Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių miesto savivaldybėje pagaliau pasirašyta sutartis dėl Kaštonų alėjos atnaujinimo. Konkursą laimėjusi bendrovė norėtų pradėti darbuotis jau artimiausiu metu, kad iki šalčių spėtų atlikti demontavimo ir kitus paruošiamuosius darbus. Alėjos rekonstrukcija turėtų būti baigta 2020-ųjų rudenį.  

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas raštu kreipėsi į Vyriausybės kanceliariją, kviesdamas tęsti gerąją bendradarbiavimo praktiką, kai gyventojams ir verslo aplinkai svarbūs sprendimai gali būti efektyviai įgyvendinami kooperuojant savivaldos ir valstybės lėšas. Šį kartą prašoma bendradarbiauti atnaujinant ir stiprinant Šiaulių oro uosto infrastruktūrą.

 Plačiau >

Joniškio kryptimi vykstantys šiauliečiai greta prekybos centro „Tilžė“ turbūt jau pastebėjo naują pramoninės paskirties objektą. Toliau plečiasi AB Neaus­ti­nių me­džia­gų fab­ri­kui priklausanti bendrovė „NMF Porolon“. Baigiamą pastatą Šiaulių miesto merui Artūrui Visockui aprodęs grupės generalinis direktorius Stanislovas Grušas sako, kad nuolat augančios verslo apimtys verčia investuoti į naujus gamybos plotus nesustojant, gretimame sklype projektuojamas dar vienas, didesnis statinys. 

 Plačiau >

Išlaidos kompensuojamos nevyriausybinių ir bendruomeninių organizacijų steigimui ar perregistravimui organizacijoms, kurios įregistruotos / perregistruotos nuo 2018 m. gruodžio 18 d. iki 2019 m. gruodžio 2 d., vadovaujantis  Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. lapkričio 26 d. įsakymu Nr. A-1950 „Dėl Šiaulių miesto savivaldybės nevyriausybinių ir bendruomeninių organizacijų steigimo ir perregistravimo išlaidų kompensavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ (toliau – Aprašas).

 Plačiau >

Informuojame, kad Šiaulių miesto savivaldybės vykdomam Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų atrankos konkurso organizavimo 2019–2020 metais atrankos konkursui (toliau – konkursas) yra pateiktos 7 paraiškos. Skelbiame konkursui pateiktų paraiškų sąrašą:

 Plačiau >

Tūlas miesto gyventojas skaitydamas tokią antraštę vargu ar pagalvojo, kad bus kalbama apie miesto viešojo transporto įmonę. O jei ir pagalvojo, tai įvaizdis yra tokia plati tema, kad turbūt sunku nustatyti, visgi apie ką suksis šis monologas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės taryba nusprendė skirti etatus, reikalingus kuriamam naujam padaliniui – koordinaciniam centrui. Prieš keletą dienų buvo pristatytos ir šio centro funkcijos. Galimybė tokiam centrui atsirado kartu su latviais įgyvendinant projektą „Civilinės saugos sistemos gerinimas Šiaulių ir Jelgavos miestuose“, kurio vienas iš uždavinių – koordinacinio socialinės informacijos ir operatyvaus valdymo centro įkūrimas Šiaulių mieste.

 Plačiau >

Atsižvelgdami į Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ (toliau – Konkursas) nuostatus, patvirtintus Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2017 m. lapkričio  28 d. įsakymu Nr. ISAK – 945,  I etapo atrankas Šiaulių mieste numatome organizuoti 2019 m. gruodžio 10 ir 11 d. „Juventos“ progimnazijoje,  II etapą numatoma organizuoti 2020 m. sausio 8 d. „Dagilėlio“ dainavimo mokykloje.

Kviečiame iki 2019 m. lapkričio 25 d. į Konkursą registruotis elektroniniu būdu https://sites.google.com/view/dainudainele2020siauliai1turas/pagrindinis.

 Plačiau >

Šiaulių miesto kapinėse retkarčiais pasitaiko atvejų, kai kapinių lankytojai ar kapaviečių prižiūrėtojai savavališkai be leidimo nupjauna kapinėse esančius sveikus, kapavietėms jokios žalos nedarančius medžius, vien dėl to, kad krenta lapai ar spygliukai ant jų kapaviečių. Gyvajai gamtai padaroma žala.

 Plačiau >

Daugelis Šiaulių apskrities smulkaus ir vidutinio verslo atstovų susirinko į „Gazelės“ konferenciją. Čia su kitais regiono verslininkais susitiko ne vienas įmonių, patekusių į „Gazelė 2019“ sąrašą, vadovų. Renginio metu apdovanotos sparčiausiai augusios regiono bendrovės.

 Plačiau >

Į Šiaulius oficialaus vizito atvykęs Ukrainos ambasadorius Lietuvoje Volodymyras Jacenkivskis pagerbė lietuvių kovas už laisvę, susitiko su miesto vadovais ir verslo atstovais. Draugiškos šalies diplomatas pasidžiaugė sėkminga gausėjančios ukrainiečių bendruomenės integracija ir stiprėjančiais verslo ir kultūros ryšiais. Ambasadorius pabrėžė, kad Lietuvos ir atskirų miestų patirtis stiprinant demokratiją ir kuriant europietišką valdymo modelį Ukrainai šiuo metu labai reikalinga.

 Plačiau >

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas (NTAKD) 2018 m. birželio 28 d. skyrė vienai Šiaulių įmonei baudą už Alkoholio kontrolės įstatymo nuostatų pažeidimus. Nustatyta, kad įmonės darbuotoja neblaiviam pirkėjui įstatyme nustatytu draudžiamu laiku pardavė 6 plastikinius vieno litro talpos butelius alkoholinio alaus.  Įmonė, nesutikdama su priimtu nutarimu, apskundė jį teismui. Vienas iš įmonės skundo argumentų, kad plastikinė tara, į kurią buvo išpilstytas alus, yra vartoti vietoje skirti grafinai.

 Plačiau >

Informuojame, kad Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono (toliau - OGB) kariai 2019 m. lapkričio 7, 14-15, 18-22 ir 28 d. Aviacijos bazės (toliau - AB) prieigose, Šiaulių rajone bei Kurtuvėnų regioniniame parke šviesiu bei tamsiu paros metu, vykdys pratybas.

 Plačiau >

„Gal galite atvažiuoti patikrinti, ką mūsų kaimynas kūrena, nes iš kamino dažnai kyla juodi dūmai, o oras toks, kad neįmanoma kvėpuoti, akis graužia. Nebežinom, ką daryti, kur kreiptis“, – Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro specialistų prašė Šiaulių rajono gyventoja. Moteris įtarė, kad kaimynas namus šildo kūrendamas atliekas, beje, pasak jos, šis vyras tikrai nėra iš tų, kurie negali nusipirkti tinkamo kuro. 

 Plačiau >

Lapkričio 5 dieną, Lietuvos Respublikos Seime vyko Seimo Pirmininko pirmosios pavaduotojos Rimos Baškienės ir Šiaulių mero Artūro Visocko spaudos konferencija „Aukštojo mokslo problematika Šiaurės Lietuvoje“, kurios tikslas buvo aptarti svarbiausio Šiaurės Lietuvos regiono mokslo židinio vystymosi galimybes.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Lapkritis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: