„Dagilėliui“ įteikta antroji „Aukso paukštė“!
Kovo 28 d. Vilniaus rotušėje įvyko aukščiausio mėgėjų meno apdovanojimo „Aukso paukštės“ įteikimo iškilmės, chorų nominacijų paskelbimas ir laureatų koncertas. Apdovanojimus geriausiems Lietuvos chorams ir jų vadovams įteikė kultūros viceministrė Agneta Lobačevskytė ir Lietuvos liaudies kultūros centro direktorius Saulius Liausa.
Chorų kategorijoje „Tarptautinio spindesio žvaigžde“ buvo pripažintas Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ (meno vadovas Remigijus Adomaitis).
Lietuvos liaudies kultūros centro įsteigto apdovanojimo „Aukso paukštė“ nominacija „Tarptautinio spindesio žvaigždė“ skiriama chorams (suaugusiųjų ir vaikų) už laimėjimus, prizines vietas tarptautiniuose konkursuose ir festivaliuose.
Pasveikinti „Dagilėlį“ atvyko Šiaulių miesto meras Justinas Sartauskas.
Tai jau antroji „Aukso paukštė“ „Dagilėliui“. 1999 m. choras gavo pirmąją „Aukso paukštės“ nominaciją „Naujai suspindusi žvaigždė”. Ji suteikiama chorams (suaugusiųjų ar vaikų) už ne mažiau kaip 10 metų produktyvų ir kūrybingą darbą, įdomius projektus ir koncertus, prizines vietas respublikiniuose konkursuose.
1999 m. Lietuvos liaudies kultūros centras ir Pasaulio lietuvių dainų šventės fondas įsteigė metų nominacijas „Aukso paukštė“ geriausiems mėgėjų meno kolektyvams ir jų vadovams. Tai aukščiausias mėgėjų meno apdovanojimas Lietuvoje. „Aukso paukštės“ apdovanojimais siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į mėgėjų meninę kūrybą, jos reikšmę krašto kultūrai, išryškinti ir viešai pristatyti bei pagerbti geriausius metų chorus, folkloro ir šokių ansamblius, teatrus, liaudiškos muzikos kapelas, liaudies muzikos ir pučiamųjų instrumentų orkestrus, jų vadovus, tautinei kultūrai nusipelniusias asmenybes. Apdovanojimai rengiami kiekvienais metais kovo – balandžio mėnesiais.
Šiaulių "Dagilėlio" dainavimo
mokyklos administracija
Facebook
Spausdinimo versija
Jūsų komentaras (Į pateiktus komentarus neatsakoma)
Vardas:
El. pašto adresas:
Įžeidžiantys komentarai neskelbiami.
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Atgal

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Liepa
    2018     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:
Norėdami Jums pasiūlyti paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“).