Pasitikrinkite savo žinias:

Ką reiškia žodis „kudašius“, vartojamas frazeologizme „nešti kudašių“?


Žmogaus kulnas.

Žmogaus galvos plaukai, kuodas. 

       Šypsokis, Saulės mieste!

 

Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Prisikėlimo aikštės skvere į komandinį pažintinį ralį po Lietuvą palydėtos Šiaulių motociklininkų komandos. Mototurizmo ralio dalyviams Šiaulių miesto vėliavas įteikė ir sėkmės linkėjo Šiaulių mero pavaduotojas Justinas Sartauskas.

 Plačiau >

„Šiaulių dienų 2017“ renginiai rugsėjo 7–9 d. šiauliečius ir miesto svečius nukels į tarpukario miestą, tuo metu prasidėjusį naują Šiaulių raidos etapą, per kurį subrendo miesto kultūrinis gyvenimas, plėtojosi pramonė. Planuojama Šiaulių gimtadienio renginių sąmata gali siekti 137 tūkst. eurų. Savivaldybės biudžete tam buvo numatyta 60 tūkst. eurų suma, o didžiąją dalį šventei reikalingų lėšų skyrė verslas. Kokioms įmonės padėkoti už didžiausią metų šventę Šiauliuose?

 Plačiau >

Socialinis globėjas – tai žmogus ar šeima, galinti priimti vaiką laikinai globai, kad jis nepatektų į globos įstaigą.

Kviečiame į susitikimą, kuris vyks 2017 m. rugpjūčio 29 d. 17.30 val. Šiaulių miesto savivaldybės vaikų globos namuose, adresu: K. Korsako g. 61 , Šiauliuose.

 Plačiau >

Rugpjūčio 23 d.

BALTIJOS KELIO DIENAI IR STALINIZMO IR NACIZMO AUKOMS ATMINTI

18 val. šv. Mišios už kovojusius ir žuvusius už Lietuvos laisvę. Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedra, Aušros tak. 3

19 val. akcija „Atminties takas“. Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedra, Aušros tak. 3–Saulės Laikrodžio aikštė

19.15 val. Baltijos kelio atminimo vakaras „Laisvės keliu“: visuotinis „Tautinės giesmės“ giedojimas, minėjimas ir šventinis Šiaulių bigbendo koncertas (meno vadovas ir dirigentas Raitis Ašmanis). Saulės Laikrodžio aikštė

 Plačiau >

Įgyvendinant Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ Šiaulių miesto savivaldybėje (toliau – Priemonė) 2017 m. liepos 27 d. Šiaulių miesto savivaldybės administracija paskelbė 2017 m. nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo projektų finansavimo konkursą (toliau – Konkursas).

 Plačiau >

2017 m. rugsėjo 7–9 d. kviečiame į šventinius 781-ojo miesto gimtadienio renginius. 
„Šiaulių dienos“ – viena iš svarbiausių miesto švenčių, į kurią skuba ne tik miesto gyventojai, bet ir svečiai iš visos Lietuvos. Siekiant įprasminti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį ir įgyvendinti šimtmečio programos tikslus, šiemet „Šiaulių dienos“ pavadintos „MODERNŪS ŠIAULIAI. Šimtmečio istorijos vedami...“. Šventės organizatoriai kviečia atsigręžti į modernius tarpukario Šiaulius ir pajusti ano meto dvasią, aplankyti stilizuotą tarpukario miestelį, aktyviai dalyvauti šiandienos edukacinėse ir pramoginėse veiklose.

 Plačiau >

 Šiaulių mieste keleivius vežančios bendrovės „Busturas“ kieme – naujasis pirkinys. Švedijoje įsigyti autobusai plukdomi į Lietuvą, paskutinieji Šiaulius turėtų pasiekti kitą savaitę. Autobusai nėra nauji, tačiau puikios techninės būklės. Labiausiai stebina jų kaina – lyg naujo aukštos klasės elektrinio dviračio.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė įgyvendina 2016 m. kovo 31 d. Šiaulių miesto savivaldybės tarybos sprendimu Nr. T-28 patvirtintą Šiaulių miesto demonstracinio kvartalo  Dubijos, P. Višinskio, Vytauto gatvių ir Draugystės prospekto, apimančio abiejų jo pusių daugiabučius gyvenamuosius namus,  energinio efektyvumo didinimo programą (toliau – Programa).

 Plačiau >

2017 m. rugsėjo 7–9 d. vyks miesto šventė „Šiaulių dienos 781“. Tai viena iš svarbiausių miesto švenčių, kurioje skatinamas šiauliečių ir miesto svečių šviečiamasis, kultūrinis, pramoginis užimtumas ir įvairių miesto institucijų bendradarbiavimas.

Šiaulių kultūros centras – miesto šventės organizatorius, džiaugdamasis sėkmingais bendradarbiavimo metais su daugeliu miesto organizacijų, kviečia dalyvauti eisenoje ir šiais, 2017-aisiais, ir prisistatyti savo veiklą bei išskirtinumą.

 Plačiau >

Ypač aukštais balais valstybinius egzaminus išlaikę abiturientai pasveikinti Šiaulių miesto savivaldybėje. Liepos mėnesį pakviesti keturi buvę gimnazistai: Donatas Tamošauskas, Rokas Krankalis, Kristijonas Žalys ir Artūras Jocas, dabar  Šiaulių meras pagerbė Danutę Vaitekūnaitę ir Jokūbą Pelanskį. Kartu su tėvais atvykę jaunuoliai buvo apdovanoti mero padėkos raštais ir simbolinėmis dovanomis.

 Plačiau >

Į Šiaulių mero Artūro Visocko komandą įsilieja Audris Narbutas. Naujasis mero padėjėjas Vilniaus universitete yra  įgijęs politologo išsilavinimą. Meras Artūras Visockas nuolat pabrėžia, kad viena svarbiausių užduočių yra išlaikyti Šiaulius kaip jaunimui patrauklų miestą, todėl visuose lygmenyse siekiama išgirsti jaunų žmonių nuomonę, pasitelkti jų potencialą ir norą dirbti Šiauliams.

 Plačiau >

Šiaulių miesto garbės piliečio vardo suteikimo komisija iki rugpjūčio 15 dienos gavo keturis teikimus. Tarp kandidatų – garsus fotomenininkas, pasipriešinimo sovietiniam okupaciniam režimui dalyvis, žinomi pedagogai ir  stačiatikių parapijos šventikas.

 Plačiau >

Rugpjūčio 25–26 dienomis jau šeštą kartą vyks alternatyvaus meno renginys „Šiaulių naktys“. Garsaus kultūros veikėjo, muzikanto, televizijos laidų prodiuserio Remigijaus Ruokio inicijuotas projektas neturi analogų Lietuvoje. Kasmet paskutinį rugpjūčio savaitgalį organizuojamas renginys išsiskiria originaliomis ir visiškai nestandartinėmis idėjomis, premjeromis, pramogų gausa, taip pat tai verslumą skatinanti iniciatyva, nes beveik dvi naktis dirba vietinės kavinės ir parduotuvėlės, lankytojus viliojančios programomis, performansais ir koncertais, atitinkančiais bendrą renginio idėją.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas susitiko su Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininku Ramūnu Sarapu ir viršininko pavaduotoju Vincu Urbonavičiumi. Vadovai aptarė eismo saugumo situaciją artėjant rugsėjo 1-ajai, naujų vaizdo stebėjimo priemonių diegimą, kelių ženklų reikalavimų laikymąsi.

 Plačiau >

2017 m. rugsėjo 7–9 d. Šiauliai švęs 781 gimtadienį! „Šiaulių dienos“ – viena iš svarbiausių miesto švenčių, kurioje gausu šviečiamųjų, kultūrinių, pramoginių renginių šiauliečiams ir miesto svečiams. Padėti organizatoriams surengti pačią gražiausią šventę gali ir Tu!

 Plačiau >
 1 2 3 4  

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 


 

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
 010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Rugpjūtis
    2017     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: