Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Aplinkos apsaugos naujienos
Startuoja naujas projekto "Mes rūšiuojam" sezonas

Nacionalinis aplinkosaugos projektas „Mes rūšiuojam“ jau septintus metus kviečia visus Lietuvos gyventojus prisidėti prie aplinkos saugojimo ir taršos mažinimo. Saugoti gamtą ir rūšiuoti atliekas kviečia Gamintojų ir importuotojų asociacija, VšĮ Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija kartu su savivaldybe.

Plačiau
Pasirinkome ir judėjome

Rugsėjo 21 d. siekiant paminėti Tarptautinę dieną be automobilio buvo įgyvendinama socialinė akcija “Pasirink ir judėk”. Akcijos dalyviai buvo skatinami pasirinkti visiškai aplinkos neteršiantį judėjimo būdą – vaikščiojimą pėsčiomis, todėl buvo suorganizuotas žygis po Talkšos – Salduvės miško parką.

Plačiau
Pilietinė akcija „Laisvė dviračiui“

Rugsėjo 15 d. rytą vaikų ir jaunimo klubas „Tarp savų“ suorganizavo 10-ąją pilietinę akciją „Laisvė dviračiui“, kurioje dalyvavo 264 dalyviai.

Plačiau
Būkime atsakingi. Atliekas tvarkykime tinkamai

Šiaulių miesto gyventojai dažnai informuoja Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Šiaulių valdybos Šiaulių aplinkos apsaugos inspekciją, Šiaulių miesto savivaldybės administraciją apie netvarkingai paliekamas atliekas įvairiose miesto vietose, taip pat ir prie gatvės ties Užmiesčio g. garažais. Šiuo atveju, asmenys, išmetę atliekas, stebėjimo kamerų pagalba buvo nustatyti.

Plačiau
Kietųjų dalelių ribinių verčių viršijimai

Rugsėjo 6, 7, 8 d. esant nepalankioms teršalų išsisklaidymo sąlygoms (aukštesnio slėgio laukas, be kritulių), vidutinė paros KD10 koncentracija viršijo ribinę vertę.

Pastarųjų dienų sausi ir ramūs orai lemia nepalankias sąlygas teršalų išsisklaidymui, dėl to aplinkos oro užterštumas kietosiomis dalelėmis Šiaulių mieste yra padidėjęs. Aplinkos apsaugos agentūros duomenimis, rugsėjo 6 d., kietųjų dalelių KD10 vidutinė paros koncentracija buvo 62 µg/m3; rugsėjo 7 d. – 77 µg/m3; rugsėjo 8 d. – 57 µg/m3. Paros ribinė vertė (50 µg/m3) neturi būti viršyta daugiau kaip 35 d. per metus. Vidutinės paros KD10 koncentracijos ribinės vertės viršijimui daugiausia įtakos galėjo turėti transporto ir pakeltoji tarša.

Plačiau
Šiaulių miesto aplinkos oro kokybė rugpjūčio mėnesį

Aplinkos apsaugos agentūros 2018 m. rugpjūčio 31 d. duomenimis, centrinėje miesto dalyje kietųjų dalelių (KD10) vidutinė paros koncentracija rugpjūčio mėn. kito nuo 7 iki 47 µg/m3. Vidutinė mėnesio KD10 koncentracija 24 µg/m3 ir lyginant su liepos mėn. vidutine verte (26 µg/m3) sumažėjo 8 %.

Plačiau
Rūšiuoju popieriaus atliekas - rūpinuosi gamtos ateitimi!

Žiedinės ekonomikos dokumentuose numatyta, kad 2030 m. turi būt perdirbta 70% į ES rinką išleidžiamų pakuočių. Popieriui ir kartonui numatytas 85% perdirbimo tikslas.

Kviečiame pažiūrėti pagal suderintą su savivaldybėmis VšĮ „Gamtos ateitis“ visuomenės švietimo programą infografinį video „Rūšiuoju popieriaus atliekas – rūpinuosi gamtos ateitimi!” 

http://gamtosateitis.lt/rusiuoju-popieriaus-atliekas-rupinuosi-gamtos-ateitimi/

Plačiau

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
     0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Rugsėjis
    2018     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: