Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šių metų rugpjūčio 27 d. Šiauliuose prasideda keturiolikos koncertų ciklas „Muzika ligoninėse“.  Londone gyvenantys muzikantai – šiaulietis  pianistas Rimantas Vingras ir smuikininkas Orpheus`as Leander'is Papafilippou  – surengs koncertus Šiaulių, Kuršėnų, Joniškio, Mažeikių, Kelmės, Radviliškio, Pakruojo, Pasvalio, Anykščių, Ukmergės, Jonavos, Kėdainių ir Vilniaus miesto ligoninėse. 

 Plačiau >

Paroda „Tavo PIN KODAS“, vyksianti jau 5 kartą, Šiaulių arenoje šurmuliuos rugsėjo 6 dieną nuo 16 iki 19 val. Renginyje laukia daug aktyvių pramogų, veiklų, pažintinių, praktinių užsiėmimų, įdomių susitikimų ir galimybė iš arčiau pažinti savo miestą – kultūrinį jo gyvenimą, verslą, švietimą.

 Plačiau >

Rugpjūčio 10 dieną Kūdikio kraitelio pirkimo komisijai įvertinus pateiktus pasiūlymus, buvo parinktas naujas tiekėjas – IĮ „Buitis“. Šią savaitę tiekėjas atvežė pirmąją partiją kraitelių. Pastebėjus, kad yra neatitikčių tarp techninėje specifikacijoje nurodytų prekių aprašymų ir kraitelyje įdėtų prekių, buvo susisiekta su tiekėju, jam pareikšta pretenzija. Dėl kraitelio sudėties taip pat gauta ir gyventojų atsiliepimų, į juos buvo atsižvelgta.

 Plačiau >

Informuojame, kad 2018 m. rugpjūčio 19–23 d. Šiaulių miesto teritorijoje vyks Lietuvos kariuomenės pratybos, kuriose dalyvaus Lietuvos ir sąjungininkų kariai, kitų institucijų atstovai. Mokymai bus vykdomi visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje ir vandenyse. Pratybose vykdomų taktinių užduočių metu bus naudojamos mokomosios imitacijos priemonės ir ginklai.

 Plačiau >

Šiaulių miestui panorę atstovauti motociklininkai išlydėti į intelektualų kultūrinį ralį. Simbolines miesto vėliavas gavusios komandos ralio metu drauge keliaus ir pažins Lietuvą, mažiau atrastas jos puošmenas nuo gamtos iki kultūros paveldo objektų, istorinių momentų ir žmonių. Ralio dalyviams sėkmės linkėjo Šiaulių meras Artūras Visockas.

 Plačiau >

Jau užbaigtas Vilniaus gatvės bulvaro techninio projekto rengimas ir gautas tai patvirtinantis dokumentas – statybos leidimas. Rugsėjį numatomas skelbti konkursas rangos darbams atlikti. Rekonstrukcijos darbai turėtų prasidėti dar šiemet, kai tik bus pasirašyta sutartis.

 Plačiau >

Šiaulių miesto autobusų darbas Žolinės dieną, rugpjūčio 15 d. (trečiadienį) bus organizuojamas pagal sekmadienio eismo tvarkaraščius.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija pasiruošusi skirti paramą savininkams, kurių pastatai yra reprezentacinėje miesto dalyje. Pėsčiųjų bulvare, Prisikėlimo aikštės prieigose ar gretimose gatvėse esančių namų fasadus susiremontuoti ir perdažyti nusprendę šiauliečiai gali tikėtis kompensacijos.

 Plačiau >
Šiau­lių ap­skri­ties Povilo Vi­šins­kio bibliotekoje atidaryta Lie­tu­vos vals­ty­bės at­kū­ri­mo 100-me­čiui skir­ta fotografijų paroda, kurioje įamžinta Šveicarijoje gyvenančių lietuvių išeivių istorija, įspūdinga šios šalies gamta. Ta pačia proga Šiaulių miestui perduotas net iš Australijos atkeliavęs meno kūrinys. Plačiau >

Rugpjūčio 22 d.
18.30 val. (po šv. Mišių) Latvijos jaunimo simfoninio pučiamųjų orkestro koncertas, skirtas Baltijos kelio dienai paminėti (meno vad. ir dirigentas prof. J. Purinis)
Organizatoriai: Šiaulių kultūros centras, Šiaulių universitetas
Šiaulių šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedra, Aušros tak. 3

 Plačiau >

Šiaulių miesto pietiniame rajone esančiose gatvėse artimiausių metu prasidės milijoninės vertės darbai. Numatytas kapitalinis remontas Tilžės gatvės dalyje, taip pat mažesnių gatvių su šaligatviais remontas, suplanuota netgi nauja žiedinė sankryža. Tiesa, be dėmesio neliks ir kiti miesto rajonai.

 Plačiau >

2018 m. rugsėjo 6–8 dienomis Šiauliuose vyks šventiniai 782-ojo miesto gimtadienio renginiai. Organizatoriai, pavadinę šventę „Ateitis mūsų“, skleidžia idėją, kad kiekvieno žmogaus rankose slypi galia kurti modernesnį Pasaulį, Lietuvą, Šiaulius ir kviečia įsilieti į didžiausio Šiauliuose renginio vyksmą. Šventės organizatoriai siūlo programą, kuri aktuali visoms amžiaus grupėms, ir šiais metais stebins ne tik tradiciniais renginiais, bet ir įdomiomis naujovėms.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Rugpjūtis
    2018     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:
Norėdami Jums pasiūlyti paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“).