„Dagilėlis“ grįžo iš koncertinio turo Jungtinėje Karalystėje

Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ dalyvavo VII Kornvalio tarptautiniame vyrų chorų festivalyje, kuriame dalyvavo per 70 chorų iš viso pasaulio: Australijos, JAV, Vokietijos, Estijos, Čekijos, Rusijos, Pietų Afrikos Respublikos, Lietuvos ir t.t. Koncertai buvo surengti įvairiausiose Kornvalio grafystės vietose.

 

Nors choro dienotvarkė buvo gan įtempta, bet be galo įdomi. „Dagilėliui“ teko koncertuoti nuostabaus grožio Truro miesto katedroje, įvairių miestų koncertų salėse, bažnyčiose, kitose išskirtinėse vietose.

Daugelis žmonių puikiai prisimena „Dagilėlį“ iš jo koncertų, kurie vyko 2013 metais Kornvalio grafystėje. Festivalio organizatoriai skleidė informaciją apie Lietuvą, o koncertų salėse „Dagilėlį“ sveikino lietuvių kalba.

Paskutinę festivalio dieną „Dagilėlis“ koncertavo net trijose vietose, o Edeno soduose (Eden Project) ir Kornvalio koncertų salėje įrašus darė BBC radijas.

Po visų „Dagilėlio“ koncertų grafystės klausytojai dėkojo chorui ir jo vadovui už puikų dainavimą!

Kelionės metu „Dagilėlis“ aplankė žymias Londono aikštes, muziejus ir kitus turistų pamėgtus objektus. Didžiulį įspūdį paliko ne tik Kornvalio grafystėje, bet ir visoje Junginėje Karalystėje žinomas Šv. Mykolo kalnas į kurį choristai nuėjo pėsčiomis, o grįžo laiveliais. Vos įžengus į Šv. Mykolo kalno valdas, „Dagilėlį“ pasitiko šeimininkai – St. Aubyn'ų šeima – lordas Džonas ir ledi Meri, kurie vėliau kalno koplyčioje, kuri pastatyta prieš 900 metų, klausėsi choro koncerto.

„Dagilėlis“ aplankė ir kitas fantastiškas Grafystės vietas: žemės pakraštį (Land's End), uolėtas Kornvalio pakrantės vietas, Pendennis pilį, kuriame surengė savo solinį koncertą!

„Lietuva gali labai didžiuotis turėdami tokius puikius ambasadorius!“ – rašė Kornvalio tarptautinio vyrų chorų festivalio organizacinio komiteto narys Rob Spowart.

 

Šiaulių berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis“informacija

Facebook
Spausdinimo versija
Jūsų komentaras (Į pateiktus komentarus neatsakoma)
Vardas:
El. pašto adresas:
Įžeidžiantys komentarai neskelbiami.
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


Atgal

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
262728    
Vasaris
    2018     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:
Norėdami Jums pasiūlyti paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“).