Pasitikrinkite savo žinias:

Ką reiškia žodis „kudašius“, vartojamas frazeologizme „nešti kudašių“?


Žmogaus kulnas.

Žmogaus galvos plaukai, kuodas. 

       Šypsokis, Saulės mieste!

 

Kryžių kalne – kryžius už Ukrainos karius

Kryžių kalne iškilo naujas kryžius, skirtas kariams, žuvusiems už Ukrainos nepriklausomybę. Tikėjimo ir vilties simbolį kovų draugams pastatė šiuo metu Lietuvoje sužeidimus besigydantys Ukrainos kariai. Ceremonijoje dalyvavo Ukrainos ambasadorius Volodymyras Jacenkivskis, garbų svečią pasitiko Šiaulių miesto savivaldybės mero pavaduotojas Domas Griškevičius.

 

„Ukrainoje jau sklinda žinia, kad jų žygius už laisvę globos dar vienas tikėjimo simbolis – ypatingoje pasaulio vietoje, Kryžių kalne, pastatytas kryžius. Tai svarbus dvasinis palaikymas žmonėms, ginantiems nepriklausomybę“, – sakė ukrainiečius į Kryžių kalną atlydėjęs šio sumanymo iniciatorius, Druskininkų šaulių kuopos vadas Ramūnas Šerpatauskas. Kryžių pastatė šeši šiuo metu Lietuvoje reabilitaciją po kovose patirtų sužeidimų atliekantys kariai.

Iškilmingoje ceremonijoje taip pat dalyvavo Ukrainos ambasadorius Volodymyras Jacenkivskis, Šiaulių miesto savivaldybės mero pavaduotojas Domas Griškevičius, ukrainiečių bendruomenės atstovai.

Pastatytą kryžių pašventino Lietuvos kariuomenės kapelionas ir unitų dvasininkai, Karinių oro pajėgų kariai atliko garbės salves už Ukrainą, už Lietuvą ir už nepriklausomybę. Bendrųjų reikalų skyriaus informacija,
tel. (8 41) 596 304,
el. p. vitalis.lebedis@siauliai.lt

Facebook
Spausdinimo versija
Jūsų komentaras (Į pateiktus komentarus neatsakoma)
Vardas:
El. pašto adresas:
Įžeidžiantys komentarai neskelbiami.
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Atgal

 


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 


 

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
 010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Rugpjūtis
    2017     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: