentai, žaislai, paveikslai ir kt.), pagaminti iš nebereikalingų medžiagų (plastmasės, stiklo, metalo, audinių, nebetinkamų naudoti daiktų, įvairių prietaisų ir jų dalių bei kitų atliekų). Pagrindinė idėja – nereikalingas daiktas yra ne šiukšlė, o nepanaudota žaliava, iš kurios galime sukurti naują daiktą, dovaną, interjero dekoraciją.

Plačiau
Karjeros diena Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centre

Rugsėjo 7-ąją pažymimos Karjeros dienos proga Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centre, įsikūrusiame Lukšio g. 8 Šiauliuose, apsilankė Šiaulių V. Kudirkos progimnazijos 1a ir 7a klasių mokiniai.

Plačiau
Kompostas – neatlygintinai ir mainais už atvežtas atliekas

Prasidėjus rudeniui, vertėtų pasirūpinti dirvožemio kokybe. Naudingiausia jį tręšti kompostu –natūralia organine trąša, per ilgesnį laiką susidariusia yrant įvairioms žaliosioms atliekoms. Kompostas turi daugybę mineralų ir vitaminų, padedančių derėti augmenijai, taip pat minkština ir drėkina dirvą. Dirbama žemė, sumaišyta su kompostu, tampa puresnė ir naudingesnė. Kompostą į dirvožemį galima įterpti pavasarį ir rudenį.

Plačiau
Kvietimas dalyvauti konkurse „Pakuočių sektoriaus lyderiai 2017“

Konkursas „Pakuočių sektoriaus lyderiai 2017“ yra organizuojamas antrus metus iš eilės ir tai vienintelis tokio pobūdžio konkursas Lietuvoje. Konkurso tikslas – viešinti gerą patirtį ir pažangią pakuočių sektoriaus patirtį, skatinti inovatyvias, kūrybiškas ir atsakingas pakuočių ir supakuotų produktų gamybos bei pakuočių atliekų tvarkymo įmones, įstaigas, organizacijas.

Plačiau
Informacija apie Šiaulių miesto kelių transporto, geležinkelio, oro uosto ir pramoninės veiklos triukšmo kartografavimo 2017 m. ataskaitą
Plačiau
Šiaulių miesto aplinkos oro kokybė rugpjūčio mėnesį
Plačiau
Dovanojamas kompostas
Plačiau

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 


 

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
    010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Rugsėjis
    2017     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: