Iš koncertinio turo JAV grįžo choras „Dagilėlis“

Po beveik dviejų savaičių į gimtąjį miestą grįžo Šiaulių pasididžiavimas – berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“. Garsus kolektyvas buvo išvykęs už Atlanto ir surengė sėkmingą koncertinį turą Jungtinėse Amerikos Valstijose. Į Šiaulius grįžusių choristų laukė ypatingas pasitikimas.

Iš už Atlanto į Šiaulius sugrįžusio choro „Dagilėlis“ laukė staigmena. Autobusą pasitiko dainavimo mokyklos „Dagilėlis“ bendruomenė ir Šiaulių miesto meras Artūras Visockas. Skambant iškilmingiems mušamųjų ritmams, miesto meras įteikė saldžią sutiktuvių dovaną – didelį saldainių maišą  ir pasveikino visus choristus.

„Dagilėlis“ yra ypatingas kolektyvas, jo vadovai ir visi choristai nuolat garsina ne tik Šiaulius, bet ir visą Lietuvą. Neabejoju, kad kiekvienas miestas norėtų tokio kolektyvo, bet turime mes – Šiauliai“, – sakė Artūras Visockas.

Į koncertinį turą Jungtinėse Amerikos Valstijose vienas žinomiausių Lietuvos kolektyvų – Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ išvyko dar kovo 10-ąją. Pirma kolektyvo stotelė – Čikaga. Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, kovo 11-ąją, Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ koncertavo Pasaulio lietuvių centre vykusioje ceremonijoje, Čikagos lietuvių krepšinio lygos „Žvaigždžių dienos“ atidarymo šventėje ir Palaimintojo Jurgio Matulaičio misijoje, taip pat surengė nuostabų pasirodymą Švč. Mergelės Marijos gimimo bažnyčioje ir Crystal Garden esančiame Navy Pier.

„Dagilėlis“ į koncertus publiką kvietė Vest Lafajete (West Lafayette) Immanuel United Church of Christ bažnyčioje, taip pat Šampeine (Champaign) ir Sinsinatyje (Cincinnati). Klivlande (Cleveland) „Dagilėlis“ koncertavo Valstybiniame universitete ir dalyvavo OCDA chorų festivalyje. Kovo 18 d. Šiaulių kolektyvas pasirodė ROCK AND ROLL šlovės muziejuje.

Koncertinio turo pabaigoje „Dagilėlis“ aplankė Niujorką.

 

Bendrųjų reikalų skyriaus informacija,
tel. (8 41) 596 304,
el. p. vitalis.lebedis@siauliai.lt

Facebook
Spausdinimo versija
Jūsų komentaras (Į pateiktus komentarus neatsakoma)
Vardas:
El. pašto adresas:
Įžeidžiantys komentarai neskelbiami.
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Atgal

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Liepa
    2018     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: