Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas apsilankė žiedinėje Šiaulių rajono savivaldybėje ir susitiko su jos vadovu Antanu Bezaru. Merai aptarė bendradarbiavimo, sprendžiant gyventojams aktualius klausimus, galimybes, bendras regiono problemas. Anksčiau abiem savivaldybėms santykius tekdavo aiškintis ir teismuose, o dabar geranoriškai bendradarbiaujama daugelyje sričių.

 Plačiau >

Šiaulių dailės mokyklos kiemelyje pirmadienį prasidėjęs medžio drožėjų pleneras trečiadienį skelbia atvirų durų dieną. Šiauliečiai galės savo akimis pamatyti, kaip iš miesto centre augusių medžių gimsta skulptūros. Gali būti, kad pietų metu užsukę svečiai dar bus pavaišinti ir Šiaulių pasieniečių išvirta koše.

 Plačiau >

Šiauliuose įsibėgėja gatvių asfaltavimo darbai. Šiuo metu rangovai dirba beveik 4 km gatvių ruožuose. Pagal 2007 m. patvirtintą sąrašą asfaltuojamos Linkuvos, Dotnuvos, Paprūdžio, Padirsių gatvės.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis informavo, kad situaciją dėl UAB „Busturas“ profsąjungos reikalavimų aiškinsis naujai sudaryta darbo grupė. Grupės sudėtyje įrašytos ne tik Savivaldybės administracijos darbuotojų, bet ir Šiaulių miesto savivaldybės tarybos narių pavardės. Išvadų tikimasi sulaukti per porą savaičių.

 Plačiau >

Birželio 23 d. (ŠEŠTADIENIS)
nuo 19 val. Rėkyvoje (Poilsio g., Šiauliai) vyks tradicinė vasaros šventė – Joninės prie Rėkyvos ežero. Šiaulių kultūros centro organizuojamas renginys šiais metais praturtintas ir šiaudinių skulptūrų pleneru-konkursu „Tradiciniai šviesos ženklai nūdienoje“, skatinančiu atsigręžti į etninę kultūrą.

 Plačiau >

Birželio 23 d.(ŠEŠTADIENIS)
12-21 val. Žaliūkių malūnininko sodyboje (Architektų g. 73, Šiauliai) vyks Kupolinių šventė. Renginys nemokamas.

 Plačiau >

Iki rekonstrukcijos darbų Šiaulių centre augusios liepos netrukus taps puikiais meno kūriniais, kurie papuoš miesto ar viešųjų įstaigų erdves. Šiaulių dailės mokyklos kiemelyje prasidėjo specialus pleneras, kuriame dalyvauja žinomi menininkai, mokytojai ir gabūs vaikai.

 Plačiau >

Pasak Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Marijaus Veličkos,  Savivaldybės netenkina vandentiekio ir nuotekų tinklų rekonstrukcijos darbus vykdančios bendrovės veikla. Iškastos gatvių ir pėsčiųjų takų zonos ilgam laikui paliekamos netvarkytos, todėl gadinamos transporto priemonės, nepatogu ir net pavojinga pėsčiomis vaikštantiems šiauliečiams. Maža to, rangovai netgi neužtikrina, kad remontuojami ruožai per karščius nedulkėtų.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė jau trečius metus iš eilės skelbia Jaunimo verslo projektų konkursą. Kviečiame jaunimą, nuo 18 iki 29 m., dalyvauti konkurse, pildyti paraiškas ir gauti finansavimą verslo pradžiai.

 

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia Vyresnių nei 50 m. asmenų verslo projektų konkursą. Jeigu Jums daugiau nei 50 metų ir turite neįgyvendintų idėjų - šis konkursas kaip tik Jums.

 

 Plačiau >
AB „Panevėžio statybos trestas“, vykdantis projekto „Vandentiekio ir nuotekų tinklų rekonstravimas Šiaulių mieste“ statybos darbus, informuoja, kad nuo birželio 22 d. pradeda asfaltuoti tinklų rekonstrukcijos metu pažeistas gatvių dangas Šiaulių miesto centrinėje dalyje. Plačiau >

Birželio 7 dieną vykusio UAB „Busturas“ darbuotojų mitingo metu skambėjo kaltinimai ne tik keleivių pervežimo bendrovės, bet jau ir Savivaldybės vadovams. Profesinės sąjungos aktyvistai tvirtino, kad Šiaulių meras turi jų atsiprašyti, grasino streiku. Lieka neaišku, kodėl Šiaulių miesto savivaldybė turi atsiprašinėti, kai dedamos tokios pastangos, kad ši įmonė taptų lyderiaujančia keleivinio transporto srityje, kad įsilietų į tokių miesto bendrovių gretas kaip AB „Šiaulių energija“ ir UAB „Šiaulių vandenys“. Greiti pokyčiai kai kam gali būti nepriimtini, tačiau ir toliau sieksime konstruktyvaus bendradarbiavimo, ir toliau palaikysime šios įmonės augimą.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7  

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
    010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Birželis
    2018     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:
Norėdami Jums pasiūlyti paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“).