Pasitikrinkite savo žinias:
Kuris variantas taisyklingas?

PASKELBĖ ŽINUTĘ  SAVO BLOGE.

PASKELBĖ ŽINUTĘ  SAVO TINKLARAŠTYJE.


 

       Šypsokis, Saulės mieste!

 

Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Idėją, kad Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras galėtų pristatyti gražią Lietuvos valstybės sukaktį Jungtinėse Amerikos Valstijose, pirmoji pateikė Lietuvos garbės konsulė Klyvlande Ingrida Baublys – toks esą buvo „Dagilėlio“ muzikos sužavėtų išeivijos lietuvių pasiūlymas. Dabar šiai minčiai palaikymą pareiškė ir Jungtinių Amerikos Valstijų ambasada Lietuvoje.

 Plačiau >

Šiaulių universitete vyksta penktosios Europos programavimo savaitės renginiai, o seminarų ir mokymų ciklą užbaigė  programavimo varžybos „Mokausi programuoti – kuriu slaptąjį kodą“. Varžybose dalyvavusias komandas pasveikino Šiaulių miesto meras ir Šiaulių universiteto rektorius. Nugalėtojai pelnė diplomus ir gražią taurę, o Savivaldybėje atsiėmė ir Šiaulių mero dovaną – tortą.

 Plačiau >

Rugsėjo mėnesį Šiauliuose pradėti rekonstruoti vandentiekio, nuotekų ir paviršinių nuotekų tinklai. Darbai vykdomi įgyvendinant du vandentvarkos infrastruktūros projektus, kurie finansuojami pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą. Projektus vykdo UAB „Šiaulių vandenys“.

 Plačiau >

Žengiant per nepriklausomos šalies šimtmečio slenkstį, lietuviai kviečiami teikti idėjas, kurios paskatintų Lietuvos proveržį. Šiuo metu jau pateikta per pusę tūkstančio įvairiausių idėjų. Viena naujausių ragina daugiau dėmesio skirti šeimoms, vaikams ir tėvystei – panašu, kad Šiauliai galėtų tapti maža šios idėjos iliustracija.

 Plačiau >

Paroda vyks 2017 m. lapkričio 30 – gruodžio 2 dienomis ŠIAULIŲ ARENOJE (J. Jablonskio g. 16, Šiauliai).

Prašymai išlaidų daliniam padengimui priimami iki 2017 m. spalio mėn. 31 d. 16:00 val. Šiaulių miesto savivaldybės priimamajame, Vasario 16-osios g. 62, 6 langelyje arba elektroniniu būdu.

 Plačiau >

Šiaulių Povilo Višinskio bibliotekoje spalio 19- 20 d. vyksta tarptautinė mokslinė konferencija „Neįgalus žmogus: visuomenėje, šeimoje, bibliotekoje“, kurios tikslas yra žengti žingsnius naikinant dirbtinę žmonių turinčių bei neturinčių negalę atskirtį ir vystyti gebėjimus bei žinias kaip išmokti gyventi kartu. Nedera žmonės rūšiuoti vien pagal jų fizinius ar psichologinius gebėjimus, dar daugiau neretai negalinčiojo vietoje galime atsidurti ir mes.

 Plačiau >

Spalio 20-21 dienomis 74-uose Lietuvos miestuose vyks tradicinė „Maisto banko“ akcija, kurios metu savanoriai kvies aukoti maisto produktus nepasiturinčiųjų maitinimui. Kasmet du kartus per metus – pavasarį ir rudenį – labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ kviečia geros valios žmones prekybos centruose paaukoti ilgo galiojimo maisto produktų nepasiturintiesiems: makaronų, kruopų, miltų, aliejaus, konservų, cukraus, sausų pusryčių, arbatos, uogienės ir kt.

 Plačiau >

2017 m. spalio 20, 21 ir 22 d. Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-oji rinktinė (toliau – Rinktinė) organizuoja lauko taktikos pratybas „Saulės kirtis - 2017“. Pratybos vyks Šiaulių mieste ir rajone (Bridai, Zapalskiai, Pročiūnai, Zokniai ir jų prieigos, Gubernijos, Dzidų, Gruzdžių, Klebonų ir Medenos miškai).

 Plačiau >

Įgyvendinant 2017 m.  Šiaulių miesto savivaldybės ir Šiaulių miesto teritorijoje veikiančių aukštųjų mokyklų bendradarbiavimo programą, Savivaldybės tarybos 2017 m. rugsėjo 7 d. sprendimu Nr. T-328 patvirtintas Inžinerijos ir informatikos mokslų krypties studijų Šiaulių mieste paramos programos tvarkos aprašas.  Aprašas reglamentuoja finansinės finansinės paramos skyrimo tvarką asmenims, studijuojantiems inžinerijos ir informatikos mokslų krypties bakalauro ir magistrantūros studijų programas Šiaulių miesto savivaldybės teritorijoje veikiančiose aukštosiose mokyklose.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė vis daugiau dėmesio skiria vaikų švietimui. Po daugelio metų pertraukos remonto sulaukė lopšeliai-darželiai, atnaujintos švietimo įstaigų virtuvės, parengtas pavyzdinis sveikesnio maisto valgiaraštis, nuolat tvarkomi mokyklų pastatai, įrengiami nauji aikštynai. Taip pat miesto gyventojams sudaromos sąlygos leisti vaikus ir į privačias mokyklas ar darželius. Su privačių įstaigų direktorėmis susitikę Savivaldybės vadovai žadėjo dar didesnę paramą ir palaikymą.

 Plačiau >

Sielvartas – gilaus liūdesio išgyvenimas, netekties sukelta kančia. Kaip išgyventi netektį šeimoje? Baimė bijo drąsos. Drąsios išminties semsimės spalio 25 dieną 17.00 val. Tilžės g. 22, keldami jautrius klausimus, ieškodami stiprių atsakymų, kaip įveikti netekties skausmą, susitaikyti su likimu kaip galimybe tobulėti, atnaujinti savo tapatumą, susikurti savitą autonomiškumą, skatinant asmenybės prasmės plėtrą ir pagalbą kitiems.

 Plačiau >

Šiauliuose besisvečiuojantys tarptautinio jaunimo projekto dalyviai lankėsi miesto savivaldybėje. Ekologinį projektą vykdantys moksleiviai iš Norvegijos, Islandijos, Ispanijos ir Lietuvos turėjo galimybę pabendrauti su Šiaulių meru Artūru Visocku. Savivaldybės vadovas svečiams pristatė miestą, papasakojo apie iniciatyvas, kurios Šiauliuose skatina sveiką gyvenseną ir kuria švaresnę aplinką.  

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 


 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Spalis
    2017     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: